ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Zamislite, zove jedna cura iz sobe nju kao da opkuhaju one šeširiće, a ona kaže sta stalno zvonite, danas sam se nahodala sto puta i radim 12 sati i toliko slusam zvonjavu..mogli ste doc do nas . A zenska rodila jucer.


    aaaaaaa 😬😬😬😬
    Mislim, nije da se ne narade i kronično ih fali al jebote, daj malo ljudskosti i suosjećanja. Ponekad kad slušam te priče imam osjećaj da ni jedna od njih nije rodila

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    mala.le.90.

    Jaivanpa

    Zamislite, zove jedna cura iz sobe nju kao da opkuhaju one šeširiće, a ona kaže sta stalno zvonite, danas sam se nahodala sto puta i radim 12 sati i toliko slusam zvonjavu..mogli ste doc do nas . A zenska rodila jucer.

    Ja bi joj rekla da cu poslat clanak na Index.hr 🙋‍♀️


    I ja 🙈

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Jaivanpa fkt se nadam da idete uskoro doma, za sestre uopce nemam rijeci. Ja se bas grozim bolnice, mozda najvise radi neljubaznog i bahatog osoblja.
    Ja se nadam da cu naic na one, kakva sam ja prema njima da su oni takvi prema meni :)

    Cure koje je uhvatila prehlada/viroza drzim fige da brzo prodje🤞🤞 takodjer i djecica! 😩
    Pazite se, i jedite puno vitamina C 😊

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Mogu vam reci da su meni ove sestre za bebe koma pojedine.. kak jos nemam mlijeka kak treba naravno place se i zovem ih da ga nadohrane i gledaju me ko da necu dijetetu dat jest ili dojiti. Dam ja al očito mu nije dosta i sta da ga mucim … dala sam mu sisu i vuko je 15 min i nije vise htio nikako, budim ga, i razbudim i guram i nece i zatvori usta. I napravim kak je pedijatrica rekla nakon podoja zovite da ga nadohrane .. i poslije ih pitam koliko je uzeo nadohrane jel bilo potrebe, kaze je malo ste mu dali. Eto rodila sam si dijete da ga izgladnim ..Boze glupacetina…🙄😒😣


    Jel to u Petrovoj?

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ja vam se tek sad stizem javljati. Cestitam na novim bebicama i drzim fige da svi idete sto prije doma.
    I brzo ozdravljenje starijoj braci i sestrama 😊
    Mrgud kad sam krenula citati mislila sam da bus se i ti pozurila do zadnje stranice 😂 dobri da si otisla na hitnu, najvaznije da je beba dobro, ti sad odmaraj i brzo ce viroza proci.
    Kad ste spomenule snove, ja sam sanjala da je krenuo porod i dali su mi klizmu i nisam mogla kakati 🤦🏼‍♀️ nakon toga sam se probudila.
    Inace mene moj malac isto jako mlati i rasteze se, imam osjecaj da ispruzi nogu skroz do mog boka. Te grceve nemam koje spominjete, samo tu sjevajucu bol u stidnoj kosti tu i tamo. I iscjedak mi se malo pojacao, prepala sam se da nije sluzni cep, al nema krvi.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Red fox i ja danas isla guglat jel sluzni cep mora bit sa sukrvicom jer mi isto bio od jutra pojacan iscjedak i u jednom trenu kad sam se digla s kauca ko da je puno vise toga izaslo 🙈 sad opet kao da se smanjilo prema veceri….
    A citala sam da nemora bit krvi, moze bit u svim nijansama samo je sluzavo 🤷🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Mikio, sluzni cep ti izgleda drukčije od ovog iscjetka u trudnoci. Vise podsjeca “teksturom” na ovulacijsku sluz, najblize šmrklju🙈
    Dv91, meni su puno bolje od dm-a pelene nego od mullera a cjenovnu tu.. vlazne su lupilu od lidla jako dobre. Bar meni. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Dv91 probaj kupnjom manjeg paketa. Svakoj bebi drugačije pelene odgovaraju pa tako i vlažne maramice. Ne samo po građi tijela nego neke guze reagiraju osipom. Meni su neke vlažne maramice užasno smrdile,neke su pune losiona pa ostavljaju jako masno na gazi onako ljepljivo više. A probala sam u jaslicama valjda sve što postoji na tržištu i pelene i maramice. Zato sam sada za svoju bebicu kupila po jedan paket Babylove i Pampers pelena i po jedan paket vlažnih maramica na bazi vode Babylove i Violeta makar više planiram s blazinicama i vodom pranje. 

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Lavice tnx, al bas je i bilo nesto izmedu smrklja i iscjedka pa ni sama nisam bila sigurna a kaze da moze po malo ispadat. Sad ga ti znaj kaj je, moze bit i nemora 😅 ja sam odlucila da nije 🤪🤪
    Maj se tice vlažnih maramica ja sam za nuzdu uzela baby love water maramice i te cu nosit i u bolnicu i 1 paket pampers (to sam dobila od bratica mali sto je preraso otvoren paket) a doma imam baby love.
    Kupila sam neki dan melem baby vlazne maramice da isprobam na sebi i bas su nekako jako masne.  

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Meni je danas iscurilo isto nešto čudno, ali bijelo. Nije šmrkljasto, nije ko inače nemam pojma.. Opet mi je tvrd trbuh, valjda sam došla do završnih priprema. Sad čekam dalje. 😁

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.