Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Mgirl super za pregled i cestitke na deckicu 💙😊
    Barbie vjerujem da jedva cekas go i maknut se od svega 😊 nadam se da ces se lijepo odmorit 😎
    Danas sluzbeno usla u 6 mjesec 🤩🤩 ajme kako brzo vrijeme leti. Poslije stavim jednu morsku sliku trbuscica 😁
    Maggie hihihi drago mi je da ti se svida slika, a otic na jedan dan na more kad su ovolike guzve mozda i nije najbolje rjesenje iako idete blizu 😏 promislite jos i pratite vjesti pa lako odlucite u nedjelju ujutro 💪
    Mi imamo pregled u ponedjeljak, 4 D ajme jedva čekam ❤ rekli su nam prijatelji koji su to isto radili da im maleni izgledao isto kao na toj slici kad se rodio. Preuzbudena sam oko toga da ju vidim napokon kako izgleda 😍
    I meni se blizi ona pretraga za šećer 😪 ne bi trebalo bit problema ali mislim da je tlaka to radit sad po ovim vrucinama. Ionako nam je slabo 😟


    E to je, već ti je zlo od niskog tlaka i nedostatka zraka a još se moraš kljukati koncentratom šećera na prazan želudac, onda čekati gladan i žedan dva vađenja krvi 😓😓😓 Ne veselim se ni ja tome, ne….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro curkeee…
    Sretno svima na pregledima danas.
    Super za jucerasnje preglede, m.girl čestitke na dečkiću,malo muško pojačanje…
    Znači i ja sam ušla u 18 tt,i 5 mjesec. Jesam dobro povezala? 
    Čovječe kako vrijeme leti,od toliko problema,strahova,polako se bližimo polovici trudnoće. Onda još toliko do najljepšeg dana u životu. Jedva čekam svoju sreću 😍👶
    Mi još ništa nismo nabavili. Evo nek pređemo bar pola,onda ćemo pomalo počet. 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu
    Mgirl, cestitam na deckicu, jako lijepo ime ste odabrali. 🤩
    Barbie, meni isto ovo vrijeme od 16. tjedna bas sporo prolazi. Usla sam u 5.mj, ali nekako sam jos sva nesigurna, prije svakog pregleda me uhvati neka neobjasnjiva panika. Imam pregled u ponedjeljak u 8h i ne mogu docekati. 
    Ptico, braticev mali kad se rodio je izgledao isto kao na 4D, umirali od smijeha kad smo jos tad vidjeli kako je isti tata. 😊 
    OGTTa se i ja uzasavam, ali sto se mora - mora se. Ja sam nedavno slucajno pojela zlicu djelomicno usecerenog meda i cijelu noc mi se dizao zeludac, ne mogu ni zamisliti kako ovo izgleda. 
    Bili smo neki dan u Baby Centru i muz je u svemu tome uspio naci ukras za stan. 🤦‍♀️ Kaze, taman imamo jedan prazan kut za staviti takvo nesto.

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Blazo, mislim da si ti od sljedeceg tjedna. Ako sam ks dobro povezala 🤔

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    *ja dobro povezala. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Allie hahahah ajme suuuper, bit ce da je onda stvarno realan prikaz bebe 😊 sad jos vise iscekujem da ju vidim 😍
    Btw ovaj autic je presladak 🤩🤩🤩 ja sam isto za da bude ukras 😊🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Evo cure gotova neznam kaj bi rekla ali sam jako tuzna jer u biti nista neznam samo su me vaginalno pregledali i rekli da sam zatvorena i to je to s baby wotcherom poslusali otkucaje i gotov pregled 
    Pitala sam za ultrazvuk rekli su nema potrebe ga radit kontrola za 3tjedna 
    Tuzna sam ponajvise jer naravno nisam vidjela bebicu a i zato sto neznam ni kolki mi je cerviks ni di mi je smjestena posteljica apsolutno nista a eto 16tjedana trudna sta rec razocaranje na kvadrat

  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Cure drage, mislim na vas danima, ali od premora se ne spajam na nista. Sve cu procitat iduci tjedan kada mi svadba prode :)
    Ja sam bila na kratkom odmoru i sada doma udarno, od ribanja tepiha, kuhanja pekmeza, krecenja, izrada za vjencanje svega jer sve sami uredujemo izradujemo i jos sva dahcem po ovom vremenu ali imam energije bome. Evo danas sam u farbanju vanjskog zida i malog limenog krovica i u kuhanju pindura.
    Cestitke svima na lijepim vijestima, ja iduci tjedan ulazim u 5. Mj i ne kogu vjerovat i stalno slusam - bome ti je velik trbuh za 4 mj, daaaaj nek se ljudi otkace 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Cuvajte se i pijte puno vode :) 
    Svjesna-meni nije ni na jednom pregledu rekao nista za cerviks osim da sam zatvorena (ako jw to to) i posteljicu nije spominjao uopce…

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    lily, nemoj biti u bedu, ako su te vaginalno pogledali, znaci da je cerviks u redu, kao i otkucaji, inace bi ti sigurno nesto napomenuli. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Lily nemoj biti tuzna 😔
    Nikakvu indikaciju da nesto nije u redu nemas. Pogotovo ako je dosad sve bilo kako treba. Jedino sta nisi vidjela svoje zlato, al dotakni si trbuh i tu je 🙂 ako bas zelis uzv, odi negdje privatno. Al s tvojom bebicom je sve u redu, nema razloga da ne bude ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.