ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    E da, ja se stvarno čudim kako vi stignete pratit sve teme na forumu +jesenske i ljetne i oprat toliko mašina robe dnevno, pa sve popeglat i očistit dlake za kućnim čjubimcima, skuhat 3 obroka, odvest djecu u školu i vrtić, igrat se s njima nakon, otić u park i sl.. Ja sad generalno stan sređujem od kad sam ušla u 30tt i ne stignem ništa jer se svako malo moram odmorit😂 a ne da mi se još sveki zvat da mi dođe pomoć.. eventualno stignem pogledat koju seriju između spavanja i pišanja jupii! 🤣💪A i pročitat koje slovo iz knjige, umara me puno provodit vremena na mobitelu.. Iako sam kuriozna što se događa dok me nema🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Dan cure. Sretno ako neko  ima pregled . Što se tice pranja odjeće, opcenito  svu perem obrnuto i isti tako naizvrat  susim vani, pogotovo tamniju  da mi ne blijedi na suncu itd. 
    Perem  je tako  jer mi djeluje  ocuvanija, pogotovo ona sa natpisima  aplikacijama itd. 
    Što se peglanja  tice  izbjegavam  na paru (osim  onoga što moram) zbog  prostora  za vodu (leglo  bakterija).
    Pelene ipak jednokratne… Kome se da i ko ima volje platnen su ok (i sama sam  90 -tih odrastala u njima) i imaju svoje prednosti (koristila  bi ih ako baš moram)… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    I da nađem se povremeno s frendicama i odem s mužem negdje, najčešće u kino..  Čak mi ne smeta sjedit sada kao u 2. tromjesečju.. To mi je domet socjalizacije.. Al mi je žao ne iskoristit dok je još lijepo vrijeme.. Pa nekad moje peglanje i čišćenje ostavim zbog toga za drugi ili treći dan..🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hvala cure sad mi je malo lakše 
    Lavice teški yolo 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Nasty

    E da, ja se stvarno čudim kako vi stignete pratit sve teme na forumu +jesenske i ljetne i oprat toliko mašina robe dnevno, pa sve popeglat i očistit dlake za kućnim čjubimcima, skuhat 3 obroka, odvest djecu u školu i vrtić, igrat se s njima nakon, otić u park i sl.. Ja sad generalno stan sređujem od kad sam ušla u 30tt i ne stignem ništa jer se svako malo moram odmorit😂 a ne da mi se još sveki zvat da mi dođe pomoć.. eventualno stignem pogledat koju seriju između spavanja i pišanja jupii! 🤣💪A i pročitat koje slovo iz knjige, umara me puno provodit vremena na mobitelu.. Iako sam kuriozna što se događa dok me nema🤦‍♀️


    Nasty

    E da, ja se stvarno čudim kako vi stignete pratit sve teme na forumu +jesenske i ljetne i oprat toliko mašina robe dnevno, pa sve popeglat i očistit dlake za kućnim čjubimcima, skuhat 3 obroka, odvest djecu u školu i vrtić, igrat se s njima nakon, otić u park i sl.. Ja sad generalno stan sređujem od kad sam ušla u 30tt i ne stignem ništa jer se svako malo moram odmorit😂 a ne da mi se još sveki zvat da mi dođe pomoć.. eventualno stignem pogledat koju seriju između spavanja i pišanja jupii! 🤣💪A i pročitat koje slovo iz knjige, umara me puno provodit vremena na mobitelu.. Iako sam kuriozna što se događa dok me nema🤦‍♀️

    Ja navečer uvijek čitam forum a tad Uglavnom niste Aktivne pa bacim oko na jesenske :D
    Ja Dolazim S posla oko 18, pojedem i Direkt u Stan skidat tapete, prazniti ormare, strugat zidove, gletaT ako treba haha tako daaa, socijalizacija trenutno 0 bodova

    [/url [lilypie.com]

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ajme za kenguricu💪💪💪 eto zasto mi se puls ubrzava, to vam ja pricam. 😅😅
    Peglanje mi je inace bilo najgori kucanski posao, ali kad sam se uselila s mm prihvatila sam to na silu kad bas moram, jer njemu stvarno ne ide nikako i peglala samo ono sto je bas bilo nuzno 🙈 sad otkad sam doma i ne radim peglam apsolutno sve i jedan komad iz masine 🤣🤣ne znam sto mi je doslo, naravno znam da to nece potrajati. Ali inace se vodimo doma s tim da je generalno uredno i da cistimo kad stignemo,  nekad smo skroz nabrijani i sve polizemo, nekad ostavimo i posvetimo se druzenju. Vidjet cemo kad beba dode kako ce onda biti ,💪

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Sto se tice magnezija ja sam bas pitala doktoricu dokad ga smijem uzimati, rekla da mogu slobodno do kraja…porod se ipak ne moze sprijeciti hhh. 
    I evo da se pohvalim da sam uspjela podic hemoglobin, sto je super za 3.tromjesecje☺️
    Nista mi od lijekova nije pomagalo, upalilo je tek s prirodnim pripravcima.

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Nasty multitasking se bilda sam od sebe kas dobijes djecu😂 Iskreno,ja ne radim od cca 18.tjedna trudnoce pa ujutro muz odveze malu prije posla u vrtić i ja imam tu i tamo za pospremit nesto i skuham rucak dok nje nema. Tako da koristim vrijeme da budem u lezecem polozaju. A kad je skupim oko 4 iz vrtica onda mozete primjetiti da me nema na forumu dok ue ne stavim spavat do pola 9😂 I to je sva mudrost . U pocetku sam nacitavala knjige sad sam se ulijenila🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    DeeDee pa ti još i radiš.. Svaka čast🤣 ja da sada radim mislim da ne bi ni čistila ni kuhala ni imala socijalni život uopće.. Ni ovaj virtualni, ni onaj u serijama što ih gledam🤣🤣🤣 trenutno sam na shameless 9. sezona. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nasty ne ne nisam mislila da se u 35tt presta mg i pocnu probiotici, nego sam navela sto sam sve do sad procitala. Za Mg su spomenule cure na temi pulsko rodiliste da su dobile uputu pa sam isla malo cackati znanstvene radove i bas nasla zanimljivoga dosta. Mg u trudnoci ne samo da smanjuje kontralcije, sprijecava otvaranje, prijeveremeni porod, utjece na izgradju kostura bebe, ocuvanje kostiju majke, probavu, al dobar efekt ima i na poviseni tlak u trudnoci, pa cak ga povezuju i sa sprijecvanjem cerebralne paralize djeteta. Benefita je hrpa, al kao svugdje se navodi 32tt za njegovu svakodnevnu primjenu jer kasnije moze usporiti otvaranje cervixa s obzirom da ga bas zato kod prijeteceg prijevremenog poroda ga uvode. Doduae doze nisu tako velike koje se dnevno unose al kao preporuka je da se nakon 36 tt ne unosi osim ako nije bas nuzan. Najveca iskoristivost i utjecaj je Mg sulfat, pa Mg citrat i oksid, dok karbonat ima najmanji efekt.
    Za probiotike nisam ziher dal je 34 ili 35tt kad se kao počinje unositi svakodnevno, ako se ranije vec ne unosi i da onda ima pozitivan utjecaj kasnije na probavu bebe i smanjuje grceve. Nigdje nije navedeno da ce u potpunosti beba biti bez grceva al kao znajano smanju intenzitet, pojavnost i duzinu trajanja grceva jer navodno beba vec razvije tu neku crijevnu floru onda. I trebali bi se piti cijelo vrijeme dojenja. E sad dozu nisam uspjela nac bas neku specificnu jer su različiti sojevi i oblici unosa koristeni u istrazivanjima. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.