ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Cima cestitam na odlicnom rezultatu i jos jednom decku u nasoj grupi !! Uzivaj, proslavi jer si stvarno zasluzila 🎉🎉🎉

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Mikiotaj noona krevetic je bas trendovski, a pricao mi neki dan na poslu kolega da je njegova zena bas zapela i oni kupili, na kraju im mali ogroman, preraso najmanju velicinu za 4 mj, pa razvlaci… pa htjeli prebacit u njegovu sobu pa kaze nisam pogledo mjere, ugl krevetic je sirine 83 cm, neka standardna sirina sobnih vrata su 80. Kaze dobio slom zivaca nemre proc kroz vrata. Kaze srecom tolko je popularan da ga je na njuskalu prodao u isti dan kad je objavio oglas 😂😂


    Ma tog se i ja bojim, preslatka mi je ta najmanja kao koljevka, a opet di cu s tim svim nastavcima 🙈
    A ove druge koje smo vidjeli nam bas lose izgledaju i nekvalitetno… Mi smo htjeli neki basic bijeli ne glomazni a da ima kotacice,znaci ne postoji, bar ne u ta 3 ducana sto smo bili. 
    Inace isli smo u westgete baby centar kao najveci, pa imaju manje toga od baby centra u cityu 🤦🏼‍♀️ bas sam se razocarala. Mislila sam da cu tamo vidjet sve s weba kad se vec reklamiraju kao najveci u hrvatskoj. Da najveci kvadraturom, al to je to. I jos su prodavacice bile neke jako mlade mozda studentice cak, nisu znale ni jedna kolica sklopit do kraja jer im je sve novo. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Od jutros intenzivno razmišljam o stresu i utjecaju stresa na bebicu.. jeste uspjele naći neki način kako si filtrirati stres? ja sam inače živčenjača, ali imam osjećaj da pod ovakvom količinom stresa nisam bila nikad. fizički se osjećam skroz ok, osim umora, ali malo me brine u kojoj mjeri sve drame oko mene i na koji način utječe na bebu pa si još i dodatan stres napravim grižnjom savjesti jer “kako se ne mogu smirit, imam bebu”


    Navodno da su sva istrazivanja pokazala da stres ne utjece na ishod trudnoce. Osim kad se radi o jakom stresu (tipa iznenadna smrt u obitelji i sl.) pred kraj trudnoce.

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Nita9999 dobro nam došla zelim ti urednu trudnocu. 🤗
    Losa složila bih se djelomicno. Vjerovatno ne utjece  na ishod trudnoće direktno, ali da si od stresa  mozemo zaraditi dodatne  komplikacije u trudnoći tipa (šećer, poremećaj hormona, visok pritisak , lose psihicko stanje, depresija… ) a sve to utice i na bebu na jedan indirektan način. Tako da stres ipak nije poželjan. Vjerovatno da se niti jedna od nas maximalno  nemoze  opustiti, ali stres i takve situacije svesti na minimum općenito u životu, a u trudnoci podrazumjevano. Što se tice smrtnog  slučaja u obitelji i takvog stresa (a navela  je da joj neko  vec drag u ne baš tako dobrom  z. stanju) ja sam ga doživjela  i preživjela u najosjetljivijim tjednima  rane trudnoce. Smrt oca bez mogucnosti posljednjeg pozdrava zbog daljine i nisam htjela da rizikujem zivot  bebe  koja tek treba da se rodi i zivi. Sve se moze uz jaku psihu, svjesnost stanja u kom se nalazimo, jednostavno prioritete. Nije lako ali se može. Niti jedna stresna situacija ni smrt  onih koje najvise  volimo ne smije utjecati na ne daj Bože ishod  trudnoce.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Sta se gice opreme za bebe, jestr razmstrale Ikeu? Meni frendica koja ima troje djece hvali neki najjeftiniji krevetic iz Ikea-e i njihovu hranilicu. Veli da je oboje nju perfektno sluzilo. A nije ona da si bas ne moze priustit pa da je najjeftinije birala…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Joj… puknut mi je ekran na mobitelu pa mi neka slova krivo lovi 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Evoooo me i odmah s vrata ulazim samo da vidim jel Cima ista javila,kad ono zdraaaavi deeeckic!!!! 😍😍
    Iskrene cestitke tebi i muzu zelim!! 😁😁😁 predivna vijest!! 
    Gdje su nam curke s pregleda??
    Sudocrem je zakon!! 😂 koristim ga za vlastitu i djetetovu upotrebu. Prvenstveno zbog velike kolicine  cinka. Uvijek ga nosim sa sobom. Bilo kakav,osip,crvenilo,ujed,priiiist rado se namazem s njim da ublazim crvenilo. 😉
    I da Frajla pitala si jutros za vodene kozice,znam za ove prve doze do 2.godine. Govorili su -OBAVI TO DA SI MIRNA. E sad naknadnih cjepiva ima poslije ali nije napisano u knjizici koja su u pitanju.
    Da ne sirim sad dezinformacije,upitat cu poznanicu med.sestru kad se vrati s odmora, pa cu javiti. ☺

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Sad ponovo uđem i čitam šta je Cima napisala, pa krenu suze, pa čitam šta ste vi pisale, pa opet suze, joooj, stvarno smo iskreno tu. Još Ana i Seni da jave dobre rezultate, a sad još više vjerujem da će biti dobri 😊 Novi dečkić je zaslužio da se ažurira tablica, danas je njegov dan 😁 A imamo i novih cura, pa dobro došle 😄 

    DeeDee Mislim da ti nisi napisala termin porođaja, pa napiši ako hoćeš na našu tablicu 😄

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Nita dobrodosla!
    Mislim da cemo mi uzet kindac onaj neki Bambino na kotacima iz Bubamare ili AT4 bijeli sa kosim nogama iz Magic Baby. Ovaj drugi mi ljepce izgleda, al mozda nije lose da ima kotace..

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Sta se gice opreme za bebe, jestr razmstrale Ikeu? Meni frendica koja ima troje djece hvali neki najjeftiniji krevetic iz Ikea-e i njihovu hranilicu. Veli da je oboje nju perfektno sluzilo. A nije ona da si bas ne moze priustit pa da je najjeftinije birala…


    Ja sam upravo dosla iz Ikee. Naravno prvo mi je bio djeciji kutak😂😂😂 i bas sam komentirala muzu,kako ima masa trudnica i bas biraju si krevetice,prematalice,madrace itd. Ja da nemam vec od prve bebe,kupila  bi si u ikee! Ima puno onih sitnih gluposti sto se meni svidjaju,kantice,posudice sta se stave na prematalice itd.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.