ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    uh DeeDee, nadam se da bu sve ok. Kazu ak se bebac normalno ponasa da nema boljeg znaka, mada treskanje bi i mene ful uplasilo…
    Ne znam di sam ja bila cad je izmisljen Stocard. Hvala cure!
    Bili kod fizijatra. Neki doktor ga je pogledao na 15 sekundi i dao 100 dijagnoza. Ici cemo sad na vjezbe u Vinogradsku. Nisam se uznemirila mrvicu jer s tim pristupom ne znam ko bi mu povjerovao jednu rijec. Grub, brz, povrsan… Vjerujem da su sestre na vjezbama ok pa cu tam vidit

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    DeeDee bit ce ok. Duho ste i izdrzalu bez padova. M je jucer u 10 min dva puta pao iz stojeceg polozaja koliko je dug i sirok, i bas se culo kad je opalio glavom. A da muz nije bio jraj njega, ne bih nista rekla
    Po novom lupa glavom o pod i to me izludjuje. Cijelo mu celo crveno

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Zarice nadam se da je u krivu, sretno.
    A Mrgud ne znam šta da ti kažem, ja sam je često ostavljala ograđenu jer je ona doslovno bila di ju staviš tamo je i nađeš do nekih 8 mjeseci i kad mi je prvi put pala je više nikad nisam stavila na krevet osim za to jutarnje maženje. Na kauču ista stvar, navečer se svi troje ususkamo ali sama nikad. I evo sad je ostavila jer ne znam koji mi je k bio, išla napravit marendu jer kao tek je zaspala, do zida je skroz, krevet je ogroman, čut ću kad se probudi, ajme ko da sam retardirana. Baš se grozno osjećam, znam da nije prva koja je pala ali iz čistog debilizma se dijete udarilo. Uglavnom pojela je nornakbi

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Pobjegao mi komentar. Pojela je normalno, ful je vesela i dobre volje tako da mislim da smo prošli lišo. Idemo u šetnju.. 
    Hvala na podršci ❤️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Pobjegao mi komentar. Uglavnom pojela je normalno, ful je zaigrana i dobre volje. Nadam se da smo prošli lišo. Idemo u šetnju, tu je predivan dan..
    Hvala na podršci ❤️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Ajme hvala za info za stocard! Instaliram odma!! Bas smo mm i ja neki dan komentirali da zakaj tak nekaj ne postoji 😂😂😂
    Moja je na podu 99%vremena. Ta nije na miru ni kad spava tak da jedino kinderbet dolazi u obzir. Na krevet ju stavimo samo kad smo uz nju ugl navecer se baca i skace po krevetu prije kupanja. To nam je ritual jos od kad se rodila da se svi troje pomazimo i poigramo na krevetu prije kupanja. 
    DeeDee drzim fige da nije nis! Gumeni su oni, dizajnirani za padove kak veli mm 🤭
    Zarica ne sekiraj se, tipicno… I sama si rekla da si i ti neki dan dobila 2 dijagnoze. A mene tak ljute ti 5 sekundi pregledi i odma dijagnoza. Moja naravmo da kad smo kod dr nece nis pokazat. Onda se ja pobunim da sve to inace radi. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ni ja nikad nisam cula za Stocars…moram to instalirati jer uvijek kad potrosim velik iznos nemam karticu a inace su vjecno po novcaniku xD
    DeeDee bit ce sve ok..samo je prati. Ja svog nigdje vise ne ostavljam cak ni kad spava..ucim na greskama 😄 Al stavim ga preko dana na krevet ili kutnu i ujutro dok se mazimo…ali obavezno ga drzim za nogu,hlace i sl 🤭
    .
    Dns je cendro na stotu…evo već drugi put spava 😏 Ocito ova promjena vremena utjece na njega.

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    ma deedee onda je to sve ok 
    annika meni on najgore padne bas kad stojim kraj njega. nemam jednostavno tak brze reflekse.
    nego, moj u zadnje vrijeme otvara ladice u kuhinji, i doslovno mi sve pobaca. izluduje me. zna si on fino otvorit, zatvorit. pa nekad i pospremi. al u donjoj ladici mi je cijela spajza i izludit cu. jel ima di onih stopera kaj zakljucavaju ladicu? za one u ikei sam procitala recenzije da nisu dobri i da uniste namjestaj.. pa da ne guglam ako neko ima asa iz rukava..
    zarice stvarno smijesno. nemres vjerovat te preglede. al rekla si da bi i voljela da ti neko pokaze neke vjezbe pa mozda bude ok. 
    beba gle kolko tema a tebe nema  (stocard, namjestaj..)

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Mrgud porpisujem za Babylove pelene, mi od XS do sada 4+ i nisu mi ni promocile ni propustile 💩
    Mi ostavimo L na kutnu samo ako i mi sjedimo kraj nje dok pijemo kavu i na mazenju u krevetu ujutro, ne bi se usudila drugacije osim da mi nije na dohvat.
    Dee vjerujem da ce biti ok i da ces ju jednog dana sprdati da ti je pala na glavu kad je bila mala 😆

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mrgud i moj to radi…i jednostavno nekad odustanem od vikanja ne i micanja ga jer je tvrdoglav ko mazga 🤣🤭 nznm na kog li je samo 
    Skuzila sam da sto mu bolje nešto branim to vise hoce bas to a kad ga pustim odustane odmah i prijeđe na nesto drugo. 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.