ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Uh što se čišćenja tiče, kod mene sve mora biti perfektno cisto. Ponekad  izgleda kao da ne zivimo u stanu. (I pored moje cupavice Coco, (i ona je mjesecno  na kupanju i cesljanju)) 🙈 Dok sam radila uskladjivala sam se s poslom za čišćenje, kad bi mi baš bilo  previše ili bi putovali, izlazili, zvala bih pomoć da obavi ciscenje bar jednom tjedno generalno. Ali ovo sam zauvjek ja https://youtu.be/kR_6GmRCLwc [youtu.be] 
    Nije za pohvaliti se sa ovom mojom  dijagnozom ali eto, što bi lavica rekla  to sam ja 🤷‍♀️. 
    Malale šta si sve koristila od prirodnih  prupravaka za podici hemoglobin?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lavice moja sestra je uvijek bila čistunka a ja ona malo manje čistunka da se lijepo izrazim. Žena je vješala robu po veličini i po boji štipalica, za mnom bi presređivala zajedničku sobu i slagala igračke po veličini kad smo bile djeca. Kad je dobila prvo dijete onda nije stizala pa je slagala sadržaj bebinog ormarića po veličini i oblačila je u tonskoj modelaciji🤣 ja i mama smo se kriomice smijale. A moja mama je guštala što je ona takva jer je sve uvijek bilo uredno u kući, a nije je nikad pitala da nešto napravi. Ta ista nećakinja, sestrino prvo dijete, mi je došla studirat u grad gdje živim i kaže da je bila doma i da joj već sad ide na živce ić što se njeni svađaju oko gluposti. Pitam ja pa oko čega su se svađali. Kaže ona da se tata ljutio na mamu jer ne čisti i ne sprema kao prije po kući, da je neuredna i da kad dođe doma s posla stalno visi na mobitelu🤣🤦‍♀️ Ja sam se ozbiljno zamislila nad svojom sudbinom🤣🤣🤣 što se urednosti tiče. Iako meni muž pomaže u čišćenju, u nekim stvarima je pedantniji od mene ali je slab u kuhanju.. A ništa radit će coolinarka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Nasty

    Lavice moja sestra je uvijek bila čistunka a ja ona malo manje čistunka da se lijepo izrazim. Žena je vješala robu po veličini i po boji štipalica, za mnom bi presređivala zajedničku sobu i slagala igračke po veličini kad smo bile djeca. Kad je dobila prvo dijete onda nije stizala pa je slagala sadržaj bebinog ormarića po veličini i oblačila je u tonskoj modelaciji🤣 ja i mama smo se kriomice smijale. A moja mama je guštala što je ona takva jer je sve uvijek bilo uredno u kući, a nije je nikad pitala da nešto napravi. Ta ista nećakinja, sestrino prvo dijete, mi je došla studirat u grad gdje živim i kaže da je bila doma i da joj već sad ide na živce ić što se njeni svađaju oko gluposti. Pitam ja pa oko čega su se svađali. Kaže ona da se tata ljutio na mamu jer ne čisti i ne sprema kao prije po kući, da je neuredna i da kad dođe doma s posla stalno visi na mobitelu🤣🤦‍♀️ Ja sam se ozbiljno zamislila nad svojom sudbinom🤣🤣🤣 što se urednosti tiče. Iako meni muž pomaže u čišćenju, u nekim stvarima je pedantniji od mene ali je slab u kuhanju.. A ništa radit će coolinarka.

    Citam , citam  i zapade  mi u oči “coolinarka.” 
    I sam se zamislila kad sam jednom  skuzila  da nije  coolinarka,  nego  coolinarika… nebitno skroz nego mislim da na 95% nas grijesilo  u nazivu. 🤣🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Novoj curi Malanesto nisam zapamtila oprosti dobrodosla. Vidim isto smo trudne pa 👋 poseban. Doduse meni je termin 24.1. Samo nek sve bude super do kraja.
    Nasty morala bi bas izvor casopisa na poslu skinut koji su jer se na poslu mogu ulogirat na baze podataka, a doma nemam lozinku. Na poslu najcesce “cesljam” Scopus i WoS, al ovo sam nasla i na nekim bas bazama samo za medicinu e sad tocan naziv morala bi potraziti. Danas sam odlucila “raditi od doma”. Isprintala 3 papira, 2 potpisala i zakljucila da ne mogu sjediti vise. Mah budem valjda obavila do kraja dana sto moram.
    Meni je prije trudnoce nekoliko mjeseci znalo popodne tokom tjedna bit toliko dosadno da sma mm rekla jedva cekam da imamo djete jer mi onda sigurno tako nece biti. Inace smo dosta aktivni sa druzenjima i svim obavezama i putovanjima, al kad smo krenuli na ivf onda sam smanjila putovanja pa sam dosla u situaciju da ne znam sto da radim popodne. A sad mi to ljencarenje popodne bas pase. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sad vidim info za kenguricu 🤹‍♀️! Valjda ce nam se javiti kad se upoznaju napokon. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Da, Nasty tako da se trenutno osjećam “s.posla.na posao” jer sređujemo stan tako da kaos.. Od 1.11. idem službeno na komplikacije, a od 5. planiram za pravo stat na loptu. Već to što neću “gubit” 8 sati dnevno na dućan će mi masu značit, iako planiram radit s laptopa do daljnjeg koliko stignem 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Goga cijeli zivot imam nizak hemoglobin i ono sto mi provjereno pomaze je sok od cikle, mrkve i jabuke. Terapija traje 42 dana, a ja sam pojacala dozu posto mi se zuri.
    A moram reci da imam predivnog muza koji ustaje svako jutro u 5 sati i pravi mi taj sok u sokovniku❤
    Bila sam bas slaba odjednom, a to me osjetno vratilo u zivot…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Goga…sister po ribanju….eto meeee! 😂😂
    Istina nisam prije bila ovako opsesivno kompulzivna oko lickanja al u zadnjih nekoliko godina sam pukla ko kokica 😬
    Bas me zanima kak bum sad kad malac dodje 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Nasty

    Lavice moja sestra je uvijek bila čistunka a ja ona malo manje čistunka da se lijepo izrazim. Žena je vješala robu po veličini i po boji štipalica, za mnom bi presređivala zajedničku sobu i slagala igračke po veličini kad smo bile djeca. Kad je dobila prvo dijete onda nije stizala pa je slagala sadržaj bebinog ormarića po veličini i oblačila je u tonskoj modelaciji🤣 ja i mama smo se kriomice smijale. A moja mama je guštala što je ona takva jer je sve uvijek bilo uredno u kući, a nije je nikad pitala da nešto napravi. Ta ista nećakinja, sestrino prvo dijete, mi je došla studirat u grad gdje živim i kaže da je bila doma i da joj već sad ide na živce ić što se njeni svađaju oko gluposti. Pitam ja pa oko čega su se svađali. Kaže ona da se tata ljutio na mamu jer ne čisti i ne sprema kao prije po kući, da je neuredna i da kad dođe doma s posla stalno visi na mobitelu🤣🤦‍♀️ Ja sam se ozbiljno zamislila nad svojom sudbinom🤣🤣🤣 što se urednosti tiče. Iako meni muž pomaže u čišćenju, u nekim stvarima je pedantniji od mene ali je slab u kuhanju.. A ništa radit će coolinarka.
    Citam , citam i zapade mi u oči “coolinarka.”
    I sam se zamislila kad sam jednom skuzila da nije coolinarka, nego coolinarika… nebitno skroz nego mislim da na 95% nas grijesilo u nazivu. 🤣🙈


    Ovo nisam nikad primjetila  I nikad ni ne bi da nisi spomenula a sad me baš bode u oči hahah 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli preko sci-hub-a se moze sve i od doma skinut 
    Nasty ovo od tvoje sestre mi kao OKP zvuci… ja sam inace odrasa u kuci gdje su moji mama i tata uzasni cistunci. Ko dijete nisam nikad npr. smijela jesti pred TV-om, imat ljubimca jer pušta dlake, sjedit na stolici u kuhinji u hlacama u kojima bi se po vsni igrala, svaku subotu bi se provodilo generalno čiščenje i sl. Meni je to ogroman gubitak vremena i odlucila sam da cu ja slobodne subote provodit sa svojim dijetetom na izletu a ne čisćeči. Mislim, pocistim ja no po meni je nepotrebno svaku subotu raditi generalku, prati prozore, zavjese i sl. Mozda me stigne sud čistoće no takva sam 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.