ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Cure ja nisam zaista dugo,dugo bila aktivna pa nazalost ne znam vasa stanja.Tako da cestitam svima koje su rodile..i sretno svima koji jos imaju malo do poroda.
    Malo cu veceras citat sta ste pisale da barem malo budem u toku.Ali eto htijela bi pitat samo nesto..dobila sam neku infekciju pa mi je ginekologica dala xorimax koji sam prestala piti jer sam imala nuspojave i naoon toga mi nije dala apsolutno nista i evo proslo oko 3 tjedna a ja nisam ljecila to dalje,imam pregled iduci petak i tad sam 34.tjedan..jako se brinem da se nebi porodila prije vremena zbog toga.Imam jak svrbez po tijelu,problem sa probavom koju prate bolovi iz doljnjeg dijela leda prema trbuhu.Inace,moja ginekologica mi nije nekako zainteresirana..nisam sigurna sto da radim? Ima li smisla otici nekom drugom?
    Molim vas za savijet😇

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Cureeee evo napokon i sobice🥰🥰🥰🥰
    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]


    Ovo je zaista divno😇😇😊😊😊

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    PetraB

    Angie1205

    Dakle ja ne vjerujem…i sad bi zaista svasta napisala al ne gube mi se moji dragocjeni zivci niti mi je do svadje sa ikime a pogotovo ne sa vama ovdje. Ali da smo tolko nisko pali da se vrijedjamo i to onako ispod pojasa mi je uzasno nesto!!
    Ja sam tu od samog pocetka…od pocetka pocetaka zapravo i nikada ovoga nije bilo i ovo je prestrasno postalo!
    Ne zelim stati na iciju stranu al kolko vidim Goga nije nikog uvrijedila vec se osvrnula na ovu raspravu u stilu kao da smo klinci i svadimo se ciji je tata jaci…msm ono!!
    I ne, ne mozete reci da smo se mi sa wapa makli odavde jer nismo, i dalje smo tu i komentiramo ali nas se ponekad itekako vjesto ignorira…kazem PONEKAD. I nekog to zasmeta vise a nekog manje, nevazno al ok…

    Grizem jezik cijeli dan, pokusavam izbjec da komentiram jer stvarno ….
    od uvijek sam jedva cekala otvotiti forum i citati iskustva i teme cura koje su u mojim tj, citati ono sto se dogadja u tjednima koji mi dolaze, podijeliti ono sto sam prosla s curama koje nesto brine. Meni je 38g, imam kcer od 13g i sad sina na putu. Ovo sve mi je skoro pa novo jer em se trudnoce razlikuju, velika je razlika, dosta toga sam zaboravila a i drugacije dozivljavam ovu trudnocu od prve. 

    Ne zelim komentirati zle jezike. Ako vam se javlja javljate se ako ne nemojte ali, molim vas, nemojte biti otrovne.
    Bila sam aktivna na coolki na jednoj temi foruma, nekoliko nas se odvojilo na viber. Te zene su mi prijateljice.  Vec 2g smo redovno u kontaktu, dijelimo dobro i lose. Lakse je komunicirati definitivno. Svim curama koje su na wa zelim istu tu pripadnost. Nama zelim to ovdje. Ako smo na 10ak str prale jastuk neka smo. Ako su nove cure nabavile sad jastuk opet cemo o tome.Nije bitno. Bitno je da bez ustrucavanja pitamo sto nas muci i da dobijemo odgovore. 
    Definitivno mi je pun kufer tog prepucavanja. Ne zelim to vise komentirati i ne zelim da ikoju od nas ovdje netko vrijedja i/ili omalozava. Ni jedna nije zbog toga bolja osoba. 

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Eleonoris

    Cure ja nisam zaista dugo,dugo bila aktivna pa nazalost ne znam vasa stanja.Tako da cestitam svima koje su rodile..i sretno svima koji jos imaju malo do poroda.
    Malo cu veceras citat sta ste pisale da barem malo budem u toku.Ali eto htijela bi pitat samo nesto..dobila sam neku infekciju pa mi je ginekologica dala xorimax koji sam prestala piti jer sam imala nuspojave i naoon toga mi nije dala apsolutno nista i evo proslo oko 3 tjedna a ja nisam ljecila to dalje,imam pregled iduci petak i tad sam 34.tjedan..jako se brinem da se nebi porodila prije vremena zbog toga.Imam jak svrbez po tijelu,problem sa probavom koju prate bolovi iz doljnjeg dijela leda prema trbuhu.Inace,moja ginekologica mi nije nekako zainteresirana..nisam sigurna sto da radim? Ima li smisla otici nekom drugom?
    Molim vas za savijet😇

    Ako moze malo detalja, infekcija cega, od kolko mg si pila xorimax te koliko dugo? Sve navedeno se gleda za terapijsku dozu…

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Eleonoris

    Cure ja nisam zaista dugo,dugo bila aktivna pa nazalost ne znam vasa stanja.Tako da cestitam svima koje su rodile..i sretno svima koji jos imaju malo do poroda.
    Malo cu veceras citat sta ste pisale da barem malo budem u toku.Ali eto htijela bi pitat samo nesto..dobila sam neku infekciju pa mi je ginekologica dala xorimax koji sam prestala piti jer sam imala nuspojave i naoon toga mi nije dala apsolutno nista i evo proslo oko 3 tjedna a ja nisam ljecila to dalje,imam pregled iduci petak i tad sam 34.tjedan..jako se brinem da se nebi porodila prije vremena zbog toga.Imam jak svrbez po tijelu,problem sa probavom koju prate bolovi iz doljnjeg dijela leda prema trbuhu.Inace,moja ginekologica mi nije nekako zainteresirana..nisam sigurna sto da radim? Ima li smisla otici nekom drugom?
    Molim vas za savijet😇
    Ako moze malo detalja, infekcija cega, od kolko mg si pila xorimax te koliko dugo? Sve navedeno se gleda za terapijsku dozu…


    Ej,pa problem je u tome sto mi ginekologica niti nije rekla kakva je to infekcija.Javila mi je telefonom.Onda sam ju zvala da mi nije dobro od lijeka..a ona nije nista napravila..nije mi zamjenila antibiotik niti regirala na simptome koje imam.Pregled mi je 13.12.
    Jedino sam dala opet urin na mikrobiologiju.
    Jednostavno je njoj sve normalno..
    Ne znam sto da ti kazem…dok sam ja zatvorena za nju nema problema..kada kazem da me nesto boli opet nista..ni rozi iscjedak ne shvaca kao problem.
    Jednom sam je pitala na pregledu dali imam jos gljivica posto sam stavljala vaginalete rekla je mozda malo i tako me pustila doma…

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Eleonoris

    Ej,pa problem je u tome sto mi ginekologica niti nije rekla kakva je to infekcija.Javila mi je telefonom.Onda sam ju zvala da mi nije dobro od lijeka..a ona nije nista napravila..nije mi zamjenila antibiotik niti regirala na simptome koje imam.Pregled mi je 13.12.
    Jedino sam dala opet urin na mikrobiologiju.
    Jednostavno je njoj sve normalno..
    Ne znam sto da ti kazem…dok sam ja zatvorena za nju nema problema..kada kazem da me nesto boli opet nista..ni rozi iscjedak ne shvaca kao problem.
    Jednom sam je pitala na pregledu dali imam jos gljivica posto sam stavljala vaginalete rekla je mozda malo i tako me pustila doma…

    Al po tome sto si rekla vjerojatno si radila neke pretrage, dal je bila urinokultura, briseve ili oboje, ti bi trebala znat…malo mi je glupo da ti nije rekla o cemu se tocno radi jer ti ne govori za susjeda, vec je rijec o tvom zdravstvenom stanju. Koliko dugo si pila antibiotik i od kolko mg?

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Hvala cure za info o lecama. Imam i cvike. Evo mene copila zgaravica za kakvu nisam do sad znala.
     Sjedeci cu spavati ili pola dana. Imam jos 10ak str al se ne mogu konc koliko me 🌋😢

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Thinkpink Radila sam urinokulturu par dana nakon sto sam bila na pregledu.Javila sam joj da mi nije dobro..poslala me dat urin i nazvala sam za par dana da vidim rezultate.Rekla je “ da,imate infekciju,pijte 7 dana xorimax pa se vidimo na iducem pregledu”..ja sam je nazvala nakon 3 dana da povracam od antibiotika i rekla je da ce mi od drugih bit i gore i da onda nista..nakon toga sam imala pregled gdje sam joj rekla da se bojim jer i sama zna da nisam 7 dala pila lijek,da sam povracala itd…onda me poslala opet na urinokulturu na mikrobiologiju i parazitologiju i rekla da se vidimo 13.12..
    A ja i dalje imam simptome ko kad sam je prvi put zvala da nisam ok pa mi je prepisala taj xorimax.
    Ne znam sta da vise napisem..

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Xorimax je od 500 mg

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Eleonoris onda je najvjerojatnije neki uroinfekt. Recimo moj lijecnik smatra da je po novim istraživanjima dovoljno piti antibiotik 3 dana iz skupine cefuroxima za navedeno. Nadam se samo da si imala razmak od 7dana od zadnje antibiotske tbl. i uzimanja urina za UK kako bi pokazalo pravu sliku.
    Kliv iste nam boljke…🙃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.