ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Iva, čestitam na dečkiću 
    Ja nisam vadila ogtt nego samo krvnu sliku, preporuka prije vađenja krvi je da se bude 12 sati natašte, voda se smije piti.
    Ne kužim se baš previše u to, ali nije mi bio problem pripaziti dan prije jer se vjerojatno može pokazati u krvi neka povišena vrijednost ako se baš natrpaš večer prije.

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Lavice nema smisla da toliko gnjave za granicne vrijednosti, kazem da je to problem za sebe. Logicno je da ce pripaziti dan prije, rekla sam krkanje jer je u usporedbi sa samom vodom 12 sati sve drugo krkanje 😬 A jos si i odmognu zene time, jer im glukoza onda skoci bas od manjka hrane. Druga stvar je kad se cijela kks vadi, onda zbog drugih parametara treba paziti 10-12 sati prije. 
    Mislim da ce pod opterecenjem (druga dva mjerenja) u svakom slucaju pokazati gd ako postoji ali na ovaj nataste ima utjecaj vise faktora. Zato je recimo preporuka da se i jaca fizicka aktivnost izbjegava dan prije. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Leptiric ti nosis curku? Kako to nisam registrirala 😮😅
    Cestitam ti ❤️🎉😘

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cure…pitanje… 
    Već sad 4-5 dan mi bude mučno isključivo izmedju 10-12 ujutro🤔 i moram onda pojest nešto (naravno kruh mi odgovara najvise🙈) i poslije cijeli dan sve ok?? Ne kužim,ima koja da joj tako kratko bude i ode? 

    [lilypie.com]

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Livia da :D 😘❤️ Hvala 😘

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Lavica meni je tako bilo jedan period. Ujutro se ustanem sve super, onda od 11 do 14h me uhvati muka pa bi prespavala to i popodne sve super 🙈🙈 
    Sad kako vrijeme odmiče sve manje mučnina, jedino po ovoj vrućini umor 😴 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Meni je bilo muka jedino ujutro ako nisam nista jela .. cim pojeden prestane 😊 povraćala sam onu želučanu žuč dok nisam skuzila da kad pojedem nesto je sve 5 cijeli dan bez ikakvih mučnina 
    toga se od straha držim i sad u 5-onom mjesecu jeer mi jos uvijek zna doc muka ako je zeludac prazan 

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Obavila pregled, sve je super, uzeli su mi briseve, iduci tjedan trebam na kombinirani, nisu jos vidjeli spol 😊 al sad mi je lakse, bebica se vrti i okrece na sve strane

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Bravo cure za današnje preglede, divne vijesti ste nam sve donijele..
    Ja sam naručena tek navečer u pola 7, ne znam kako ću to dočekati koliko sam uzbudjena i nervozna.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Cure…iako sam bila narucena za slijedeci tj otisla sam danas do dr zbog komplikacija pa mi je odmah obavio pregled. Ugl kaze da je sve ok, uredno…po ZM bi sad bila 8+6 ali po UZV-u sam 9+2/3 ali s obzirom da su moji cikluci kraci i ovulacija mi je 11 dc to je ok. Jos sutra odradim prvu smjenu i od subote sam na komplikacijama (na poslu ce biti odusevljeni 😂). Saljem vam i slikicuu… 😊😍

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.