Zimske bebe 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Evo cure da otvorimo novu temu, antonio mi je dala ideju. ovdje možemo pisati  kad su nam termini, koja rodilišta, što bi sve ponijeli sa sobom i tako. evo pa da počnem ja: meni je termin 28.12. , planiram roditi u Petrovoj.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Bravo Ninka11.

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    e bas nam je to falilo..ima jesenskih beba, ljetnih beba a zimske nigdje..hehe
    meni je termin 10.12 i jos uvijek naznam gdje cu roditi 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    dobro nam došla. imaš još vremena za odlučiti. vidim da nosiš dečkića. kad si saznala?

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Evo jos jedne zimske bebe, ne znamo jos spol..ja se nadam curki :) Termin je 05.12. a za rodiliste se jos premisljam izmedju Vinogradske i Sv. Duha

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    dobro došla. ni ja još ne znam spol.. možda ga saznam na idućem

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Hvala na dobrodošlici :) Meni je pregled za tjedan dana pa se nadam da ću znat spol. 
    Imam dosta frendica koje su rodile oko 12. mjesecu i kažu da je super jer su se taman do ljeta vratile u formu, a i bebe su vec dovoljno velike za kupanje u moru

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Da deckic je..saznali smo prosli tjedan tj. U 15 tjednu lijepo je frajer rasirio noge i pokazao sve  Ninika11 ti si 12tt ako se ne varam??

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    ja sam sutra 13+0 i idućii tjedan idem na pretrage neke u petrovu, ali sumnjam d a će mi viditi spol još. vele da je rano još…

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    BandB


    Da deckic je..saznali smo prosli tjedan tj. U 15 tjednu lijepo je frajer rasirio noge i pokazao sve  Ninika11 ti si 12tt ako se ne varam??

    predivno.. onda meni možda vide na triple testu za tri tjedna iako iskreno meni nije to najvažnije ali voljela bi znati.. nekako imam osjećaj da je dečkić. i mm veli da mu prvo padne na pamet muško ime koje smo odabrali kad pomisli na bebu hehe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.