ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Tema je trudnički sjaj i osip.. Hemoroidi pretpostavljam spadaju pod trudnički sjaj, i suha kosa također.. I ja prijavljujem da sam imala osip na pregibu na rukama i na vratu prije nekih tjedan dana, trajalo mi je par dana. To sam mislila da mi je od mora i znoja, sunce izbjegavam. Također bi mi se ujutro povuklo. Samo sam sa hladnim oblogom prelazila preko toga i nisam ništa koristila od preparata. Za sad se smirilo da kucnem o drvo. 
    Cim stvarno nemaju takta. Tako bespotrebno uznemiravat trudnicu gluoim mailom, baš da ti se noge odsjeku. Držim fige na najjače da bude sve ok, ma bit će, vjerujem! 🤞🤞🍀🍀
    I ja sam zvala doktoricu kad sam čekala nalaz i medicinska sestra mi je rekla da je nalaz stigao ali da još nije doktorica odobrila pa da će ne ona nazvat. Ja sam tako uznemirena sa najgorim scenarijima u glavi čekala 2-3 sata da ne nazove. Bolje bi bilo da mi je rekla da nije došao nalaz. Bar se ne bi nervirala.

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Jutro! Sretno danas na pregledima, a tebi C1M4, da ti stignu nalazi vec jednom, bome ti se igraju sa zivcima! 
    Ja budna od 6, isla u Zapresic vadit krv i dat urin, bit ce valjda nalazi gotovi do 14h pa cu nazvati gin ako ce mi moci reci preko telefona bar za taj secer.
    Pokupila sam i paket za trudnice u DM. Slatko, dobije se svasta unutra, velika platnena torba, biobaza krema, sudocrem, jgl djecja mast, moj prvi dnevnik, savjetnik za buduce majke i knjizica s popustima.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Stvarno imaju takta za nas trudnice, nema kaj! Mislim da ce im ovo sad bit veliki minus tko god bude ovo citao. Ak sestra ne dobi jecmenac prije toga 👿
    Ja slozila masinu vesa, jednu strpala u susilicu i sad idem jos jednu oprat…samo da dodjem do zraka 🙄
    A jos bi usisala i oprala pod…a makar cetveronoske budem….stan je Hiroshima 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    I ja se iskreno čudim da sam ostala tako smirena.. Doduše oprala sam ju kada sam zvala za pojašnjenje takvog mail-a, ali mi sad eto nije baš svejedno i samo mi loše misli prolaze kroz glavu zbog toga 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima moras ostat pozitivna radi bebe. Odluku ste donjeli, jel tako? Sad kakav god da je nalaz znamo da cete se vi lavovski s tim izboriti kao sto ste i do sada! Na tvom mjestu ja bi sad malo smirila zivce i razmisljala o imenima, opremi, robici….otkrivanju spola i sl. A poslije, kad ces imat nalaz u rukama onda bi nazvala tu glupacu  i svasta joj izgovorila, da si olaksam dusu i da vise nijednoj trudnici ne zakomplicira takvo iscekivanje🤬🤬

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lavice thnxić, frescopad oblozi.. Zapisala sam.
    Stelle ja se prvi put susrećem s ovim i konkretno pitam žene s kojima se dopisujem ovdje neko vrijeme jer mi je draže pročitati konkretna iskustva a ne tamo neke priče sa foruma od prije 10god. Naravno informoram se i na primjerenije načine. Ne volim kad mi netko stavlja riječi u usta i trpa me u neki koš a ne zna me, niti zna kako razmišljam.  Nisam sigurna da sam dobro shvatila tvoj post. Ja nisam spominjala autizam, ja konkretno uopće nisam shvatila jesi li ti cijepila svoje dijete ili pišeš o nekom drugom? Sorry ako si već pisala, nisam zapamtila. Je li dijete imalo neke poteškoće nakon cjepljenja? Ako nisi cijepila, konkretno me zanima kako si ga upisala u jaslice ako su ti trebale? Ili ako nisi, plaćaš li nekoga da ti čuva dijete i koje su cijene? Za rubeolu imam i sama antitjela, to sam saznala kad sam se testirala na torch, primila sam sva cjepiva kao dijete. Ja ne znam te ljude o kojima pišeš ali vjerujem ti, zašto ne. Gle, i mene je strah cjepljenja, pogotovo što ne znam sastav tih cjepiva ni odakle dolaze.., ali nastojat ću se konkretno informirati o tome. Meni nije dovoljno kad negdje pročitam da je sastav aluminij i deterđent. Trenutno važem što mi je prioritet. I više sam za to da mi se dijete cijepi, ne samo zbog vrtića. Ja sam recimo strogo protiv pušenja u trudnoći, jer sam bivši pušač i jako sam dobro informirana o tome, čak mogu dijeliti i savjete kako prestat pušit jer sam ja konkretno uspjela. Također ne znamo koliko zračenje mobitela utječe na razoj fetusa, kasnije djeteta, a ovdje smo po cijele dane prištekane na wifi. Ima toga još more za napisati, ali neću duljiti. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Mene sad posebno u trudnoci neke stvari pogadaju, a jedna je i ovakav stav doktora 😡 Ja sam na godisnjem no danas je trebalo nesto napravit za posao i ja sam to odradila. Tako je i bilo koji doktor (ili ravnateljica) mogao odobrit nalaz no tko zna zbog cega nije. Mozda imaju neke sulude procedure.
    Nije za usporedbu, no ja sam par puta radila briseve kod socijalne ginicke i kroz 3-7 dana (ovisi koji) sam nazvala sestru i ona mi rekla rezultate.
    Poslijednji put sam radila privatno… platila paket 1200kn, zovem nakon tjedan dana-nista, nakon 10 mi veli sestra da ceka da doktorica pregleda nalaz. Ja sam se sva izbedirala da tko zna sto je… na kraju me nakon 2 tjedna zovu da je sve ok… doktorica je bila na godisnjem 😡

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Cima Ostani pozitivna, ne daj se, vidiš šta je Točkica napisala za prijateljicu, znači da ima velike nade, nemoj je gubiti 🙏 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Angie na nalazu mi piše spol pa me to ne tješi baš kad ga ne mogu saznat mah, što je tu je, ne mogu ništa promijeniti, samo se nadam da to nije loš znak..
    Nemam njegov broj nažalost jer ga nisam ni tražila pošto je to kao sređeno bilo za nalaz.. ma joj, nema što nisam izmislila i ne, godišnji su ma joj.. Definitivno ću 4D otkazati kod njih, nema šanse da išta više platim tamo, iz principa eto!

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima znam da na nalazu pise spol, zato kazem…usmjeri misli vise prema tome 😉
    Sad ju ponovo nazz i reci da otkazujes sljedeci termin kod njih radi neprofesionalnosti 🤘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.