Blizanačka trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zmajica12

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    sarma1202987

    Zmajice i Iva želim vam srecu i da prođe sve dobro, javite kako je prošlo… I držim vam fige


    Hvala Sarmice mucho, također 😊

  • iva_2018

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    zmajica12

    iva_2018

    zmajica12

    Pa bolje, jednom kad udes nema nazad ☺️ a kuci je ipak ugodnije.
    Meni su u 29om tjednu bile 1100 i 1300, a sad su na zadnjem mjerenju bile oko 2 kg obe (prije 2 tjedna). U St rodilistu sam..

    Zmajice sta si sve ponijela sa sobom u rodiliste? Meni je prva trudnoca pa svaki savjet dobro dode.
    Jesi li otvorena?
    Pisi novosti. Sretno 😇
    A imas popise na internetu, da sad ne nabrajam jer je popis jako dug, jednostavnije je da pogledas npr. sa Rodine stranice popis mi je ok. Ja sam uglavnom s tog popisa sve spakirala. Nemoj se zamarat, ako ti nesto i fali tokom boravka netko ti lako donese! Jedino ne zaboravi wc papir, zna ga falit u st rodilistu 🙂
    I meni je prva trudnoca, svaki dan naucim nesto novo. 🤗 Otvorena sam prst vec mjesec dana.. Sve je to ok s duplicima.
    Kada je tebi termin?


    Hvala ☺ 
    Termin 01.02.

  • sarma1202987

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    @Zmajica, možeš mi javiti tko ti vodi trudnoću u bolnici i kakvi su ti dojmovi? Meni je ginekologinja rekla da ću morat od 20 + tjedana voditi trudnoću u rodilštu pa da ćemo raspraviti koga da uzmem od doktora na firulama. Za sada imam pozitivne komentare na Mršiča i Roju, pa me zanima ko tebe vodi?

  • zmajica12

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    sarma1202987

    @Zmajica, možeš mi javiti tko ti vodi trudnoću u bolnici i kakvi su ti dojmovi? Meni je ginekologinja rekla da ću morat od 20 + tjedana voditi trudnoću u rodilštu pa da ćemo raspraviti koga da uzmem od doktora na firulama. Za sada imam pozitivne komentare na Mršiča i Roju, pa me zanima ko tebe vodi?


    Mene vodi dr. Budimir, on je za Ivf super, strucan i jako pedantan. Za ostale, ne mogu sad nekoga izdvojit iz vlastitog iskustva, za Roju sam i ja cula da je super. Nisam dosad imala negativno iskustvo s nekim doktorom, mislim da svi rade dobro.
    Sretno ti, naoruzaj se strpljenjem i knjigama ili bilo cime da lakse podneses boravak 😊

  • Stojak88

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, evo da se i ja ukljucim! 😊
    Meni je prva trudnoca i sad smo 27+6 cekamo curku i decka.
    Inace mi je cijela trudnoca savrsena, krecem se i apsolutno sve mogu radit, naravno pazim da ne dizem nista tesko i sl…
    Pijem duphastone od samog pocetka 3 komada dnevno, prosli tjedan sam bila na pregledu i kazu da je sve kako treba bit, svi nalazi savrseni…
    E sad sinoc su me uzasno jako lupali skroz nisko pa sam se prepala, ja se nadam da se okrecu i namjestaju
    Curka je okrenuta glavom dole, a on na zadak 
    Jel jos nekom tako bilo!? 

  • iva_2018

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Stojak88

    Pozdrav mame, evo da se i ja ukljucim! 😊
    Meni je prva trudnoca i sad smo 27+6 cekamo curku i decka.
    Inace mi je cijela trudnoca savrsena, krecem se i apsolutno sve mogu radit, naravno pazim da ne dizem nista tesko i sl…
    Pijem duphastone od samog pocetka 3 komada dnevno, prosli tjedan sam bila na pregledu i kazu da je sve kako treba bit, svi nalazi savrseni…
    E sad sinoc su me uzasno jako lupali skroz nisko pa sam se prepala, ja se nadam da se okrecu i namjestaju
    Curka je okrenuta glavom dole, a on na zadak
    Jel jos nekom tako bilo!?


    I meni je tako🤗 Jedna beba okrenuta glavom dole, a druga poprecno. Posebno mi navecer bude pritisak, sto je normalno. Uglavnom dr.mi je rekao da vise mirujem zbog bebe koja je glavom prema dole jer mi ona stvara pritisak, a i trudnicama s duplicima je veci pritisak dole, posebno kad udaraju. 

  • Stojak88

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    iva_2018

    Stojak88

    Pozdrav mame, evo da se i ja ukljucim! 😊
    Meni je prva trudnoca i sad smo 27+6 cekamo curku i decka.
    Inace mi je cijela trudnoca savrsena, krecem se i apsolutno sve mogu radit, naravno pazim da ne dizem nista tesko i sl…
    Pijem duphastone od samog pocetka 3 komada dnevno, prosli tjedan sam bila na pregledu i kazu da je sve kako treba bit, svi nalazi savrseni…
    E sad sinoc su me uzasno jako lupali skroz nisko pa sam se prepala, ja se nadam da se okrecu i namjestaju
    Curka je okrenuta glavom dole, a on na zadak
    Jel jos nekom tako bilo!?

    I meni je tako🤗 Jedna beba okrenuta glavom dole, a druga poprecno. Posebno mi navecer bude pritisak, sto je normalno. Uglavnom dr.mi je rekao da vise mirujem zbog bebe koja je glavom prema dole jer mi ona stvara pritisak, a i trudnicama s duplicima je veci pritisak dole, posebno kad udaraju.


    Bila sam na hitnoj u rađaoni, sa bebama je sve ok, ja sam zatvorena, spojili su me na sve zive aparate i rekli ako mi opet bude tako da slobodno dodem da se ne bojim niceg…sad su se skroz ispremjestali vise ni sama neznam kak je ko okrenut i di je ko, zato mi je i bio osjecaj tak jak i tak me smetalo…ja sam dehidrirala, moram pit puno tekucine

  • iva_2018

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Stojak88

    iva_2018

    Stojak88

    Pozdrav mame, evo da se i ja ukljucim! 😊
    Meni je prva trudnoca i sad smo 27+6 cekamo curku i decka.
    Inace mi je cijela trudnoca savrsena, krecem se i apsolutno sve mogu radit, naravno pazim da ne dizem nista tesko i sl…
    Pijem duphastone od samog pocetka 3 komada dnevno, prosli tjedan sam bila na pregledu i kazu da je sve kako treba bit, svi nalazi savrseni…
    E sad sinoc su me uzasno jako lupali skroz nisko pa sam se prepala, ja se nadam da se okrecu i namjestaju
    Curka je okrenuta glavom dole, a on na zadak
    Jel jos nekom tako bilo!?

    I meni je tako🤗 Jedna beba okrenuta glavom dole, a druga poprecno. Posebno mi navecer bude pritisak, sto je normalno. Uglavnom dr.mi je rekao da vise mirujem zbog bebe koja je glavom prema dole jer mi ona stvara pritisak, a i trudnicama s duplicima je veci pritisak dole, posebno kad udaraju.

    Bila sam na hitnoj u rađaoni, sa bebama je sve ok, ja sam zatvorena, spojili su me na sve zive aparate i rekli ako mi opet bude tako da slobodno dodem da se ne bojim niceg…sad su se skroz ispremjestali vise ni sama neznam kak je ko okrenut i di je ko, zato mi je i bio osjecaj tak jak i tak me smetalo…ja sam dehidrirala, moram pit puno tekucine


    Bitno da je sa bebama sve u redu. 
    Sto se tekucine tice preporuca se piti 2l dnevno.

  • sarma1202987

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav Iva, srecom je s bebama sve ok. Sta se tice vode preporučuje se dnevno bar dvije litre, uz to moja ginekologica preporučuje piti dosta caja ili soka od brusnice da se spriječi bilo kakva upala mjehura. Voda je jako bitna tako da uzmi neku bocu od pola litre i non stop je puni i pij. Mene je to spasilo, nemam problema sa mokrenjem i mokraca mi je uvik sterilna na testovima. Nadam se da ce se tako nastaviti. Pijem blizu 3 litre tekućine s cajevima i vodom…

  • iva_2018

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Zmajica ima li novosti kod tebe?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.