Zimske bebe 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ma kao otvaram se, al pre polako. I s obzirom da imam dijabetes u trudnoci da vise ne bi cekali. Evo stavili mi gel prije pola sata i sad nemam sta drugo nego cekati…

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    bav


    Ma kao otvaram se, al pre polako. I s obzirom da imam dijabetes u trudnoci da vise ne bi cekali. Evo stavili mi gel prije pola sata i sad nemam sta drugo nego cekati…

    Sretno u svakom slučaju!!! drzim fige da sve dobro prođe.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    bav


    Ma kao otvaram se, al pre polako. I s obzirom da imam dijabetes u trudnoci da vise ne bi cekali. Evo stavili mi gel prije pola sata i sad nemam sta drugo nego cekati…

    sritno ti!! 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Curke, samo da vam javim da je jucer u 14:40 stigla jos jedna zimska beba! :-) Oliver, 3630gr, 51cm. Mazimo se, pazimo i nista ne nanamo… :-P

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    bav


    Curke, samo da vam javim da je jucer u 14:40 stigla jos jedna zimska beba! :-) Oliver, 3630gr, 51cm. Mazimo se, pazimo i nista ne nanamo… :-P

    Čestitam!

    Dobrodošao Oliver!

    Nadam se da je s porodom sve dobro prošlo. Uživajte sad, i fino se mazite i pazite :)

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    bav


    Curke, samo da vam javim da je jucer u 14:40 stigla jos jedna zimska beba! :-) Oliver, 3630gr, 51cm. Mazimo se, pazimo i nista ne nanamo… :-P

     
    čestitam!! 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    bav


    Curke, samo da vam javim da je jucer u 14:40 stigla jos jedna zimska beba! :-) Oliver, 3630gr, 51cm. Mazimo se, pazimo i nista ne nanamo… :-P

    Čestitam draga! Uživajte   

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam još uvijek 2u1 i bit ću tako do daljnjeg. Nije mi se ni cerviks spustio, ne može mi ni plodnu vodu pogledati. U ponedjeljak idem opet pa ćemo vidjeti jel se šta promijenilo. Imam neke trudiće već 4 dana, a nisu ništ postigli 

  • Avatar Maajaa

    Maajaa

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nixie


    Ja sam još uvijek 2u1 i bit ću tako do daljnjeg. Nije mi se ni cerviks spustio, ne može mi ni plodnu vodu pogledati. U ponedjeljak idem opet pa ćemo vidjeti jel se šta promijenilo. Imam neke trudiće već 4 dana, a nisu ništ postigli 

    ja sam na kraju zavrsila na induciranom porodu.otvorena sano sam cm bila,a trudova nigdi..
    Nadam se i drzim fige,da te krene kako triba..

  • Avatar Maajaa

    Maajaa

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    bav


    Curke, samo da vam javim da je jucer u 14:40 stigla jos jedna zimska beba! :-) Oliver, 3630gr, 51cm. Mazimo se, pazimo i nista ne nanamo… :-P

    Čestitam na bebacu! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.