Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Vidim da i Merkur ima tečaj za trudnice.  
    Razmišljam da se možda prijavimo u Merkur s obzirom da ću tamo roditi, a možda je i tečaj kvalitetniji. 

    Je li netko bio tamo?

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    beag


    Vidim da i Merkur ima tečaj za trudnice.  
    Razmišljam da se možda prijavimo u Merkur s obzirom da ću tamo roditi, a možda je i tečaj kvalitetniji. 

    Je li netko bio tamo?

    Nisam bila u Merkuru, ali svakako preporučujem tečaj u bolnici u kojoj se namjerava roditi. Ipak unaprijed doživiš atmosferu, osoblje, informiraš se o svemu što te zanima i što je baš specifično za tu bolnicu. Muž i ja smo bili u Vinogradskoj na tečaju i zadovoljni smo. Čak smo imali i obilazak rodilišta, ipak je psihički lakše kada unaprijed vidiš prostor i osobe koje ti se mogu naći na porodu. E sad, nadam se da će i na porodu biti tako ok, kakvi su bili na tečaju! ;)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Da, o tome sam i ja razmisljala, malo izviditi situaciju 

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    beag


    Vidim da i Merkur ima tečaj za trudnice.  
    Razmišljam da se možda prijavimo u Merkur s obzirom da ću tamo roditi, a možda je i tečaj kvalitetniji. 

    Je li netko bio tamo?

    Nisam bila tamo, ali sam vidjela da njihov tečaj traje 9 tjedana, čini mi se svaki četvrtak. Meni je to malo previše razvučeno. Mi smo bili 2 dana po 3 sata u domu zdravlja i bilo je čisto ok, sve smo vidjeli i čuli najbitnije. Jedino nismo vježbali disanje, nego smo gledali film, ali nisam sigurna ni da li se to u bolnici prolazi. Sestra koja je vodila predavanje je bila super, sa puno staža i iskustva. Meni dosta. Ionako danas sve ima na internetu.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Meni se to tak ne ide, vald su mi se za vrijeme faksa zgadila predavanje bilo kakve vrste i hrpa ljudi oko mene :( No, mislim da nije na odmet bez obzira što tata neće na porod, samo nikako da se raspitam kad počinje tečaj,a  imam još 3 mj fore :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Na Merkurovoj web stranici pise da tečaj traje 7 dana. Evo primjer tečaja koji je sad nedavno zavrsio.

    Održati će se od 24. 02. 2014. do 04.03.2014. u predavaonici bolnice u navedenim terminima od 18 sati.
     
    Teme i sadržaj predavanja

    • Fizologija trudnoće  24.02. 
    • Psihofizička priprema trudnice  25.02.
    • Primalja - tijekom trudnoće i dojenja 26.02. 
    • Porođaj, porođajna  doba, porođajne operacije i babinje 27.02. 
    • Bezbolni porođaj 28.02.
    • Zdravo novorođenče i njega 03.03.
    • Tehnika dojenja i dojenje na zahtjev 04.03.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Meni nekako bolje zvuci vise dana po manje sati, da ne moram dugo sjediti. 

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Znaci netreba se imati tecaj iz Petrove da muž bude sa mnom na porodu ,jel sam čula da treba biti bas tecaj iz Petrove ako želiš da muž bude s tobom u toj bolnici?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Mi smo isli na tecaj u Zabocku bolnicu (Bračak) i stvarno sam odusevljena njime. Iako u Zaboku nije uvjet za muzevo prisustvovanje porodu svakako bih ga svakome preporucila. Trajao je svega 2 dana po otprilike 2 sata.
    U prvom dijelu govore o cijeloj trudnoci i detaljno prolaze kroz fazu poroda,a nakon usmenog dijela isli smo u radaonu i sve su nam pokazali sto nas ceka unutra.
    U drugom dijelu govore o njezi za novorodence i puno se osvrcu na dojenje. Takodjer smo nakon usmenog dijela isli na odjel gdje su rodilje i vidjeli smo male bebice i zene koje su tek rodile.
    Preporucam tecaj svakome tko moze ici na njega. U Zaboku se ne placa nista,a mogu izdati i potvrdu da ste pohadali tecaj u slucaju da se odlucite rodit negdje gdje je uvijet kako bi ocevi bili na porodu.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Dali je netko bio na tečaju u Petrovoj??
    zovem ih vec sat vremena, i nitko se ne javlja…a i kad se javi, onda me samo prespajaju i na kraju se opet nitko ne javlja….a stranica im je grozna i konfuzna i naravno da nema nikakvih informacija..
    jedino sto znam da košta 400 kn i da trjae oko mjesec dana? i moram li upce ici na tecaj u bolnicu u kojoj mislim rodit ili moze i iz neke druge bolnice?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.