ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

mrgud_zg

Broj poruka: 1955

Prijavi adminu

Grizli nadam se da ti ipak nije korona 🤞
    Cure zakaj ne koristite stocard? Odkad to postoji ja imam najmanji moguci novcanik bez ijedne kartice. Ja sam postala najveca moguca skrtica kad sam radila na strucnom osposobljavanju za 1600 kn. Mislim da bi komotno mogla u one emisije s amerima i kuponima. Sad odkad imam malog i vrijeme mi je dragocjeno sam malo popustila 🙈 a i zbog korone idem ful rjede u ducane. 😂

[lilypie.com]

Macutica

Broj poruka: 342

Prijavi adminu

Pozdrav cure, upadam 🥰
    Mrgud Stocard je zakon 🤟 sve kartice u aplikaciji
    Mikio moja ih stalno skida i onda ih grize i rezi uz to
    Grizli moja spava s ogromnom zecjom plisanom glavom, u tome je bila sfrkana dekica iz Sinsay i obozava ju, a ima i tjesilicu malog zeku, ona se i uspava kad to preko glave stavi, a kad je budna igra se s tim i tako vidim na monitoru da je budna.. Nemas brige u ovoj dobi..
    Petra i ja kod najmanje prehlade izgubim miris i okus
    *
    Torte su mi super ukusne i lijepe kod Male Kuce Kolaca

[lilypie.com]

• LoSa

Broj poruka: 2419

Prijavi adminu

mrgud ja sam sad postala vise da pazim na te popuste i kupone jer revimo s pelenama bas budu razlike u cijeni pa kad zatrebam pogledam gdje su na akciji i odem tamo. Recimo Pampers i sl. je uvijek negdje na akciji. Makar sad unazad mjesec dana podanu koristimo samo Muller pelene,nekako mu momentalno te najvise pasu, ne stiscu ga po guzi. Po movi Pufies Sensitiv 

DeeDee

Broj poruka: 3592

Prijavi adminu

Ja ne koristim jer nikad nisam čula za to 🙈🙈🙈
    Sad ću instalirati..
    Pala mi je s kreveta na glavu, ima ogroman rog i tresla se, nadam se samo od šoka, usrala sam se od straha. Pratim i nadam se najboljem. Nakon početnog histeričnog vrištanja, sad je dobre volje i igra se. Užas užas užas, tako sam ljuta na sebe

[/url [lilypie.com]

mrgud_zg

Broj poruka: 1955

Prijavi adminu

losa ma apsolutno se isplati. mi kombiniramo puffies i babylove. puffies jos trosim zalihu onda kad je bio na akciji u plodinama, jos jednom ti hvala na dojavi a babylove mi izdrze po 12 sati bez promakanja. moram priznat da su mi to najbolje pelene
    deedee bit ce to sve ok. 
    e htjela sam pitat jesu vama klinci cesto na krevetu/kaucu? par puta sam tu procitala.. (ne prozivam nikog samo pitam ) jer ja bas imam ful strah od tih padova a on je brz ko zec. meni je on na bracnom samo ujutro kad se probudimo jer se jedino tad hoce mazit i samo bi se grlio. i ostatak dana je na podu. cak kad smo u dnevnom ga na podu i presvlacim. nikad ga ne stavljam na kauc. pa kad se ja igram s njim onda sam i ja na podu ,

e a kad smo nedavno pricale o onim kacigama i to. i sad ono prekjucer kod moje mame i on krenuo da bi hodao, a mama mi ima samo parkete, nikakav tepih ni nis. i u isti cas mama i muz pitaju - jel ima kakva kaciga za kupit sad kad pocne hodat? 

[lilypie.com]

• Zarica

Broj poruka: 1962

Prijavi adminu

uh DeeDee, nadam se da bu sve ok. Kazu ak se bebac normalno ponasa da nema boljeg znaka, mada treskanje bi i mene ful uplasilo…
    Ne znam di sam ja bila cad je izmisljen Stocard. Hvala cure!
    Bili kod fizijatra. Neki doktor ga je pogledao na 15 sekundi i dao 100 dijagnoza. Ici cemo sad na vjezbe u Vinogradsku. Nisam se uznemirila mrvicu jer s tim pristupom ne znam ko bi mu povjerovao jednu rijec. Grub, brz, povrsan… Vjerujem da su sestre na vjezbama ok pa cu tam vidit

[lilypie.com]

• LoSa

Broj poruka: 2419

Prijavi adminu

Zarice tipican pregled fizijatra😒 Fizioterapeuti to bolje pogledaju. I cesto su mi rekli potpuno oprecno i ispostavilo se da su terapeuti u pravu. Cula sam da su u Vinogradskoj super terapeuti. Frendica je s malom isla tamo. 
    mrgud moj uopce nije nikad na kaucu, a i ujutro se bojim kad ga snena stavim na krevet da mi ne skoci dolje. On je u stanju zadrijemati,u momentu se probuditi i krenuti nekud. Jednom sam ga stavila do nas u krevet i kao on je drijemao kao i moj muz. Ja sam samo otisla do wc-a i kad se vratim moj muz ga zadnji tren uhvatio za noge, u tih par sekundi se probudio i okrenuo i vec krenuo na glavu dolje s kreveta. Bio je na sredini kreveta. Zadnje vrijeme se postavi na koljena,hoce ustat na noge s rukama iznad glave… usred sobe. Naravno da se prevrne…

annika

Broj poruka: 1471

Prijavi adminu

DeeDee bit ce ok. Duho ste i izdrzalu bez padova. M je jucer u 10 min dva puta pao iz stojeceg polozaja koliko je dug i sirok, i bas se culo kad je opalio glavom. A da muz nije bio jraj njega, ne bih nista rekla
    Po novom lupa glavom o pod i to me izludjuje. Cijelo mu celo crveno

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

[lilypie.com]

DeeDee

Prijavi adminu

Zarice nadam se da je u krivu, sretno.
    A Mrgud ne znam šta da ti kažem, ja sam je često ostavljala ograđenu jer je ona doslovno bila di ju staviš tamo je i nađeš do nekih 8 mjeseci i kad mi je prvi put pala je više nikad nisam stavila na krevet osim za to jutarnje maženje. Na kauču ista stvar, navečer se svi troje ususkamo ali sama nikad. I evo sad je ostavila jer ne znam koji mi je k bio, išla napravit marendu jer kao tek je zaspala, do zida je skroz, krevet je ogroman, čut ću kad se probudi, ajme ko da sam retardirana. Baš se grozno osjećam, znam da nije prva koja je pala ali iz čistog debilizma se dijete udarilo. Uglavnom pojela je nornakbi

[/url [lilypie.com]

DeeDee

Prijavi adminu

Pobjegao mi komentar. Pojela je normalno, ful je vesela i dobre volje tako da mislim da smo prošli lišo. Idemo u šetnju.. 
    Hvala na podršci ❤️

[/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.