ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Gogaa i DeeDee hvala na savjetima. Pricekati cu malo ako ne popusti odem do bolnice..bas mi je moj ginic danas dezuran. 
    Sretno svima na pregledima😙😙

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Cima ti imaš puno takta. Imaju bar jos tri ginekologa tamo danas i nijedan nemoze ocitat ako stigne? Sad su mi bas zivac digli. Digni frku, ima da plešu kazačok za 4 tisuce kuna!!

    Inače taj Kulas je bio tolko bezobrazan kad sam ja bila da mi se živac digne na spomen njegovog imena. Kažem mu ja kako nakon kiretaze su mi ciklusi 25/24 dana i onda 16 pa sam se zabrinula iako znam da su neredoviti iza kiretaze a on meni na to da šta bi ja htjela da ja nemam pojma šta je kiretaza. Budala.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    C1M4 zao mi da sad jos agoniju s testom prozivljavas, ali nadam se da kad ga dobijes ces reci isplatilo se cekati.
    Inace, GENOS je lab ili firma ili sto vec koji preporucam za buduce trudnice koje rade NIpT jer njima i ginekolozi salju (ne znam dal svi i za sve testove) i kod njih je em nesto jeftinije em sam 8. dan fino primila mail, a onda sam ga ja nosila ili mogla poslati ginekologu, a ne ove peripetije. 
    Sinoc sam puno setala u japankama, nocu sam zvijezde vidjela od bolova u krizima lijevi i lijevoj nozi. Ujutro se probudila na ledjima, ocito se u snu okrenula. Pila u 4 ujutro lekadol. A tek sam 26tt. Sta li ce to tek biti.

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cima ti imaš puno takta. Imaju bar jos tri ginekologa tamo danas i nijedan nemoze ocitat ako stigne? Sad su mi bas zivac digli. Digni frku, ima da plešu kazačok za 4 tisuce kuna!!

    Inače taj Kulas je bio tolko bezobrazan kad sam ja bila da mi se živac digne na spomen njegovog imena. Kažem mu ja kako nakon kiretaze su mi ciklusi 25/24 dana i onda 16 pa sam se zabrinula iako znam da su neredoviti iza kiretaze a on meni na to da šta bi ja htjela da ja nemam pojma šta je kiretaza. Budala.


    Ima ih i više ma što se tiče doktora i mojeg iskustva s njima, ja sam bila zadovoljna njime jer je stvarno sve objasnio i crtao mi doslovno, ovo čak nije do njega već do te sestre što izmišlja toplu vodu čovjek je još stavio napomenu da mi se pošalje bez obzira što ga nema i da mi se pošalje izričito na mail jer ne želim saznati vijest preko telefona(to i ona vidi tu napomenu) i onda ovako sastaviti mail i poslati trudnici kojoj je moguće da je dijete bolesno, pa meni to nije baš pri zdravoj pameti.. užasno sam se naživcirala, užasnooo, ali pokušavam ostati smirena zbog bebe ali da mi je svejedno sada nakon toga, nije bez obzira što su mi rekli da još nije stigao.. jedino mi preostaje čekanje, ali ako ne pošalju u ponedjeljak, idem definitivno ravnateljici jer nisam za bzvz dala toliko novce..

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    C1M4

    “Obzirom da je dr.Kulaš na godišnjem odmoru do 02.09.2019.,u slučaju lošijeg nalaza ,bez odobrenja ravnateljice ,koja je odsutna do ponedjeljka 19.08.2019.nalaze Vamne smijemo proslijediti na mail adresu.”
    Znači ovaj odgovor sam dobila na svoj upit je li stigao nalaz, noge su mi se odsijekle jer po ovome je nalaz valjda stigao, ali ga ne smiju proslijediti jer je loš nalaz bez odobrenja.. Zvala sam ih da mi se to pojasni, ali je rekla žena da još uopće nije došao nalaz(hvala bogu), ali to opet ne znači da će biti dobar..Gledat ću ovo kao pozitivnu stvar jer će mi biti “mirniji” vikend barem, ali sam ful nestrpljiva i ljuta

    Svaka ti cast na strpljenju. Al da znam da mi je nalaz gotov i da ga moram cekati dok se netko ne pojavi na poslu od navedenih, otisla bi im tamo i dignula bi sve na noge, ukratko bacila bi im 💣🧨

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cima ti imaš puno takta. Imaju bar jos tri ginekologa tamo danas i nijedan nemoze ocitat ako stigne? Sad su mi bas zivac digli. Digni frku, ima da plešu kazačok za 4 tisuce kuna!!

    Inače taj Kulas je bio tolko bezobrazan kad sam ja bila da mi se živac digne na spomen njegovog imena. Kažem mu ja kako nakon kiretaze su mi ciklusi 25/24 dana i onda 16 pa sam se zabrinula iako znam da su neredoviti iza kiretaze a on meni na to da šta bi ja htjela da ja nemam pojma šta je kiretaza. Budala.

    Vidim da isto razmisljamo i reagiramo💆‍♀️💆‍♀️

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ima neka stranica nifty hr. Ne znam da li nasi ginekolozi tim slovencima to salju pa od njih idu nalazi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🖐🏻🖐🏻 
    Nikako vas iščitati do kraja 🙈🤣
    Sretno an pregledima 🤞🏻🤞🏻
    Deedee (mislim da jesi ti pitala) ima opcija onog praha za nokte, on ne ide pod lampu i svugdje piše da ga se može u trudnoći, isto traje kao i trajni lak i predivno izgleda. 
    Mene zadnjih dana isto počela probava mučiti, baš me crijeva zabole 😳😳 
    Što se tiče trudničkog sjaja, svi mi kažu da super izgledam, iako se ja tako pogotovo zadnjih dama ne osjećam. Kosa mi se masti užas, prištići kako koji dan, jedan dan ih ima drugi ne 🤣🤣🤣  počela sam se kao patkica gegati, kad izađemo navečer u šetnju kao posvađani hodam dragi 2m ispred mene 🤣🤣 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Cima  takodjer svaka cast na takticnosti i strpljenju. Ja bih vec davno bila tamo ili bi opet nazvala da mi daju kontakt tel ili email odakle  stižu  nalazi da se javim  direktno  dok je još petak. I sve ovo  što si napisala  nama ja bih rekla dotičnoj u slušalicu. Nisu ti odradili ništa džabe nego  za 4000 kn…

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima mislim da ti je dobro Kengurica napisala, da nasi to salji Slovencima…probaj, ako je nalaz gotov nek posalji tebi na mail a ti onda mozes proslijediti kome god da ga ocita strucno. Mada mislim da nije to ekg pa da se promatra svaka crtica, sve pise sto i kako…bar mislim da je tako.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.