ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Lavica27

    P.s. tkinkpinksad sam zvala za nalaze na zaraznu pa su mi rekli preko telefona da su negativni i da si ih nekad dodjem podignuti. A u uputnici je pisalo analiza na bakterije i viruse, to bi znacilo nit bakterija nit virusa pretpostavljam… Lakše bi mi bilo da mi je rekla ni vam niš gospođo😂


    Super što su nalazi OK i što ti nije ništa! Lijepe vijesti za početak ovog divnog dana🙈
    Cima-razveseli nas i ti, čekamo nestrpljivo i držimo fige! 🤞🏻🙏❤

    Ostalima sretno na pregledu danas!!! 🙈🤩🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Hahah thinkpink bolje da sam tebe slušala neg se patila…Al opet ne bi me poslali ginekologu pa nebi ustanovili skraćen cerviks i ja smanjila doživljaj. Svako zlo za neko dobro.

    Nego cure,evo jedna light tema: https://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/72-imena-za-djevojcice-i-djecake-po-horoskopskom-znaku—491258.html [zadovoljna.dnevnik.hr]
    Ima baš zanimljivih imena! 

    P.s. cure s osipom ja samo znam za pupp osip u trudnoci al on je gadan i jako svrbi ako se ne varam.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tockice cekamo gospodina ex muza i dalje, predugovor je spreman al ne zelim nikakve stvari seljakat jos dok on ne potpise.
    Kad se zadnje javio na tel rekao je “selite se vi samo” al ne zelim da poslije bude drz ne daj…jel.
    A sad se ne javlja nikom vec dva-tri dana, ni agentu….sto nas sve pomalo ljuti. Rekao je da dolazi s Korcule 20-og a sad….

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Hahah thinkpinkbolje da sam tebe slušala neg se patila…Al opet ne bi me poslali ginekologu pa nebi ustanovili skraćen cerviks i ja smanjila doživljaj. Svako zlo za neko dobro.

    Nego cure,evo jedna light tema:https://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/72-imena-za-djevojcice-i-djecake-po-horoskopskom-znaku—491258.html [zadovoljna.dnevnik.hr]
    Ima baš zanimljivih imena!

    P.s. cure s osipom ja samo znam za pupp osip u trudnoci al on je gadan i jako svrbi ako se ne varam.

    Na zalost, svako zlo za neko dobro… da nisi otisla kod ginica na pregled, sad bi hrmbala i ne bi mirovala…
    Nece otvorit link🤔
    Je, slazem se s tobom, pupp je grozan i za vidjet, a kamoli za pocohat se negdje…al se vrlo rijetko javlja, tipa 1:100 trudnica i nije lokaliziran samo na jednom dijelu tijela…

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Drage moje mail je poslan njima, sad čekam odgovor je li stigao nalaz nadam se da već jednom je da se pomirim s onim što piše, ali i dalje se nadam najboljem, pozitiva je pola posla

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Losa znaci i ti imas nesto, al ne znamo sto. Bas Thinkpink steta da ne mogu fotke staviti se pomoglo bi. Mislila otic do dr opce al svako jutro nema toga i mislim ok proslo, i navecer opet se pojavi. I sad mi glupo ici kod dr i sta cu joj pokazat kad niceg nema. Morat cu fotkat veceras.
    Lavice ajde super da nisu nikakve bestije u pitanju. Za taj osip sam i ja cula, al kao kasnije se javlja i onaj svrab koji se pojavi ako jetra ne radi dobro, al ovo bas neobicno ne svrbi i nema ga nigdje drugdje ko da me meduza opekla izgleda ili se tukla koprivom, sako sto se ponavlja. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jutro!!
    Sretno na pregledima!
    C1M4 drzimo fige!! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    Lavice ocito su nam crijeva se aktivirala… Super da nije nista ozbiljnije…
    Ajmo lijepe vijesti danas 😊😊

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Dobro  jutro  cure,  mene pomalo vec  nervira bolnica  i fali mi moja Coco jer ne smijem  sici  do auta  da je vidim kad mm dodje  u posjetu. 😑🤦‍♀️
    Grizli ja sam to  imala na oba lakta i prije  trudnoće pred menstruaciju, a sad u trudnoći  je malo  intenzivije. Izgleda a i na dodir je slicno  baš kao trag  od koprive. Kad sam se raspitivala  kod dokotra  rekli su da nije nista nego  reakcija  na promjenu  hormona. Rijetka  pojava  ali se dešava  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli

    Losa znaci i ti imas nesto, al ne znamo sto. Bas Thinkpinksteta da ne mogu fotke staviti se pomoglo bi. Mislila otic do dr opce al svako jutro nema toga i mislim ok proslo, i navecer opet se pojavi. I sad mi glupo ici kod dr i sta cu joj pokazat kad niceg nema. Morat cu fotkat veceras.
    Lavice ajde super da nisu nikakve bestije u pitanju. Za taj osip sam i ja cula, al kao kasnije se javlja i onaj svrab koji se pojavi ako jetra ne radi dobro, al ovo bas neobicno ne svrbi i nema ga nigdje drugdje ko da me meduza opekla izgleda ili se tukla koprivom, sako sto se ponavlja.


    I meni je tako… na moru mi se pojavilo pa sam mislila da nije od soli i znoja. Sad sam vec 3 dana no kopnu i jos je tu… no mozda malo manje… ne znam ni sama… 

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima, Cima uz tebe sam takodjer.❣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.