ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Iva4 i Anna sretno danas!!! 💪
    I Angie takodjer,ti pravo zgodnica neka 😂 super ti je busica. 😍
    Valentina tvoja vecernja isto 😂 imam je i ja,al to pripisivam CR jer mi je zbog toga dodatno je i ostalo 😁

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Sretno cure danas!
    i ja sam se počela buditi oko 5,6 i ne mogu zaspati više. ali bar ospavam u komadu. mučnine su i dalje tu, zadnjih dana kao da mi je gore.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Iva i Anna sretno danas 🤞🤞
    Bas mi je lijepo citat da ste mirnije, vjerujem da cemo sve uskoro poceti samo uzivati 😊

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure samo usput pitanje - proljev je normalan ili da ipak odem kod dr? Ne vjerujem da je od hrane jer sve sta sam jela je kuhano ili vise suha hrana, nista lako kvarljivo ili tako sta, sve svjeze pripremljeno. Ne bi rekla ni da je viroza jer se dobro osjecam sam me stolica muci on jutros od 4-5. 😏

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Grizli

    Cure samo usput pitanje - proljev je normalan ili da ipak odem kod dr? Ne vjerujem da je od hrane jer sve sta sam jela je kuhano ili vise suha hrana, nista lako kvarljivo ili tako sta, sve svjeze pripremljeno. Ne bi rekla ni da je viroza jer se dobro osjecam sam me stolica muci on jutros od 4-5. 😏


    Možda da nazoveš dr? ja u trudnoći i kad sam imala proljev nije imao veze s trudnoćom

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli ako sam dobro shvatila bilo je vise puta danas od jutra?? Ako da, moj savjet ti je da odes do dr il da ga bar nazoves. Mozda je samo od vrucine al bolje provjerit.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    to je moj ljubimac imam i staforda ali ovo je moj mazaa

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Meni je sad prijateljica javila da joj je u ponoć puknuo vodenjak i da je u bolnici pa sam sva uzbuđenaaaa. Drugoj je termin u nedjelju pa smo sad sve u iščekivanju. I jednoj i drugoj je prvo dijete i vidim da puno više paničare od mene i puno više čitaju od mene. Posebno od mene prije 10 godina. Pola toga nisam znala i bilo je sve ok. Puno više informacija je dostupno sada nego onda i neke stvari baš opterećuju. Slažete li se vi koje već imate (veću) djecu?

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu
    A eto staforda on nije tolika maza pa zato vise volim amora,
    A eto staforda on nije tolika maza pa zato vise volim amora,

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Grizlo ja imam proliv vec 4 dana svako jutro 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.