ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Red fox i mikio vi ste jarcice onda? Meni taman bio prosli tj kad sam bila na pregledu u ta i jos sestra komentira pa bilo bi bas fora da rodite danas na rodendan. A ja onak neeeeeeeee!!! Pa tek je 36 tt 😂😂
    Piba bas sam ja to prosli tjedan pisala. Nakon uzimanja brisa sam imala par kapi te smede krvi. Al stvarno do sljedeceg dana nije bilo nista. Mijenjala sam svako malo uloske da budem sto posto sigurna i fkt nije vise bilo ni kapi. Znaci doslovno kak me pogrebala na pregledu. Prati do sutra, stavi cisti ulozak al trebalo bi ti to sve bit ok. Al totalno te kuzim, ja sam se isto prepala skroz

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Mrgud znam, znam sjećam se da si to pisala, još sam ti ja odgovorila da je to normalno. Ali ovo kod mene danas nije baš bilo par kapi. Ali nije to onako baš krv, nego je više kao neki vodeni krvavi iscjedak. Ne znam kako opisati. Umrla sam od straha. Ne mogu doći k sebi koliko sam se prepala.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Sutra je petak, ako bude jos curilo mozes li otici svom gin? Kod moje se recimo uvijek na pocetku smjene moze doc ako je nesto hitno? Sigurno ces bit mirnija ako te pogleda. Stvarno drzim fige da nije nista al ne mogu sad zamislit koliko ti to curi. A cure kazu da i sluzni cep moze bit lagano krvav (ne bih tocno isto znala jer nisam to jos dozivjela) 
    Znam da su nam na tecaju govorili da porod krece ako se pocne krvarit i da onda treba doc u bolnicu. Al ja sam to shvatila kao pravo krvarenje pa je opasno pa treba hitno doc. Nadam se da ce se jos neka cura javit s pametnijim savjetom, oprosti sto sam produzila al totano suosjecam ❤️🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Piba taman sam htjela napisat ovo sto je mrgud napisala. Prati stanje do ujutro. Ako jos ima krvi pravac bolnica jer eto kolegica pred mj dana, 37tt tako joj krenuo porod. Dosla 5cm otvorena nije jedan trud osjetila. Ne strasim te samo pripazi… 
    Hvala cure,drago mi je da vam se svidja, bas sam se “dala” u nju. Lunica, i s nama je isto bebica u sobi ali su mu stvari i prematalica u njegovoj sobi jer kod nas u spavaćoj nema mjesta bas a imamo 4 spavaće sobe,pa zasto ne iskoristiti. Isto smo tako i s kceri. 
    I mene sora umor totalno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Lavice 😍😍😍😍😍😍😍 predivno!!!! Meni je predivno to na zivotinjice.
    I btw.imamo isti ormar iz ikee 🙈🙈
    Grizli to je to! Ladice složene tip top 👌🏼ja kad sam svoje slozila sam ih gledala svaki dan i preslagivala dok nisam bila zadovoljna a vjerujem kad dode beba i u oraksi da cu oh jos preslozit 🙈
    Red fox meni je 21. 🙈🙈 E jesmo se poklopile, mozda skupa rodendane proslavimo na sv duhu 🤪🤪
    Neznam koja je spominjala BH kontrakcije, ja ih imam od 20 tt i nisu me ni milimetra otvorile niti skratile cerviks a imala sam ih svaki dan kroz cijeli dan. Samo magnezij mi je pojacala al ja sam ih i dalje imala. Sad u uto sam ih imala i na ctg i pokazivalo je jacinu 50 a te nisam bas ni skuzila dok mi dr nije rekla imate trud onda sam skuzila da mi se grci jedan dio trbuha, inace znam imat i jace. Tak da ja svaki put sa strahom odem na pregled dal se otvaram a sad kad bi vec i trebala mozda pocet nista, beton zatvorena.
    Piba mislim da ti je to nakon pregleda normalno. Prati do sutra pa ako nema vise kao svjeze krvi onda je sigurno od pregleda. Ja se iskreno cudim da mene nije sad raskrvarila kad sam bila jer mi je bio bas dosta neugodan pregled.
    Danas mi je kuma donjela uranjeni bozicni poklon - bozicno odjelce za bebu tak da sad mora van do bozica 🙈🙈
    [postimg.cc]

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Dobrih sam 30 stranica u zaostatku… Puno muvinga jucer i danas pa nikako doc na forum i pogledati kako je prosli Jaivanpa jucer i kako su pregledi prosli….
    Jaivanpa kraljice jedna! I trebas biti ponosna na sebe 💪💪💪 Dobro dosao Jakov ❤
    M.B.123 i Nasty cestitke!
    Zao mi je zbog ove rasprave tko je sto i koliko, ali eto 100 zena 200 sisa, jel?
    Ne stignem citati sldalje, moram ici spavati, sutra rano ujutro pregled.
    😘 svima


  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Sutra je petak, ako bude jos curilo mozes li otici svom gin? Kod moje se recimo uvijek na pocetku smjene moze doc ako je nesto hitno? Sigurno ces bit mirnija ako te pogleda. Stvarno drzim fige da nije nista al ne mogu sad zamislit koliko ti to curi. A cure kazu da i sluzni cep moze bit lagano krvav (ne bih tocno isto znala jer nisam to jos dozivjela)
    Znam da su nam na tecaju govorili da porod krece ako se pocne krvarit i da onda treba doc u bolnicu. Al ja sam to shvatila kao pravo krvarenje pa je opasno pa treba hitno doc. Nadam se da ce se jos neka cura javit s pametnijim savjetom, oprosti sto sam produzila al totano suosjecam ❤️🤞


    E i to sam htjela napisat da moze bit i sluzni cep… Prati u svakom slucaju, ako ne stane ja bi isla na pregled svakako. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Juno odma idi na hitnu ili zovi svog ginekologa..nije mala stvar imati visok tlak u trudnoći. Pusti ti to jel ti osjetis ili ne.. opasno je i za tebe i bebu 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lavice soba je preeedivna!!! 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, divne ste ❤
    Već je sad bolje, nema nikakve svježe krvi, samo smedi iscjedak. Vidjeti ću sutra kako će biti pa otići doktoru ako ne stane.
    Nemam nikakve bolove, osim što sam se toliko uzrujala da doslovno nisam mogla disati od panike.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.