ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    bila sam i ja u noćnoj ali nisam imala snage pisati
    Pisala sam vam već da smo bolesni i muž i ja, neka gadna viroza nas uhvatila. i još jučer s malim na cijepljenje
    dvoje starijih mi nisu imali apsolutno nikakvu rekaciju a malac je totalno povilenio. krenula mu temperatura rasti, ne prestaje se derati, neće jesti, sav je prejadan, probava ga mučila više nego ikad. Jedva sam mu temp uspjela izmjeriti jer čim približim toplomjer guzi, on se pokaka. dala mu u dva navrata panadol sirup jer ga više nisam mogla gledati takvog. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Evo i nas :)
    Samojed i ja sam vec lagano ocajna. Stvarno ne znam kako da mu pomognem. A ful ga to muci. Jucer cijeli dan nije spavao. Noc kolko tolko. A sve mi se cini da ce i danasnji dan biti takav. 
    I onda sam jos na sto cuda sa tim hranjenjem. Nisam pametna koliko mu dati cicu koliko dohranu. Jedva cekam da prodje par dana da vidim sta vaga kaze

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Bok svima, evo i ja sam vas nasla 😊 
    Petra nisam sigurna jesam ti cestitala, dobrodosle curice 🥰
    Ja vam se nisam javljala iz nocne jer sam se osjecala ko zombi, pomislila sam si da sam ko mikio 😂 budio se svakih dva sata, ja se nadam da je to skok s 9 tjedana. Sad je imao epizodu urlanja koju inace ima navecer.ja nemrem skuziti do cega je to. Tak zna plakati nakon kak jede i onda hoce jesti jos pa povraca. Sad  smo mu u tim fazama prestali davati jos nego mu uvalimo dudu pa zaspi.

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Evo i mene na novoj temi 😀 Dok sam bila trudna sve mi to djelovalo tako daleko, a sad kad vratim film proletilo mi je…ali drago mi je da se nastavljamo druziti na novoj temi 🤗
    Ja prijavljujem prvu noc bez nosanja 💪 Kupila sam jucer medu i sinoc njega upalila, dala dudu i lezala kraj lopuze i cekala da zaspi. Imale smo jedno budjenje oko 4-5 i onda u 10…sad opet kunjamo na kutnoj 😂
    I da, moja curka isto voli glazbu…odmah se umiri

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke ,ni ja nisam imala snage noćas pisati .
    Jučer nam je bio totalno lud dan a i danas se nastavlja
    Valjda nas je uhvatio taj skok sa 6 tjedana . Znaci ,on se nije skidao sa sise .prosli put kad je bilo tako je tražio siku svaki sat a sad se sat vremena ne skida sa nje . Znaci sika ,podrigivanje ,pa opet i onda presvlačenje i onda sve ispočetka. S tim da jučer satima nije spavao onda nešto malo po sat vremena . Maloprije je bas puno bljucnuo i traži opet 🤦🏼‍♀️ Pokušavam ga zavarati dudom koju bas i ne voli ,ne znam vise šta da radim 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Bas sad vidim da nije nocna zakazala nego nocna nema snage 😂 
    Cure koje se brinete zbog dobivanja na kilazi, tak je i nas patronazna prestrasila da sam ja plakala svaki put kad nije htio jesti. Jer su nam govorili da ga budimo i sopamo. Kad sam vidjela kolko mi je to stresno odlucili smo ga hraniti kolko i kad trazi, nismo ga naravno pustali da spava duze od 4 sata. Kad smo s mjesec dana isli kod pedijatrice ona je rekla da nisu sva djeca ista i da je on dobio malo ispod prosjeka, al da je bitno da je dobio. Sad je s dva mjeseca iznad prosjeka. Mislim da je njemu trebalo samo malo vremena da pocne dobivati i da uopce nije bilo razloga za zabrinutost. To je bar nas slucaj bio. Kad se samo sjetim kolko sam se puta plakala jer sam mu gurala flasicu a nije htio.

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Nama bila patronažna opet, kao da se uvjeri da ne gubi 🤨, od jučer dobila 10g pa kao ok. Dnevni prosjek ako se gleda od otpusne joj je 24g/dan. 
    .
    Meni ova duda evo stvarno preporod, ako je ne uspijem smirit u pola sata dam joj dudu i mir, zaspi u roku od odmah i to u kolicima i u krevetiću šta je inače drama ako je ne mazim po leđima ili bar ljuljuškam.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Bas sad vidim da nije nocna zakazala nego nocna nema snage 😂
    Cure koje se brinete zbog dobivanja na kilazi, tak je i nas patronazna prestrasila da sam ja plakala svaki put kad nije htio jesti. Jer su nam govorili da ga budimo i sopamo. Kad sam vidjela kolko mi je to stresno odlucili smo ga hraniti kolko i kad trazi, nismo ga naravno pustali da spava duze od 4 sata. Kad smo s mjesec dana isli kod pedijatrice ona je rekla da nisu sva djeca ista i da je on dobio malo ispod prosjeka, al da je bitno da je dobio. Sad je s dva mjeseca iznad prosjeka. Mislim da je njemu trebalo samo malo vremena da pocne dobivati i da uopce nije bilo razloga za zabrinutost. To je bar nas slucaj bio. Kad se samo sjetim kolko sam se puta plakala jer sam mu gurala flasicu a nije htio.


    Ma ja sam to još prvi tjedan odlučila jer ona nikad nije funkcionirala s tim hranjenjem na dva sata, zato je i dobila kao prase u prva dva tjedna, kao da je tovim 🙈
    Tako da mi samo na zahtjev, i isto tako na 4 je probudim ako ne traži.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar ajvi54

    ajvi54

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    I ja se pridruzujem. Na prosloj sam vas pratila, rijetko pisala, a sad se nadam i ukljuciti u razgovor 😀 
    Jel zna netko kako da nastimam ovaj lylepie dolje? Da mi se vidi tocno koliko je star mali odmah, a ne da moram u link ulaziti

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Pozdrav i od nas na novoj temi 😁

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.