ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nasty sto tebi znaci moje iskustvo? I na forumu ces ko i u statistici dobit neki broj tipa od nas 50 kod 3 je bila neka znacajnija reakcija, sto je vise od one statistike jer pedijatri uglavnom odmahnu rukom kad im nesto tako prijavis. Do reakcije me nitko nije mogao uvjeriti da je cjepivo lose i vise me bilo strah da ne oboli od neke bolesti kojom nije cijepljenja, nakon sam se pocela pitati o opravdanosti svega toga. Onda vidis da sustav ne funkcionira, da se moras borit da se nuspojave prijave dalje iako je to uredno propisano, da je farmaceutski lobi takav da ne dolazi u obzir da bi neko smanjio broj potrebnih cijepljenja iako su neke bolesti nestale zbog i sadasnjeg nacina zivota u odnosu na prije, da im je u interesu da su ljudi bolesniji jer to znaci veci profit. Dakle, ne znam zasto ste se uhvatili samo autizma koji je strasan jer nitko ne zna sto ga uzrokuje, ali ima citav niz drugih bolesti koje se mogu dovesti u korelaciju s cijepljenjem. Osobno znam dvoje ljudi iz svoje generacije koji su cijepljeni, a obolili od Rubeole. Pitas se kako je to moguce? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 🦉se javlja na duznost!
    Mm ima ranu smjenu pa je i mene zbudio, sad si malo pojela pahuljica, skuhala kavicu i blejim u tv 😬
    Budem ja jos malo ubila oko…sigurno. 
    Nadam se sa ste se jucer lijepo provele ako ste negdje bile, ili da ste se barem odmorile….ja nisam 🤪
    Curama koje danas idu na preglede….sretno!!
    Cima tebe cekamo da javis lijepe vijesti!! 🙏🏻🙏🏻

    P.s.-dio o ne/cjepljenju preskacem 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    16.8.- Angelly
    16.8.- Eleonoré
    16.8.- petra31
    19.8.- mustra
    19.8.- Lavica27
    19.8.- C1M4
    19.8.- Anna
    20.8.- Lala27
    20.8.- Grizli
    20.8.- MaybeBaby
    20.8.- Omerta
    21.8.- lorija
    21.8.- mala.le.90
    21.8.- tinika
    22.8.- Nasty
    22.8.- mrgud_zg
    22.8.- sofio9
    22.8.- samojed
    23.8.- Angie1205
    24.8.- C1M4
    26.8.- Reserved123
    27.8.- annika
    27.8.- Simbalija
    27.8.- Jaivanpa
    27.8.- thinkpink1
    27.8.- samonezelje
    28.8.- Tockica37
    28.8.- MaRe
    29.8.- petra31
    29.8.- DeeSB
    29.8.- iva4
    30.8.- Maj4
    30.8.- Lala3
    30.8.- Eleonoré
    02.9.- crnokosa
    02.9.- Sarita15
    03.9.- Juno
    04.9.- valentina
    04.9.- ivikii
    06.9.- Stelle123
    09.9.- Samojed
    09.9.- mikio
    09.9.- Goga_V
    11.9.- flower

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutroooo
    Sretno curke danas na pregledima 🌸🌸🌸
    C1M4 takodjer sretno i tebi!!! 🌸🙏
    Ocekujemo val dobrih vijesti danas!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Jutrooo!
    Lijepo je spavat kad nema ovih vrucina makar se probudim u 6 🤭 malo mi i jesen miriše u zraku 😊
    Lavice, oprosti ali ne zelim ti davat detaljan odgovor na tvoje pitanje jer bi opet potakla nezeljene rasprave o cijepljenju, a rekla sam da necu vise o tome. Nazalost cini mi se da se ovdje ne moze poslat privatna poruka.
    Sretno svima danas na pregledima!

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lorija meni pregled od 24.08. odgodi za 07.09., tada cemo ipak na 4D☺️ 
    I cure hvala vam, i vama jucer i vama danas😁🥰 vidjela sam da ste i jucer pisale sretno, ali nisam mogla bas tipkati jer smo isli po auto🤷🏼‍♀️ Danas sam kao smirenija nego u srijedu sto se tice nalaza jer kako je je, ne moze se nista promijeniti, a mi cemo prihvatiti sto god da bude🤗🙏🏻
    Sretno vam zenice na pregledima danas😍

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Ćete koje idete na preglede sretno
    Cima očekujemo svi dobre vijesti od tebe danas🤞🤞
    A što se tiče cjepiva ja sam za  i definitivno će da primi sve što treba 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Mob mi sam  piše ova mi se tastatura upalila napisala sam cure koje idete na preglede danas sretno 😵

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Sretno danas 🐞🐞🐞🐞

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 
    Sretno curkama na pregledima danas! C1M4 i tebi sretno za nalaze! 
    Kengurice moje misljenje je slicno. 
    Slažem se Stella da ima milijon nuspojava od cjepiva, al kao sto znamo ima i od 300 drugih stvari iz okoline i okolisa koji negativno utjecu pa ih opet radimo i tako zivimo. 
    Cure jedno pitanje dal ima koja problema sa kakvim osipima? Meni se svaku vecer na ruci pojavi u predjelu pregiba kod lakta osip koji me pece, bas kao koprivnjaca, sitne tockice, ne svrbi, crvenilo. Ujutro se potpuno povuče nema nicega, do navecer opet bukne bez obzira prala ja to, mazala kremom, gelom ili nicime. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.