ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    kl1v

    Hvala cure za info o lecama. Imam i cvike. Evo mene copila zgaravica za kakvu nisam do sad znala.
    Sjedeci cu spavati ili pola dana. Imam jos 10ak str al se ne mogu konc koliko me 🌋😢


    Jesi probala sa hladnim mlijekom? Mene to zadnjih dana “spasi”… Prije je pomagao reflustat samo, sad on ublazi tek toliko da mi se ne dize skroz kiselina al zato hladno mlijeko, pola salice ne puno, mi pomogne. Evo spavam zadnnih noci bez bydjenja od tog zarenja 🤷🏻‍♀️
    Drzim fige da popusti. 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Glede zgaravice ..ja nakon 6ipo/7 ne stavljam nis vise u usta jer bi mi se cijelu noc vraćalo i zgaravica naravno…tak da mi je to najbolja preventiva..ako se pak javi rennie je tu stalno…cini mi se da sam malo i ovisna o njemu😝

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Koliko me glava boli da ne mogu zaspati, sreća pa sam imala  šta čitati 😀

    Juno Baš mi je žao što te to muči, valjda će se  malo spustiti u bolnici i tamo si pod nadzorom, sigurnije ti je. Fige da izdržiš što duže u komadu 

    Lavice Kako je divna soba 😍 Taman sam htjela pitati mogu li ja na kauč, ali Grizli me preduhitri i kad si napisala da mora nunati i tvoje i njeno dijete, onda sam se predomislila 😂

    Moram vam reći da mi se mnogo sviđa vaš praznični duh i običaji, to sve sa poklonima, toga nema kod nas, a baš mi je uvijek to bilo divno 😄 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Dok svi spavaju, ja nadoknađujem, tako mi je najlakse! 
    Kao prvo, cestitke (sa malim zakasnjenjem) curama koje su rodile!! 🎉🎉🎉 Jaivapa, svaka cast za izvjestavanje i kako si to odradila! 💪 Nasty, bas neocekivano, al neka je sve uredu! 🙏
    Cestitke svima na urednim pregledima!!
    Samojed, bravo za ogtt, tip top! 👏 Lorena, tebi sretno danas! DeeDee, secer i tlak idealni! 👌
    Juno, cure su ti sve rekle. Kakav ti je tlak bio prije trudnoce? Vjerojatno bubam gluposti, ali moze li biti od mirovanja visi? Koliko cesto su ti ga u bolnici mjerili? Svakako se javi ako saznas sto novo i ako se odlucis uputiti kod doktora.
    RedFox, ono za baku i ciklu, pretpostavljam samo svjeza? Ja cu sad kod sljedece nabavke par kila pa se nekako natjerat opet na cijedjenje sokica. Super mi je taj ABC (jabuka, cikla, mrkva.. + limun ili naranca). 
    Volim i kiselu na salatu, nece odmoci.. Inace jos mi je ostalo Ferruma za nekih 5,6 dana pa cu nakon tog ponoviti KKS. Nadam se samo da nije gore no sto je bilo.
    Grizli, Lavica, prekrasno slozeno sve! 
    Pisale ste jos o uloscima, gacama i jastucicima za dojenje.. Kod mene ce vjerojatno opet biti VIR, mislim da su mi bili ok prvi put. Ostalo imam jos od prvog poroda mrezaste ABRI FIX gace, m velicina, ono plavo pakiranje iz ljekarne. Nasla i neke obicne pamucne (od mame) kao boxerice visi struk, mekane su, djeluju bas udobno. Jastucici su Chicco i BabyLove. Pretpostavljam da to nema rok trajanja iako je otvoreno prije 5 godina, bezveze mi kupovat novo ako vec imam. 
    Ps: ovih dana sam i ja krenula lagano sa pripremama i pranjem robice.. danas sam bas kod razvrstavanja primjetila da su gumbici na nekim bodijima/benkicama pustili kao zuckastu boju , od stajanja valjda.. pa sam isla probno sve oprati na 60 i sva sreca otislo je, vidi se jos malkoc na par njih, a bilo bi mi zao baciti sve to sto smo cuvali od prvorođene. Jos cu jednom sve preprati + popeglati kroz mjesec dana pa ce to onda nadam se bit to.
    Lorija, mozes i meni zapisati pregled 12.12. (ako slucajno ne odem ranije). 
    Laku noc! Sretno svima, koliko nas ima! I bez previse tenzija! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    06.12.- Tonkica1
    09.12.-lorija
    09.12.- Juno
    09.12.- nita9999
    09.12.- mala.le.90
    10.12.- DeeSB
    11.12.-miapia
    11.12.-MaRe
    11.12. Supergirl
    12.12.- nita9999
    12.12.- mikio
    12.12.- Lavica27
    12.12.- Omerta
    13.12.- mrgud_zg
    16.12.- kl1v
    16.12.- PetraB
    16.12.- Dalindas
    17.12.- Goga_V
    17.12.- Lorena94
    17.12.- Hani
    18.12.-LoBi
    18.12.- C1M4
    18.12.- Macutica
    18.12.- DeeDee
    19.12.- Lavica27
    19.12.- Sarita15
    20.12.- damnarexx
    20.12.- Macutica
    20.12.- PetraB
    24.12.- Grizli
    27.12.- Tockica37
    30.12.- Anna
    31.12.- Thinkpink1

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutrooo cure 😊 Tonkice sretno ti danas 🌸
    Sretaan vam sv.Nikola 😀 vjerujem da ce svatko od nas danas zasladiti brk slatkisima, valja malo i bebe u nama pocastiti,sto da ne 😊 😍😍😍
    Grizli zaista lijepo slozeno!! Sve pod spagu ☺
    Laaaavice woow premocna soba! Kao s naslovnice 👌 svaka pohvala i velikaaa sto je jako dobro kasnije za veci krevet. ☺ 

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje! Srerno danas na pregledima, ja se cijelu noć budila zbog OGTTa. Mislim ne znam što me tek sad šalje, uvijek mi je šećer bio dobar. Samo me sekira! Malo zaostajem za čitanjem jer sam imala goste cijeli dan jučer. Lavice soba je odlična! Svaka čast… 

    [lilypie.com]

  • atica

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Bok cure!!
    Evo i ja sam u ovoj grupi padobranac, procitala sam svaku svaku stranicu, jos od momenta kad smo bile na forumi zelim bebu, necu nikad zaboraviti koliko sam jedva cekala da Samojed napravi test a ona se nije dala danima 🙈 zao mi je sto ne stignem komentirati, citam vas kad svi moji spavaju a tada je svaki komentar vec izrecen :) 
    Evo, samo da znate da ima jos jedna mama koja strepi sa svakom od vas i iscekuje pozitivne vijesti :)
    Ono zbog ceg se sad javljam je Lavicina soba za bebu. Kao i sve vas odusevila me tapeta i vec ju dugo gledam ali mi je skupa. Medutim! Ja sam ju gledala na webu monicasdreamhood tako da mi je vijest mjeseca (i def najbolji poklon za sv.Nikolu) ta da ke mogu naruciti s aliexpressa, jer cure drage, ja razliku ne vidim :) Lavice hvala! :)

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Eleonoris

    Xorimax je od 500 mg


    Ako te svrbi cijelo.tijelo kogla bo biti kolestaza. Ja sam u jednim trenz sumnjala na to rafi uzas svrbeza. Rade se jetreni nalazi, bikirubin, ure, kreatinin da otklonis sumnje.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Sretan Sv. Nikola svima. Naravno da cemo se zadladiti…i bebe moraju znati da je Nikola dosao ☺☺
    Pomaze mi hladno mlijeko, pomaze mi i da ne jedem poslije 5-6. 
    Uzasno me boli grlo od hladnog al sam popila malo. A muz radi do 5 ovaj tj i onda sam uz njega malo cvaknula. Mislim da mi je od bijelog kruha. Vec u par navrata kad ga pojedem, poslije me zari.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.