ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Angie danas idem po nalaze krvi i onda moram kod fetalnog i tek iza toga kod svoje gin da mi da termin za 2.pregled. Ma sve u svemu sam dobro. Mucnine malo da malo ne ima nesto na sto mi se zeludac okrene pa to izbjegavam, al nije nista tako neizdrzljivo. Neću se nista zaliti dok je trudnoca uredna. Samo bi voljela da mogu normalnije spavati a ne se svako malo buditi. Skuzila sam ako se premorim da mi bude jako lose pa se trudim odmoriti svako malo. 

    [tickerfactory.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Ja sam s trbuhom isto u kategoriji - izgledam kao da sam se zdebljala. 
    I isto mali problemi sa spavanjem - to u zivotu nisam imala. Uvijek sam spavala ko top. A sad evo lezim u krevetu,slusam pticice i cekam jos malo da se krenem spremat! Iva-sretno danas, javi kako je!

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    deewillow

    Prvo da pohvalim Loriju❣❣❣❣ puno hvala za tablicu, stvarno je super 😀😀
    Sve slicice su super, a Angie svaka cast, prekrasan trbuscic 😍 iskreno, slozila bih se s Ivom4, ja ga isto imam, ali moj izgleda vise kao da sam debela, a ne toliko koliko klasicni trudnicki trbuh 😁

    Ja se pridruzujem ovom izgledu samo se udebljala 😂😂 ja sam i prije trudnoce imala skembicu, sad je samo jos veca 🙈 jedva cekam da se malo formira 😁


    Hahaha Mrgud, u istom smo znaci, jos nam je i pregled isti dan… 😉 sretno svima danas, bit ce sve super 💓

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ja imam danas prvi pregled

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Sretno curke danas! 🤞😘


  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima danas!! 🤞🤞
    Grizli meni se sad u trudnoci gade stvari koje sam prije obozavala jesti, sir mi smrdi i okus mi je 🤮
    Inace nisam gadljiva uopce al od nedavno mi je fuj bljak ocistit vlastitu kosu iz odvoda kade…zeludac mi se dize na tak neke banalne stvari sto mi je smijesno stvarno 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ja sam nekako nakon ovog pregleda sa 11,5 tj na koji sam isla extra zbog panorame gdje je potvrden super nuhalni nabor i ti neki parametri koji stimaju, fakat sam skroz mirnija. Imam jos docekat nalaze panorame al i to mi je nekak sad kao samo reda radi. Prvih ovih kolko smo svjesni uopce trudnoce cca 8 tjedana sam uzasno strepila, doslovno svaki dan cekala da prode tih kolko vec dana do pregleda, a sad mi se mentalni sklop skroz okrenuo. Bas sam sad nekak sretna. Pomalo si svaki dan sve vise osvijestim da zbilja dolazi beba i tak 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jutro, cure!
    Sretno na današnjim pregledima, jedva čekamo lijepe vijesti.
    Angie, tvoj je trbuh stvarno presladak. Vidi se da si mršavica pa ti baš super stoji.
    Valentina, tvoj je stvarno već veeelik :-)
    Super je to sve, ali je vrlo relativno, ovisi i o građi i o više toga.
    Ja danas imam baš široku haljinu pa se neće skužiti ni kad se najedem.
    Ja se nadam da će mi rezultati nifty-ja stići do srijede jer si onda ovi iz polikline gdje sam ga radila spajaju pa ću morati čekati do druge srijede.
    Ali UZV je jučer super prošao i sad sam baš mirnija. Sad je to već skoro 12 tjedana, sve je ok što se za sad vidi i mislim da se mogu napokon opustiti.

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🖐🏻
    Trbuščići su vam predivni 😍😍 
    Sretno svima danas 🤞🏻

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    PREGLEDI

    14.6. -Juno
    17.6. -Vanessa.
    17.6. -mustra
    17.6. -Gogaa_V
    17.6. -Livia
    17.6. -leptiricoo
    18.6. -Angie1205
    18.6. -TinchiSk
    18.6. -Nasty
    18.6. - flower
    18.6. - Bucka.
    19.6. -deewillow
    19.6. -mrgud_zg
    19.6. -Lavica27
    26.6. -MaybeBaby
    26.6. - Tonkica1
    01.7. -Reserved123
    01.7. -Dalindas
    02.7. -Jaivanpa
    05.7. -May4
    08.7. -valentina
    15.7.-Srce mi se smije
    16.7. -annika

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.