ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli

    Dobro jutro!
    Sretno curkama na pregledima danas! C1M4 i tebi sretno za nalaze!
    Kengurice moje misljenje je slicno.
    Slažem se Stella da ima milijon nuspojava od cjepiva, al kao sto znamo ima i od 300 drugih stvari iz okoline i okolisa koji negativno utjecu pa ih opet radimo i tako zivimo.
    Cure jedno pitanje dal ima koja problema sa kakvim osipima? Meni se svaku vecer na ruci pojavi u predjelu pregiba kod lakta osip koji me pece, bas kao koprivnjaca, sitne tockice, ne svrbi, crvenilo. Ujutro se potpuno povuče nema nicega, do navecer opet bukne bez obzira prala ja to, mazala kremom, gelom ili nicime.


    Ja imam nesto slicno s unutarnje strane desne ruke, iznad lakta. Vec sam mislila da je neki kukac. I isto mi se tako ponavlja 🤔

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jutroooo curke!!!
    Sretno danas na pregledima🍀🍀🍀🍀
    C1M4 danas navijamo s tobom za uredan nalaz!🙏🥰
    P.S. Ne/cjepljenje smatram starom i zakljucanom temom. Uglavnom ja sam za cjepljenje, da cu obratit paznju s cim ce se cjepit, definitivno da. A usko vezano cjepivo sa triggerima za neke potencijalne bolesti i komplikacijama ne zelim komentirat.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Eh jbg LoSa nemože se poslat poruka…ajd ti napisi s disclaimerom da nitko ne cita😁
    Ja sam rekla u svakom postu da premalo znam da bih mogla nešto mjerodavno reci, jedino negativno osobno iskustvo koje sam imala je da je mala dobila reakciju na cjepiva sa 4 i 6 mjeseci (temperaturu),otislo do drugog dana. Nasty korisna stvar ako zapamtis, kad ide na cijepljenje postoje gel oblozi u ljekarni, zovu se Frescopad, samoljepljivi su pa nemoras bebi držati i mijenjati obloge. 

    Sretno danas Cima!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    P.s. tkinkpink sad sam zvala za nalaze na zaraznu pa su mi rekli preko telefona da su negativni i da si ih nekad dodjem podignuti. A u uputnici je pisalo analiza na bakterije i viruse, to bi znacilo nit bakterija nit virusa pretpostavljam…  Lakše bi mi bilo da mi je rekla ni vam niš gospođo😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Sretno svima na pregledima, a tebi cima drzim fige! 🤞🏼🍀❤️

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Sretno curama koje danas idu na preglede!!
    Cima tebe cekamo sa lijepim vijestima!!😘

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lavica27

    P.s. tkinkpinksad sam zvala za nalaze na zaraznu pa su mi rekli preko telefona da su negativni i da si ih nekad dodjem podignuti. A u uputnici je pisalo analiza na bakterije i viruse, to bi znacilo nit bakterija nit virusa pretpostavljam… Lakše bi mi bilo da mi je rekla ni vam niš gospođo😂


    😂😂😂 a jesi luda 😂😂😂
    Drago mi je kaje uredan nalaz i da ti nije niš😉
    Bi'ce da si si iziritirala svoje osjetljivo crijevce, kak sam se i nadala 😎🤗😘

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Grizli i Losa steta kaj se ne mogu staviti fotke osipa, jer ovako po opisu je tesko zakljucit ista…😔

  • Seni1985

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    C1M4, sretno!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Angie kaj je s kucom? 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.