ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Deedee ma sigurno je to to nemoj da se sikiras samo se sve lagano priprema kako se bližimo prema kraju  a bebica će pričekati još što kažeš najmanje mjesec dana 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno curki na pregledu! 
    Zab sam kojoj 🤔😂🤷 soorry…
    Ostalo vise nemam sta komentirati, sve je receno.
    Ja danas idem po upitnicu za urinokulturu, da i to obavim za svaki slucaj…(do sad sam samo jednom u pocetku radila) ii moram zvat gin da mi kaze kad ovaj mjesec zatvaramo komplikacije i otvaramo porodiljni. Ajme vec 😳

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Jutro od nas 😊 Ja danas malo duže odspavala jer me NETKO šutao cijelu noć 
    Piba fige su u zraku
    Lorena držim fige da je ogtt već gotov i da si sad na nekom doručku iz snova
    DeeDee ili Grizli, jeste vi spominjale list od maline i loptu? Ako to stvarno pomaže kod otvaranja i priprema, kad bi se trebalo početi s tim (taman mi jedna takva lopta stoji na tavanu i skuplja prašinu )? I kakav je to čaj, onaj klasični u vrećici ili iz bio&bio pa mora u onu cjediljku?  Ako možda znate…I još jedno pitanje..magnezij…budući da on smiruje grčeve, po nekoj logici bi ga uskoro trebala prestati uzimati? 
     

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Pa Mrgud ja te čitam i mislim si koji ležero u glavi ima,scaka cast…al vidim da nisi znala kolko si tjedana trudna😂😂😂😂😂😂
    Ovo za OS-htjele “lak”porod? Ajme majko glupace… treba nju pitat jel bi se htjela mucit. Sadisti🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dalindas tnx za info.. “previše divlja” bas me zanima šta im ti znači xD A ponašaju se kao da plin i epi daju iz svog džepa 😠 
    Ja s malinom čekam da obavim što jos imam da ne bi bilo prije reda.

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Jutro od nas 😊 Ja danas malo duže odspavala jer me NETKO šutao cijelu noć
    Piba fige su u zraku
    Lorena držim fige da je ogtt već gotov i da si sad na nekom doručku iz snova
    DeeDee ili Grizli, jeste vi spominjale list od maline i loptu? Ako to stvarno pomaže kod otvaranja i priprema, kad bi se trebalo početi s tim (taman mi jedna takva lopta stoji na tavanu i skuplja prašinu )? I kakav je to čaj, onaj klasični u vrećici ili iz bio&bio pa mora u onu cjediljku? Ako možda znate…I još jedno pitanje..magnezij…budući da on smiruje grčeve, po nekoj logici bi ga uskoro trebala prestati uzimati?


    Curke kažu da se s 34tt prestaje s magnezijem i može krenut s čajem ali po meni je to prerano,  ja neću do 37tt jer me ionako strah ranijeg poroda. Za loptu su nama na tečaju rekli kad uđemo u termin,  dakle od 37tt.
    Za čaj još nisam proučavala detalje al mislim da je onaj koji se procjeđuje.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Cure sretno na pregledima danas!!

    Za brže otvaranje kažu čaj od lista maline i puuuuno datulja. Pa zašto ne probati 😊

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Hrabrica

    Jutro od nas 😊 Ja danas malo duže odspavala jer me NETKO šutao cijelu noć
    Piba fige su u zraku
    Lorena držim fige da je ogtt već gotov i da si sad na nekom doručku iz snova
    DeeDee ili Grizli, jeste vi spominjale list od maline i loptu? Ako to stvarno pomaže kod otvaranja i priprema, kad bi se trebalo početi s tim (taman mi jedna takva lopta stoji na tavanu i skuplja prašinu )? I kakav je to čaj, onaj klasični u vrećici ili iz bio&bio pa mora u onu cjediljku? Ako možda znate…I još jedno pitanje..magnezij…budući da on smiruje grčeve, po nekoj logici bi ga uskoro trebala prestati uzimati?

    Curke kažu da se s 34tt prestaje s magnezijem i može krenut s čajem ali po meni je to prerano, ja neću do 37tt jer me ionako strah ranijeg poroda. Za loptu su nama na tečaju rekli kad uđemo u termin, dakle od 37tt.
    Za čaj još nisam proučavala detalje al mislim da je onaj koji se procjeđuje.


    Super tnx na odgovoru  E a ovo kad se uđe u termin, to znači kad uđemo u 37tt ili kad ga navršimo? znam da je bedasto pitanje al nemoj se smijat please 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Cure sretno na pregledima danas!!

    Za brže otvaranje kažu čaj od lista maline i puuuuno datulja. Pa zašto ne probati 😊


    pišem i pamtim!  I slažem se, ako može pomoći u pripremi, zašto ne :D

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ja računam navršenih 37tt 

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.