Blizanačka trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sarma1202987

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    zmajica12

    iva_2018

    zmajica12

    Ej Iva ☺️ nema jos, lezim, odmaram. Rade mi ctg svaki dan, sutra imam uzv pa cemo vidjeti sta doco kaze. Ok je na odjelu, nema bas spavanja jer stalno neko upada u sobu al tjesim se da je to dobar trening za nadolazeca nespavanja 😉 kako si ti?

    Super, bitno da se bebicama jos ne zuri ☺
    Koliko sada imaju kg?
    Ja odmaram, u cet idem na kontrolu.

    Bebice ipak pozurile, rodile se 27.11 😁 ujutro dobila trudove, u podne u radaonu i u tri se rodili palcici prirodnim putem (36+6), nisu mogli jos dan izdrzat do termina. Dobro su, malo manji 2100 I 2600, koji dan inkubatora al bice sve dobro 🙏


    Iva čestitam na bebama i želim vam svu sreću… Gustajte😘😘
    @Hela meni su pregledi prvih 12 tjedana bili svako 2 tjedna, nakon toga svaka 3… Sad zadnja 2 pregleda me je naručila za 4 tjedna jer je s menom i s bebama sve ok… 

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na vasim iskustvima..otisla sam kod ptivatnika on je isto osto u soku da tako rijetko idem na preglede s tim da su blizanci ako nista drugo dobra vijest je da su blizanceki dobro i srceko im kuca i dobro se razvijaju…nadam se da ce sve biti ok😁😊hvala vam puno na odgovorima 😘

  • Avatar IVANA84

    IVANA84

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    hela

    Hvala vam cure na vasim iskustvima..otisla sam kod ptivatnika on je isto osto u soku da tako rijetko idem na preglede s tim da su blizanci ako nista drugo dobra vijest je da su blizanceki dobro i srceko im kuca i dobro se razvijaju…nadam se da ce sve biti ok😁😊hvala vam puno na odgovorima 😘


    Helena čestitam. 
    Ja sam jucer bila na pregledu u 5 tj trudnoce i isto mi je receno da su blizanci. Bila sam u velikom šoku.  Kao prvo nisam ocekivala da sam trudna i onda jos pokaze 2 ges.vrecice.   Ali me je odmah za 7 dana ponovno narucio na uvz. Danas sam vadila krv i dala urin. Nalazi su u pon. 
    Imala sam prvi spintani pa sam sada pod nadzorom i pijem tablete za sprijecavanje spontanoga. 

  • urša

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    pozdrav,za  trudnice koje znaju kada im je bila ovulacija da li su vam se u prvom tromjesecju crl mjere blizanaca poklapale sa zm (u slucaju da vam je menstruacija tocna- 28 dan, ovulacija 14 dan) ili su odskakale za koji dan, tjedan ukoliko znate da vam je ovulacija kasnila.. hvala :)

  • Avatar nina89

    nina89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u postupku sam ivf, jucer mi je potvrdjena beta 10 dnt 496. Vracene su mi 2 blastociste i sumnjaju na blizanacku trudnocu. Prvi uzv je za 7 dana. Da li je normalno da mi odjednom krene  toliko jako izrazen umor i pospanost? Citala sam isto da zene koje nose blizance imaju duplo vise izrazene simptome….meni je ovo prva trudnoca. Sretno zelim svim buducim mamama 😊😊

  • Avatar Meg_026

    Meg_026

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    nina89

    Pozdrav, u postupku sam ivf, jucer mi je potvrdjena beta 10 dnt 496. Vracene su mi 2 blastociste i sumnjaju na blizanacku trudnocu. Prvi uzv je za 7 dana. Da li je normalno da mi odjednom krene toliko jako izrazen umor i pospanost? Citala sam isto da zene koje nose blizance imaju duplo vise izrazene simptome….meni je ovo prva trudnoca. Sretno zelim svim buducim mamama 😊😊


    Ne znam je li do blizanacke trudnoce jer mi je prva trudnoca pa nemam s cim usporediti, ali meni se na pocetku staaalno spavaloo :) Simptomi se razlikuju od trudnice do trudnice, mislim da nema veze jesu li blizanci ili ne.

    Inace, ovo je tema iz 2018., aktivnija je novija tema pa se tamo prebaci :) https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/blizanacka-trudnoca-16722?page=50 [miss7mama.24sata.hr]
    Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Bila sma na prvom ultrazvuku i otkrili dvije gestacijske vrecice u jednoj je beba 7 tjedana i srce kuca a u drugoj se nista nije vidjelo. Kaze doktor da ce se mozda za 10 dana kad idem opet na ultrazvuk. Ima tko iskustva sa time? Je li se pokazala druga za par dana???
    [ibb.co]

  • dino

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok curke nova sam ovdje pa bi trebala vase misljenje nosim blizance  jucer mi doktorica pregledala i kaze  jedna je beba 9tjedana  a druga 8tjedana i ova bebe  sporije radi srca  jer  su razlike 7 dana … pa ova 9tj beba sve vuce sebi.. i dabi mogla beba od 8tj umrijeti ..😭😭  jos sam 0negativna krvna grupa dali se koja mama susrela stime  

  • natalia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nadam se da nas ima aktivnih  s blizancima. Mi smo 31tt,cura i decko. 😊😊

  • Dorkaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage ženice danas sam bila na pregledu i doktorica nije zadovoljna UZ inace nosim jednojajcane blizance sad smo u 6+1 tj trudnoce jedan plod je 0.45 drugi o.49 međutim srce jos nije prokucalo..Zadnji UZ prije tjedan dana je bio maleni odjek ploda 0.75 sto bi bilo 6+5 tjedana..Savjetovala mi je doktorica kiretazu..S obzirom da ne znam kad sam ostala trudna dali vrijedi jos sacekati..ili otici privatno potraziti drugo mišljenje..Hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.