ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hahaha da to sam i mislila da sma se zajebala sama. Navecrt u 21h pozderala mesa, krumpira, torte, kolaca… Da ne nastavljam niz… Ma lako ja pripazim malo sad sta jedem. Gin mi ide na godisnji al u ponedjeljak idem kod fetalnog pa cu ga pitat za to, ako ništa cu ici kod svoje dr soc zamolit da mi da opet vaditi glukozu. 

    [tickerfactory.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hahaha da to sam i mislila da sma se zajebala sama. Navecrt u 21h pozderala mesa, krumpira, torte, kolaca… Da ne nastavljam niz… Ma lako ja pripazim malo sad sta jedem. Gin mi ide na godisnji al u ponedjeljak idem kod fetalnog pa cu ga pitat za to, ako ništa cu ici kod svoje dr soc zamolit da mi da opet vaditi glukozu.


    E pa vrlo je vjerovatno da ti je od toga povisen nalaz. Sta s menom nije rijec znam ja sta je sigurno radi viska kila koje sam nabila i secer se povisija

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Iva cestitke na pisonji!! 🎉🎊💪🥰👶🏻

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    A nije ti teška dijabeticka dijeta, iskreno mislim da se zbog nje nisam udebljala u prvoj trudnoci. 
    Realno ja sad po ljeti ni nemogu baš jest sve U 16..
    Cestitaaaaam iva4!! Nek je sa srećom!
    Ja sam u prosloj T imala ureaplazmu nažalost, ali mi je gin rekao da danas svaka druga treca trudnica to ima. Popij terapiju i onda ponovno na briseve. Moji pred 3mj su bili čisti hvala Bogu, u srijedu radim ponovno i nadam se da je sve ok jer sam u urinu imala dosta bakterija pa sam i urinokulturu radila danas..

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Iva cestitaaam! 🎉🎉❤️
    Bitno da su otkrili infekciju na vrijeme, popit cete terapiju i sve 5 😉
    Ne znam otkud ova preporuka da se posti na vodi 12 sati prije ogtt ali bas od toga vam moze onaj prvi nalaz nataste biti povisen. Gestacijski nije zezancija i nema bas smisla varati dan prije za uredan nalaz a onda dalje krkati sve redom. Drugi problem je sto hrpa zena ima granican nalaz pa ih gnjave bezveze ostatak trudnoce ali zato samo dan prije ne pojedete bas tablu cokolade. 🙃  Sve ostalo jedete kao i inace, do navecer. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Deckici opako vode, vidjet cemo hoce ih stvarno biti vise ili se samo prije pokazu ☺️

    ZIMSKE BEBE 2019/20

      4:1 

    STUDENI  
    1. MaybeBaby - 16.11. - decko
    2. lala3 - 17.11. 
    3. Reserved123 - 24.11. 
    4. deewillow - 25.11. - curica 
    5. iwancheee - 26.11. 
    6. ena10 - 29.11.

    PROSINAC 
    7. flower – 1.12. 
    8. bee17 - 2.12. 
    9. iva4 – 4.12. - decko 
    10. Jaivanpa – 5.12. 
    11. malabubamara - 7.12.
    12. Njurko - 11.12.  
    13. KrisTina Tina - 12.12.  
    14. Gljiva1101 - 14.12.
    15. pina83 - 15.12.
    16. leptiric00 - 16.12. 
    17. anna3107 - 17.12.
    18. maj4 - 17.12. 
    19. pinko1 - 19.12. 
    20. mala.le.90. – 20.12. - decko 
    21. Angie1205 – 23.12. 
    22. TinchiSk - 23.12. - decko 
    23. Nasty - 26.12. 
    24. Red Fox - 27.12. 
    25. lala27 - 27.12.
    26. piba7 - 29.12. 
    27. mrgud_zg - 29.12.
    28. Livia – 30.12.
     
    SIJEČANJ 
    29. annika - 3.1. 
    30. Tonkica1 - 4.1.
    31. Hrabrica - 5.1. 
    32. mustra - 5.1. 
    33. valentina - 5.1. 
    34. dalindas - 8.1.
    35. Lela Doronjski – 11.1. 
    36. tinika - 14.1. 
    37. Buha - 16.1. 
    38. Minniemouse - 23.1.
    39. Gogaa_V - 24.1.

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Livia moja frendica je imala 5.12 (5.1. Je granica) i bila je na dijabetickom prehrani u rodilištu. Ako to ima smisla onda fakat…
    Slažem se da ne treba varati, al pretpostavljam da ne krkaju sve redom svaki dan, vjerujem da nam se svima zalome ti neki dani. Mislim da ako imaš šećer varala ne varala pokazat će mjerenje,ili sam možda u krivu?

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Iva i kod tebe je deckic😍😍
    A sto se bakterije tice, samo uzimaj terapiju i slusaj lijecnika. Ja sam imala eserihiju i dobila klavocin, prepadnuta sam bila jer je bilo jaaako puno, al nakon mjesec dana je skroz nestala.

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jutro curke 😊 meni je zlo od nervoze prije pregleda 🤦🏼‍♀️ Iva ja sam imala ureplasmu u prosloj trudnoci, nije nista strasno, ali inzistiraj da ti ponove briseve 4 tjedna nakon terapije. To je bio jedan od propusta kod mene, nisu kontrolirali pa se razmnozila umjesto izljecila. Cisto da ti ponove terapiju ako ju skroz ne potamanis prvi put.

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Iva cestitike 🙏🏻🥳🧸 ja sam jedva cekala saznati spol,a opet samo da je zdravo,kad me pitala dal zelim znati spol malo sam zastala ,i ono vjerojatno od uzbudenja,ali kad mi je rekla da je curka,presretnaaaa,vec su i prve hlacice kupljene ❤️🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.