ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    LoBi

    damnarexx

    LoBi

    Joj Lavica27 prekrasno 😍😍
    I tvoje ladice Grizli 😍😍
    Bas volim kad stavljate slikice stvarcica, sva se rastopim😍 jedva cekam da pocnem i ja 😁 nadam se da za vikend idemo po komodu i bacam se onda na pranje robice.
    Meni vec par dana se non stop javljaju bh kontrakcije (bar mislim da je to to), pogotovo kad hodam, cijelu trudnoću setam svaki dan 7 km minimalno, sad nemogu gu do trg doc koja mi je 1 km udaljena, svako malo me stegne, neznam kako bi to opisala, kao neki grc, i stvrdne mi se trbuh na tom dijelu. Jesu to bh?

    7 kn hodas?? Bome dobra si 😲 ja sam danas popodne 3h bila u pokretu i kad sam dosla doma, bome me sasilo da sam odmah morala ic lec..
    I da, to su BH :)

    Znala sam i vise, uopce ne osjetim. Sad mi je pocelo bit zima pa ne idem bas, a i prepalo me ovo zatezanje, pa pokusavam usporiti, bojim se da se nebi pocela otvarati, rano mi je jos 😁 sad sam 31 tt tocno.


    Tako i mene zadnjih desetak dana zateže nakon duljeg hodanja i ful mi je feeling kao da će mi beba ispast,  rekao mi gin. na pregledu da sam zabrijala,  da je beba visoko i da sam zacementirana. Da je normalno da mi je sve teže i da smanjim tempo

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    LoBi

    Lavica27

    Btw BH navodno ne otvaraju (i ne bole). Kao sto jednom rekoh, da me opale po glavi ne bi ih skuzila💁‍♀️

    Vise me brine da nisu mozda pravi trudovi prerano, a da ja ne skuzim. Znam da svi kazu da se pravi jace osjete i da bole, al znam cure koje su imale trudove, a da nisu znale da ih imaju pa nisam pametna😂😂
    Frendica bas prosle god dosla na pregled, i doktor joj kaze imate trudove, kaze ona nemam, kaze on njoj:ne pitam vas, govorim vam da imate trudove 😂😂


    Ovo bi se meni zbunjenoj moglo desiti 😂😂😂

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Jaivanpa meni je tako smirujuće čitat tvoje postove, od live streama do sad ovog maženja 😊
    Jeste doma ili još u bolnici?  Izmiješani su mi dani,  više ne znam kad si rodila. 
    Btw koliko se kod vas bude u bolnici, u riječkoj su sad skratiti na 48 sati od poroda ako je sve ok, čak i za carski 😱

    [/url [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Tonkice sretno danas na pregledu! Lorena i tebi na OGTT-u! Nek bude dobar nalaz.
    Lavice nadam se da ce ostat mirno i da se nece ponavljat!🥰
    Petra slatkiš mali!😍😍😍
    Juno kakva je situacija?
    Piba i ja bi otisla da vidi sta je, i jos vikend ide… Najmanji problem iscjetka ako je od pregleda…
    Novopecene mamice kako ste?

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro zene. Ja uspjela malo duze odspavat danas. Ocenito opet imam losu fazu spavanja. 
    Sretno danas na pregledima. 
    Juno i piba javite kako se razvija vase stanje, nadam se da ce to sve bit ok 🤞
    Deedee tak i ja imam najveci strah da necu prepoznat da je krenulo 🙈 ja nikad nemam menstrualne grceve. Valjda cu se odjenom samo pocet previjat po podu od bolova 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ajme sad sam si ugledala thicker 🙊 37 punih tj!!! Aaaaaaaaaaaaaa 😱😱🤪🤪😬😬🙊🙈🤭
    Danas ne izlazim, bacam se na pranje i peglanje 😊💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Jutro cure , nisam još sve stigla pročitati . Pa da napišem prije nego zaboravim 
    Anika ,jučer sam pitala prijateljicu za TA ,rekla je da možemo bilo koji dan ići ,ona je išla utorkom jer joj je doktorica bila super . 
    Rodila je prekjučer ,kaže da je tražila rajski plin i da joj je babica ( ili med sestra ) rekla da ga nemaju a i da imaju da joj ne bi dali jer je previše divlja ( sto god to značilo ) 
    Kaže da su na porodu svi bili super osim jedne babice, i da su na odjelu uglavnom svi ok
    Bebi se daje dohrana dok ti ne dođe mlijeko , s tim da dok smo jučer bili u posjeti ,mali je počeo plakati ,nisu ju zvali već su mu dali dohranu ,a krenulo joj je mlijeko 
    S njom u sobi je par žena koje su tamo par dana jer su jako popucale ,kaže da im je doktorica u viziti rekla da je to tako kad su htjele lak porod (valjda su sve uzele epiduralnu ) 
    Eto ,to je sve iz KBC Osijek 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    I da ,Lavice soba je stvarno predivna. Bas za časopis 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledu danas. Ja bih isto otisla na pregled da imam cudan iscjedak. I visok tlak obavezno… 
    Nemojte se zezati, ide vikend, bolje cete se osjecati.. bolje za vikend maziti buseke i mastati o bebacu nego razmisljati koliko je opasno.. 
    Mene je isto strah da necu prepoznati prave trudove jer sam rodila na carski. Rekli su mi da se za TA ne narucuje ali da ponesem dodatnog strpljenja jer se ceka satima. 

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Žene moje, gotova sam, nalaz u ponedjeljak.. 🤐 Idem sad papat i pit čajek, držte mi se sve danas i uživajte 😘

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.