ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Što kažete nije za poređenje, ali stvarno treba biti drzak. Kad sam pripremala nalaze za mpo, i između ostalog radila papa test, rekli su mi biće za 10 dana, onda su rekli još 3 dana, nazovite u ponedeljak. U ponedeljak mi kažu biće sutra, nazovem u utorak i kao nije još gotov, a u srijedu imam zakazano kod mpo doktorice u klinici koja je 220 km udaljena. I kažem sestri, znate šta, ja ću do kraja radnog vremena doći po svoj nalaz, bolje da bude gotov. I odem, nalaz gotov, ispostavi se da je svo vrijeme gotov,  samo doktorica nije pregledala, da u slučaju nečeg lošeg napiše terapiju. A nalaz dobar, mogla sam ga dobiti i bez doktorice. I da nisam tako reagovala, ne bih ni dobila nalaz na vrijeme. Tako da nekad stvarno treba biti drzak. 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Najgore sto joj slovenci mozda zbog GDPR nece smjeti poslati.
    Cima ti kad vidis sve nalaze, a nadam se da ce biti savrseni pa neces morati o tome ni razmisljati sjedni s muzem i donesi odluku da li zadrzavas ili ne dijete. Nemoj sad o tome ni pricati ni zamarati se ni nikom se opravdavati. Ako si vjernica vjerojatno tebi pobacaj nije opcija, ali anomalije koje nisu spojive sa zivotom, ali i zivot sa djetetom s poteskocama je poznanica samo onome tko ga zivi i nitko od nas ti nema pravo reci ista o tome. Sretni i neka te nalaz navede da skocis do plafona od srece.

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Cure neka  od vas je gore spomenula Sudocrem za bebe, a ja sam cula i procitala vrlo  loše komentare i ozljede  na bebama  u vidu  opekotina. Pratim i na instagramu stranicu na kojoj  stotinjak  cura dnevno objavi  iskustva sa različitim  proizvodima , izmedju ostalog  i tu sudcerem  ⚠️. Inace naziv stranice  je Dia Mara Make up. 

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Cure neka od vas je gore spomenula Sudocrem za bebe, a ja sam cula i procitala vrlo loše komentare i ozljede na bebama u vidu opekotina. Pratim i na instagramu stranicu na kojoj stotinjak cura dnevno objavi iskustva sa različitim proizvodima , izmedju ostalog i tu sudcerem ⚠️. Inace naziv stranice je Dia Mara Make up.


    Meni se stvarmo pokazao kao dobar mada smo ga koristili samo za pelenski osip mozda dva puta ali u tom pogledu super. Nisam naisla na negativne recenzije. Moje iskustvo eto

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja upadam ko padobranac .. sretno svima na pregledima i cestitam na urednim pregledima ♥️ 
    Sto se tice sudocrem krema meni je kuma maloj mazala guzu i uzasno crvenilo i iritaciju je dobila 
    prebacila se na Kremu za bebe iz Ljekarne Švaljek preporodila se ..tako da neznam .. ja sam ju dobila na poklon al kad sam vidjela mau odustala sam od nje 
    Imam pitanje dal ste kupovale autosjedalice ili ima koja mama da ju ima od prije zanima me Cybex Aton premium 5 dal jma tko iskustva kakva s njom ?!

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Sarita15

    Gogaa_V

    Cure neka od vas je gore spomenula Sudocrem za bebe, a ja sam cula i procitala vrlo loše komentare i ozljede na bebama u vidu opekotina. Pratim i na instagramu stranicu na kojoj stotinjak cura dnevno objavi iskustva sa različitim proizvodima , izmedju ostalog i tu sudcerem ⚠️. Inace naziv stranice je Dia Mara Make up.

    Meni se stvarmo pokazao kao dobar mada smo ga koristili samo za pelenski osip mozda dva puta ali u tom pogledu super. Nisam naisla na negativne recenzije. Moje iskustvo eto

    I ja sam ga spomenula, ali samo kod iziritirane, nadražene i macerirane kože od stolice ili ragada na preponama od previse trackanja s obicnom kremom za guzu pa se koža na tom djelu tijela “razgnjeca”

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Sudocrem ja izbjegavam od prve curke, osip joj se pogorsao nakon samo jednog mazanja. Jgl ili Pavloviceva su nama bile br.1 a mislim sa cemo tako i sa bracom. Nisam citala nista extra o njemu al koga god sam pitala, nitko nije bio zadovoljan.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ja pak imam samo pozitivna iskustva sa sudokremom. Kad sam radila u toj ivf bransi imali smo poklon pakete za trudnice i svim svojim prijateljicama i sogorici sam poklonila kreme i nitko se nikad nije zalio. A koristila sam i ja povremeno. Tako da se ocito iskustva razlikuju

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Sudocrem nije za konstantnu upotrebu niti je zamjena za klasicne neutralne kreme za guzu i svakodnevnu njegu djecje kože.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Mislim da kod tih svih kremica ovisi kako cija koza reagira, no kao sto je thikpink rekla sudokrem nije za svakodnevnu upotrebu. Na kutiji pise da je za pelenski osip no kad nastane a ne kao preventiva, barem sam ja tako shvatila.
    Danas sam sva nekako usporena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.