ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Cimapresretna saaaam!! Ovo nas dvije moramo zalijat pa makar nessicom 🎉🙏🏻🥂🤘
    Cestitam na pisonji, i dalje vodimoooo 🤪
    Sad me samo zanima reakcija tvog dragog na otkrivanje spola…to si snimaj za uspomenu, meni zao sto nisam snimala mm-a i doktoricu na otkrivanju piskeca 😬


    Angie ako ništa prije, imam godišnji od 24.08. i nakon toga idem na bolovanje pa ćemo makar onda “zalijati”
    Ovo je bome zima dečkića haha i mene, ali tek idući tjedan mi stižu bodići, toliko ću valjda uspjeti šutjeti haha snimati ću svakako

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Cima prepredivne vijesti!! Čestitam!! ♥️♥️♥️♥️♥️


    Hvala tiiii

    [lilypie.com]

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Cima čestitam. Supeeeer

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Cima suuuuuper vijesti ajme wow bas sam sretna zbog vas 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    C1M4 čestitam!!!! Ajme kako lijepe vijesti!!!!! Od sad nadalje samo uzivaj u trudnoci!! Pomazi busu i od mene 🥰 Stize vam pisonja 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉💙💙💙 
    Decki opako vode!! 🙈🙈🙈
    A ovo za Sunce necu nista komentirat osim da sad imaju barem 20 potencijalnih trudnica manje za pacijente a i vise kad prosirimo pricu. 
    Angie taman hvatam zaostatke i reko jel to nova profilna ta famozna 4D fotka i vidim napises da je 😊 šteta da se neda povecati da ga bolje vidimo.
    I to sto jos nemozemo slike slati 😡
    I ja danas preuzela dm paket, isplati se ako nista zbog torbe i biobaza kreme i tih knjizica. Vidim da pisete za taj sudocrem da nije dobar… Ja cu ga testirat na mm, on ima neurodermitis pa cemo vidjet 😜 i jgl mast. 
    Joj, danas smo prvi puta isli malo po baby ducanima gledat kolica, krevetice i autosjedalice… Od svih kolica koje ste vi spomenule nisam vidjela nijedne uzivo 🙈
    I mogu rec samo da smo jos vise zbunjeni. Rekli smo da bi uzeli 2u1 neka a AS odvojeno, pa nas cudno prodavacice gledale, kao zasto tako…. Od krevetica mi se svidjelo jedino Noona al je i cijena fina 😒
    A mm si sad morao odspavat jer ga to sve iscrpilo 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    C1M4

    Cure.. znači.. nosim zdravog dečkićaaaahvala vam stvarno žene na puuuunoj podršci i ispričavam se na svom živciranju i svemu što ste trpile radi meneja sam vam stvarno od srca zahvalna svima i šaljem vam svima puno zagrljaja i pusa


    Cim čestitam od srca!!!💗👏👏👏

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Znači, toliko sam napeto sve čitala i vrtila stranice.
    Taman sam htjela napisati mail jer sam i ja iz Genosa dobila nalaz par dana prije nego iz poliklinike u kojoj sam radila Nifty. 
    Čestitam od srca, Cima! Žao mi je samo što si se toliko brinula čekajući, ali od sad nadalje neka bude bez stresa. Sretnooooo! 💙

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Draga Cima, iskrene cestitke i vjeruj da sam i ja zaplakala iako sam vas samo citala dosada.

     ukratko,trebala su mi 2 mjeseca da iscitam svaku vasu stranicu pa se zato tek sad javljam ( ako me primate 😀 )
    ugl,30 godina,prva trudnoća (ivf), strasne mucnine i povracanja me prati sve ovo vrijeme,sad se lagano smiruje,ali i dalje puno toga smeta i izaziva povracanja. Ne jedem nista osim suhog peciva i po novom nekih tostova,ali necemo kukati,jel tako?!
    mozete me dodati na listu ,termin 17.02. doktorica misli da nosim decka,ali potvrda na iducem pregledu 28.08.
    Iskrene cestitke svima i želim sretne i blažene trudnoće ( i porode)

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Mikio taj noona krevetic je bas trendovski, a pricao mi neki dan na poslu kolega da je njegova zena bas zapela i oni kupili, na kraju im mali ogroman, preraso najmanju velicinu za 4 mj, pa razvlaci… pa htjeli prebacit u njegovu sobu pa kaze nisam pogledo mjere, ugl krevetic je sirine 83 cm, neka standardna sirina sobnih vrata su 80. Kaze dobio slom zivaca nemre proc kroz vrata. Kaze srecom tolko je popularan da ga je na njuskalu prodao u isti dan kad je objavio oglas 😂😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima dogovoreno 😉
    Neka si ti sad mirna i da uzivate vas troje…nemas pojma kolko mi je drago 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.