ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    PetraB joj i mi smo slicno otvaranje imali,snimala sam je🥰 i ja sam bila dobra pa me Sv.Nikola razveselio😁 p.s. i moja mama je za Novu godinu kupovala poklone,valjda je to ta generacija🙈
    Samojed,bolje je danas, al tek sam se probudila i lezim tako da pretpostavljam da me ni nema sta bolit jos💁‍♀️ Vidjet cu razvoj situacije kroz dan… tebe boli i kad Mg popijes?
    Jaivanpa jel se mazite? Kako se osjećaš🥰

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Lavica27

    atica

    Bok cure!!
    Evo i ja sam u ovoj grupi padobranac, procitala sam svaku svaku stranicu, jos od momenta kad smo bile na forumi zelim bebu, necu nikad zaboraviti koliko sam jedva cekala da Samojed napravi test a ona se nije dala danima 🙈 zao mi je sto ne stignem komentirati, citam vas kad svi moji spavaju a tada je svaki komentar vec izrecen :)
    Evo, samo da znate da ima jos jedna mama koja strepi sa svakom od vas i iscekuje pozitivne vijesti :)
    Ono zbog ceg se sad javljam je Lavicina soba za bebu. Kao i sve vas odusevila me tapeta i vec ju dugo gledam ali mi je skupa. Medutim! Ja sam ju gledala na webu monicasdreamhood tako da mi je vijest mjeseca (i def najbolji poklon za sv.Nikolu) ta da ke mogu naruciti s aliexpressa, jer cure drage, ja razliku ne vidim :) Lavice hvala! :)

    Atica moja tako sam ja sok dozivjela kad sam nasla na aliju. Vec se pomirila da cu na njenom webu pljunuti 1200kn za 9m2, a ovdje sam platila 500kn, stiglo mi je DHL-om za 10 dana!
    Lorija kcerina soba je iste velicine, samo tolko zatrpana igrackama da mislim da dvije takve nisu dovoljne🙈 p.s. moja pocela ocajno kasljat,kakvo je stanje kod tebe?
    Piba kako je jutros?
    Lala dogovori s Grizli pola pola nunanje😂


    I dalje imam tamno smedi iscjedak. Čekam da mi doktor javi kad mogu doći do njega pa ću svakako otici danas. Iako me on uvjerava da je to normalno, ali mene je previše strah.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lorena94

    Drage moje, ja sam jedva popila glukozu… Ne puštaju me nikud iz labosa 🤐😣


    Lorena mozes mozes ti to!!! 💪🏻

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lavica27

    PetraB joj i mi smo slicno otvaranje imali,snimala sam je🥰 i ja sam bila dobra pa me Sv.Nikola razveselio😁 p.s. i moja mama je za Novu godinu kupovala poklone,valjda je to ta generacija🙈
    Samojed,bolje je danas, al tek sam se probudila i lezim tako da pretpostavljam da me ni nema sta bolit jos💁‍♀️ Vidjet cu razvoj situacije kroz dan… tebe boli i kad Mg popijes?
    Jaivanpajel se mazite? Kako se osjećaš🥰


    Super se osjecam hehe :) mazimo se, pajkimo, gledamo, sisamo :) heheh ❤️

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    piba7

    Lavica27

    atica

    Bok cure!!
    Evo i ja sam u ovoj grupi padobranac, procitala sam svaku svaku stranicu, jos od momenta kad smo bile na forumi zelim bebu, necu nikad zaboraviti koliko sam jedva cekala da Samojed napravi test a ona se nije dala danima 🙈 zao mi je sto ne stignem komentirati, citam vas kad svi moji spavaju a tada je svaki komentar vec izrecen :)
    Evo, samo da znate da ima jos jedna mama koja strepi sa svakom od vas i iscekuje pozitivne vijesti :)
    Ono zbog ceg se sad javljam je Lavicina soba za bebu. Kao i sve vas odusevila me tapeta i vec ju dugo gledam ali mi je skupa. Medutim! Ja sam ju gledala na webu monicasdreamhood tako da mi je vijest mjeseca (i def najbolji poklon za sv.Nikolu) ta da ke mogu naruciti s aliexpressa, jer cure drage, ja razliku ne vidim :) Lavice hvala! :)

    Atica moja tako sam ja sok dozivjela kad sam nasla na aliju. Vec se pomirila da cu na njenom webu pljunuti 1200kn za 9m2, a ovdje sam platila 500kn, stiglo mi je DHL-om za 10 dana!
    Lorija kcerina soba je iste velicine, samo tolko zatrpana igrackama da mislim da dvije takve nisu dovoljne🙈 p.s. moja pocela ocajno kasljat,kakvo je stanje kod tebe?
    Piba kako je jutros?
    Lala dogovori s Grizli pola pola nunanje😂

    I dalje imam tamno smedi iscjedak. Čekam da mi doktor javi kad mogu doći do njega pa ću svakako otici danas. Iako me on uvjerava da je to normalno, ali mene je previše strah.


    Meni su rekli da je normalno da imam krvarenje neko nakon pregleda u zadnjim tjednima..ali ja kak sam se opekla jednom prilikom ali iz drugog razloga i ne u trudnoći pa pusem i na hladno.  Provjeri ipak

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Eleonoris

    Xorimax je od 500 mg

    Ako te svrbi cijelo.tijelo kogla bo biti kolestaza. Ja sam u jednim trenz sumnjala na to rafi uzas svrbeza. Rade se jetreni nalazi, bikirubin, ure, kreatinin da otklonis sumnje.

    E ovo sam zaboravila komentirati, ali i ja sam pomislila da nije kolestaza, ona se zna tako javiti pred kraj trudnoce, frendica je zbog nje inducirana odnosno isla na carski skoro mj dana prije termina. Tako da nebi bilo na odmet provjeriti (ako vec nije).
    Mozda nije bas za usporedit, ali sjecam se svoje situacije NAKON prvog poroda kad sam dosta dugo, imala te uzasne bolove iz ledja u trbuh (uz to i losu stolicu, svrbez po licu/glavi) koje ona spominje. Nsam otkrila nikad od cega, al bili su mi tad i limfociti/neutrofili posemereni. Imala sam jos svakakve neke simptome, bolove u tijelu, strasan umor.. Katastrofa sam se osjecala, a moja dr opce prakse to prepisivala nekoj nepostojecoj virozi. 
    Grizli, hvala na savjetu  to bi mozda bilo i prakticnije koji put tako samo naribat pa pokapat limuna. Ta cikla je stvarno jeftina, a zdrava, vidim dosta cura pise tu, a i van ovog foruma da su im znali  vise pomoci prirodni pripravci nego neki preparati.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ajme 9 strana,  htjela u 6i30 komentirati ali sam međuvremenu zaspala nazad i sad se naravno ničeg ne sjećam. 
    Lavice ja sam isto gledala te tapete, tj s te stranice, na kraju mi se najviše sviđaju oni kao slonici, u plavim tonovima. Mislila sam istlacit frendicu da mi to nacrta, ona je izrazito talentirana i te stvari časkom riješi ali sad kad vidim da ima na aliju za duplo manje, hmhm :)
    Juno to je baš jako visoko, definitivno ih nazovi.. 
    Lorena sretno, proći će i to pa ćeš se najest i napit kao čovjek :)
    Samojed hvala na pitanju, jos osjetim ali puno slabije,  to je i meni prošlo kroz glavu ali sam brzo promjenila temu sama sa sobom:)
    Opet me cijelu noć trbuh bolio nekako čudno virozasto, a ovaj put definitivno nisam ništa čudno jela..malo me panika ulovila, samo sam zamolila bebu da počeka još bar mjesec dana haha
    Omerta daa, baš sam zadovoljna.

    Ostalo mi je sve isparilo,  idem bacit oko, znam da sam jos neš htjela prokomentirat 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ps: Petra, preslatko, koja reakcija.. 
    Piba, samo ti odi ako mozes, vjerojatno nema razloga za brigu, ali eto zbog svog nekog mira 🤞svima nam padne mrak na oci od bilo kakvog takvog  krvarenja/iscjedka, bilo da je na pocetku ili na kraju trudnoce.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Lavica iskreno meni Mg ništa ne pomogne svaki dan pijem 400mg Mg, meni  muž izmasira leđa tacnije donji dio baš gdje boli kad je menstruacija i tako me prestane a morat ću kad budem na kontroli to prijaviti doc za svaki slučaj mada ja sve mislim da je to sasvim ok 
    Piba ti otidji do dr.  za svaki slučaj da smiris svoju savjest mada i ja sam mišljenja kao i druge cure da je to normalno poslije pregleda u zadnjim sedmicama da imaš blago krvarenje msm bitno je da nije svježa krv
    Jaivanpa samo uživaj sa svojom strucom 😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    piba7

    Evo nas s pregleda. Curka ima cca 2600g. I dalje je dosta nisko pa i dalje trebam mirovati. Zatvorena sam, ali je cerviks omeksan i skracen što je normalno za ove tjedne.
    Od idućeg tjedna smo u bolnici na kontrolama.
    Svi bolovi, probadanja, grcenja itd. su normalni u ovim tjednima..
    Ja se nadam da ćemo izdržati bar još 2 tjedna u jednom komadu 😊


    Supeeer,  sad lagano po čaju od lista maline i hopsat po lopti :D

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.