ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Damnarex previdjela tvoj post. Izvrsno da je E bolje! 🥳🥳 i sretna godisnjica 🥳
    Petra wow! 
    Ja moram priznat da mi je danas genijalan dan. Vec 2.put zaspao bez imalo borbe, cijeli dan predobar. Ko zna kaj se sprema 😂
    Ma meni bi trebala samo zastita za 1 ladicu, imam fakat malu kuhinju i nemam gdje drugdje drzat.. ja sam za coskove kupila one zastite u ikei, i ti mi najbolje drze. Imam i i z mullera i ti se uopce ne lijepe. Ja sam 2 komode, stol i stolic zastitila i ne vjerujem da ce se od toga unistat a On odkad se dize to mi je fkt neophodno..

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Damnarexx auper da je bolje E… I sretna go…
    M je otvarala redovito vrata od ormarica u dnevnom, tako da sam skinula ruckice a to planiram napraviti i na ladicama kad ih krene otvarat pa dok skuzi kako otvarat cem biti bez ruckica. Na stolicu sam makla onaj sistem za otvaranje na dodir jer joj se to otvaralo kad bi ih takla i isto ih otvaram bez toga. Malo teze je al bar ne brinem da ce si prste zgnjeciti ili nesto bacit na sebe. Doduse ladice koje mi imaju one prigusivace teze se i daju otvoriti pa mozda ni nece tako skoro ih otvoriti sama.
    Petra jel tvoja M imala kad fazu da je bila nemirna, neposlusna i sl. U pocetku sam se kurcila 🙊 da je to do imena pa samo da znam dal ce se popraviti u skladu s imenom ili su geni ipak u igri…
    Babylove ni nema nisu bas nikad propustile, huggies ili pampers pc kad ulovim neku akciju dobro uzemem tek toliko da malo mjenjamo inace je vecinom u babylove. Al sam skuzila da su poskupile kutija je prije bila 79.99, sad je 84.99 i velicina 4 je bila od 7 kg, sad je od 8 kg i zbilja je za debljinu prsta duza. Neznam dal se skuzile to?

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja samo babylove uzimam. Najbolje. Sad smo na 4+ al nisam nista novo skuzila. Ne znam koja im je inace cijena, al znam kad smo davno usporedjivali da su bile najjeftinije koje su nam pasale, i cak generalno medju najjeftinijima su bile. 
    Mi imamo sve ladice one masivnije i dugacke bez rucka tak da ih jos nije savladao. Pokusavao je doduse, al preslab je. Sve su nakrcane 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarica to i je kod nas problem, nema rucki, nakrcane su i kad protegne minimalno se otvore i odma se same zatvaraju a taman joj prstici upadnu. Ona ima neku foru da se cucne i kao objesi za ladicu i ljulja se ljevo desno s guzom i tu si zna potegnut ladicu. Mi nemamo rucke nigdje osim u kuhinji i na prematalici. Na krevetu smo isto skinuli rucke.
    Grizli zab sam prije komentirati, ja sam N prije tjedan dana pocela stavljat neku igracu u kinderbet kad ide spavat jer inace ima 5 duda i pobaca ih sve namjerno pa cendra, pa sam mislila mozda da se proba utjesit s igrackom al ne dozivljava ju bas.
    Losa i tvoje sam zab komentirati 🙈 super za lisica temu ☺️ to ona iz pepca crvena?
    Sad si me i sjetila, bas sam neki dan gledala na hajdi.hr pa se sjetila i red fox jer je jako slocno njenoj profilnoj, imaju sad hrpu svega na lisice. Ja sam gledala da uzmem malu lampicu lisicu za auto da imamo sad da svjetli kad se po mraku vozimo. Tak nesto sam samo kod njih nasla. I onda sam naletila na posudicu za grickalice onu sto stavis unutra a nemoze se prosipat isto s lisicom… Mislim ima i druge zivotinje al lislica i sismis su mi najsladi.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Grizli 🤣 do 4. godine je bila predivno, mirno, poslusno dijete. Doslovce svaka situacija koja bi izazvala neki otpor kod nje bila bi rijesena razgovorom… I onda je usla u “pubertet” 🤣
    Tu nam je postalo s njom maaaalo teze, tj trebalo je puno vise objasnjavanja no i dalje je ona stvarno jedno poslusno i mirno dijete. Oduvijek je djelovala zrelija za svoju dob sto je potvrdjeno i od odgajateljica u vrticima i ucitelja u skoli. Ima ona svoje “pubertetske” faze ali lako rjesive. Dpk je J sasvim druga prica i bog nam pomogao s njim 🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mrgud meni je priustila dobru noc, al zato dan ko i jucer… Jedva ju pratim. Al danas muz radi od doma pa bar stignem jest 😅

    E u lidlu od iduceg tjedna igracke, imaju drvenu didakticku guralicu za 200 kn… I iduci tjedan opet robica za bebe… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Bok cure,trening dan pa vas samo čitam. Zapravo prespavala sam se nocas jer se N prvi put u 4 probudio pa u 8. Još sam u šoku. Ja sam se naravno 10 puta da vidim jel dise🤦‍♀️
    .
    Damnarexx evo ja sam ti pedica na daljinu😅 Drago mi je da je trodnevna! I cestitam 4.godisnjicu🎉
    .
    PetraB e to se zovu lifehacks. Još da ovi stariji kupaju u hrane mlade gdje bi nam bio kraj😅
    .
    Ja sam znala za tu app al je iz ljenosti nisam nikad skinula. Evo sad cu🤦‍♀️
    .
    Zarice ah sto reci… bravo jer si ti smirenija od mene👌
    Inače bar nam je dr s Rebra pametna pa je rekla da ne dolazimo jer korona-nego mi dala svoj broj da joj fotkam nalaze fizijatra i da mi mišljenje napise za produljenje porodiljnog i postom posalje. Haleluja da jos tamo dan ne gubim!
    .
    Deedee ak ti dijete jednom ne zvekne ko da ga ni nemas😅 Šalim se al primjećujes da se to baš svima dogodi. Vjerujem da mora biti bas horor pad da je za bolnicu. Nama je seka 2-3 puta pala pa smo naučili s N da ga ne stavljamo gore. Al zato njemu fali padanje koje smo mu uskratili pa malo malo zvekne ko mali od mrgud.
    .
    Da ne zaboravim…foteljice ona spuzva,  ko kockaste s utorom za dupe, skroz basic su nama bile uzas. Jer kad je kcer porasla malo(godina i pol)pa bi se kao zavalila u nju nebrojeno puta bi se prevrnula na leđa i lupila o pod. Jer su preplitke u naslonu. Bacili smo je u smeće na kraju…

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    PetraB aha ok znaci u ovom slucaju cu rec da je M usla u “pubertet” sa 9 mj 🥴
    Ja mjerila sinoc babylove 4 iz pakiranja na kojem pise 7 kg i ove sta sam uzela nove na kojima pise 8kg bas vam pofotkam da vidite.
    Losa imamo kod bake tu slikovnicu sa brojalicama onim. Prvih par puta je samo lupala s njom, al ona joj ju je dala kad je imala 5-6 mj tek sad okrene stranicu pa se njise na muziku ili plješće na neku ljulja ljulja ljulja se beod pjesmicu. Fora da se zabavi malo sama.
    E da nadam se da cemo dobiti koju fotkicu sa B-partya… Sigurna sam da ces nareske lijepo sloziti, sumnjam cak da ce biti u obliku lisice slozeni. 
    E jbg lavice taman se pomirim sa cinjenicom da mi dolazi u minijaturnu stan glomazna stolica i sad me izbacis iz takta. Opet mrzim tu cinjenicu da ce to dobiti.
    E zvala ja dr opisem joj stanje sa okom i zena normalno posalje mi kremu neku da mazem oko, ako se javi jos koji simptom da joj se javim al po njoj je to samo upala oka i da ce vidit sa tom sestrom sto strasi ljudi. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa i mi imamo sve na lisice iz kauflanda i pepca 🙈
    Nadam se bar 1 fotku da budemo vidjeli za prvog rodendanca 🤗

    Ja sam jucer setala po kisi da sefica odspava bar 1 spavanje u danu a danas sjedim u upaljenom autu na parkingu i dodajem kartice u aplikaciju stocard 🤣 e zivote… 🙄
    Al noc je bila cudo, 1 budenje i cicanje, a ujutro muz zaspao na posao, ja se probudila pogledam na sat, 8.15,muz spava, beba spava. Isla sam odma gledat jel dise. Bila sam u soku.
    Lavice drzim fige da dobijes produljenje porodiljnog! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Bok cure, bome vi dobro laufate stranice 🙈😂😂svaka cast.
    Citam vas na preskoke pa nisam upratila jel se Hani opet javila, samo da pitam kako je bebac i situacija? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.