ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Skoljka 👋 nije nam se Hani poslije javljala vise 😕… Nadamo se sve da su dobro.
    Sad se sjetila da nisam stavila fotku babylove pelena nove i stare razlila u velicini. S time da nove su jos duze nego na slici zapravo.  [postimg.cc]
    meni se cini da su vece kad sam ih usporedila. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Grizli

    Skoljka 👋 nije nam se Hani poslije javljala vise 😕… Nadamo se sve da su dobro.
    Sad se sjetila da nisam stavila fotku babylove pelena nove i stare razlila u velicini. S time da nove su jos duze nego na slici zapravo. [postimg.cc]
    meni se cini da su vece kad sam ih usporedila.


    wow bas je razlika, uopce nisam skuzila kad smo bili na 4..

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    LoSa

    mikio da ima te lisice iz Pepca no bas imaa bas puno odjece na lisice i iz c&a i Kauflanda od svugdje :-) Pa reko neka bude lisica
    Bila sam u Lidlu,kupila mu skafander za snijeg za 53 kn i uzela sam bas taj katalog s igrackama. Super igracaka ce biti
    Damnarexx drago mi je da je bolje. Jel vam ta trodnevna bolest bas tri dana trajala?
    Ja nisam primijetila razliku u babylove pelenama osim toga sto na pakiranju pise drugacije. Super su one. Isto mu 4+ odgovaraju… no sad mu ove iz Mullera vise pasu. Skoro sve za malog kupujem u dm-u
    Jel ima koja onu FP pametnu slikovnicu? Jel to zanimljivo bebama?


    Bas sam i ja uzela jedan skafander, pa super su skroz za te novce i za snijeg u ozujku ili travnju 😄

    [lilypie.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Nisam procitala da je n9va tema…nisam skuzila i bas se pitam di ste cili dan🤣🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mom 🤣🤣🤣 kraljica
    Losa ❤️ strepile smo sve cure tu za vas, nikad ne zaboravim kako su mi se noge pocele trest kad sam procitala tvoj post, a vidi vas danas… Maleni je klinac i pol! Bravo… 💪

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Dobro je mom, pomalo 😂
    Ja sam za tebe losa tad dušu isplakala, znam da ti je termin bio tjedan poslije mene i pokosilo me to. Znam da sam zvala mamu da joj kažem da si se javila i da ste dobro kad si opet došla na forum 🤭
    Neopisivo mi je drago da slavite veliki prvi ❤️

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mom, bas ti napisala na staroj temi da ima nova.
    Losa, uh, sjecam se. Bas sam stalno gledala kad ces se javit sa vijestima…
    E veselom se Lidlu, jeeee

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Losa sjecam se da! Bas smo se sve prepale i iscekivale da se javis. A vidi malog fakina danas, sve nase nadmasio 🥰
    Nemrem vjerovati da vec slavimo prvi rodendan 😭
    Pa kad prije?? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    e ovaj forum je cudo a vi recite kaj hocete. ja se isto sjecam kad si losa javila. mislim da cemo sve emotivno docekat rockas tvog malog. nemrem uopce zamislit koji rolerkoster emocija ti prozivljavas ovih dana.. a onda i rockase svih ostalih. pa makar se nitko ne pozna nit se ikad moramo vidjet medusobno. al <3
    ja se isto veselim lidlu. da nisam kupila guralicu sigurno bi uzela u lidlu. kupit cu onu didakticku kocku 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mrgud ja sam vec pocela plakat cim pocnemo pricat doma o prvom rodendanu 🤭
    A bome mislim i da cu emotivno sve vase rockase docekati… Kad se sjetim kak smo iscekivale porode i javljanja nakon da je sve ok proslo 🥰

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.