Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Komora primalja, najbolji tečaj! Oduševile su me :)

  • Kristina2102

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ne treba vam tecaj u Petrovoj da bi muz mogao biti s vama. Na vas zahtjev on ostaje uz vas samo im morate dati potvrdu o polozenom tecaju. Rodila sam u 11 mjesecunu Petrovoj i muz je bio samnom bez problema na tecaju smo bili u domu zdravlja besplatno 

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Muž i ja bili u Vinogradskoj i zadovoljni smo. Svakako smatram da je korisno proći tečaj, svakako s mužem, bolje se psihički pripremiš i možeš apsolutno sve pitati na licu mjesta. Ako se polazi tečaj u bolnici u kojoj se namjerava roditi, odmah usput imaš prilike doživjeti i atmosferu i osoblje bolnica, tako da je i to dio pripreme!

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    IvaP


    Muž i ja bili u Vinogradskoj i zadovoljni smo. Svakako smatram da je korisno proći tečaj, svakako s mužem, bolje se psihički pripremiš i možeš apsolutno sve pitati na licu mjesta. Ako se polazi tečaj u bolnici u kojoj se namjerava roditi, odmah usput imaš prilike doživjeti i atmosferu i osoblje bolnica, tako da je i to dio pripreme!

    Zanima me koliko dana traje tečaj i da li se takodjer plaća? Ja planiram ići sad uskoro..ako će biti u 4. mjesecu..

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    U Vinogradskoj traje 5 radnih dana, po 2 sata (od 18-20h), košta 300 kn. Obično se tečaj održava prvi tjedan u mjesecu. Potrebno se unaprijed prijaviti, bolje što prije, da sigurno bude mjesta! :)

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala IvaP!

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Nema na čemu draga bellisima!! Dakle Vinogradska je izbor? Kada je termin?

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Draga bellisima, sada sam skužila da sam već pitala za termin poroda u drugoj temi (stolčić i kada)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Mi smo bili u Sesvetama. Tecaj vode patronazna sestra i ginekolog. Sestra divna, jako simpaticna i sve lijepo objasni. Uz to je i UN-ova ambasadorica za dojenje, pa tu moze puno pomoci. Gineklog, nama je dosao dr. Zadro, curke iz Sesveta ga vjerojatno znaju, suhoparan, dosadan i jako ne zainteresiran.

    I mi ćemo u Sesvetski Dom zdravlja na tečaj, al možda tako negdje u 6.,7. mj. Je li ti dr.Zadro vodio trudnoću? U kojoj si bolnici rodila? Koliko sam skužila Sesvete pripadaju u Merkur, a za sada sam čitala dosta dobrog o toj bolnici. Oprosti, skrenula sam s teme, ali kad sam pročitala Sesvete.. nova sam ovdje i nemam nikakvih info o ovdašnjim dr. i rodilištima. 
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    beag


    ProudMomy


    Mi smo bili u Sesvetama. Tecaj vode patronazna sestra i ginekolog. Sestra divna, jako simpaticna i sve lijepo objasni. Uz to je i UN-ova ambasadorica za dojenje, pa tu moze puno pomoci. Gineklog, nama je dosao dr. Zadro, curke iz Sesveta ga vjerojatno znaju, suhoparan, dosadan i jako ne zainteresiran.

    I mi ćemo u Sesvetski Dom zdravlja na tečaj, al možda tako negdje u 6.,7. mj. Je li ti dr.Zadro vodio trudnoću? U kojoj si bolnici rodila? Koliko sam skužila Sesvete pripadaju u Merkur, a za sada sam čitala dosta dobrog o toj bolnici. Oprosti, skrenula sam s teme, ali kad sam pročitala Sesvete.. nova sam ovdje i nemam nikakvih info o ovdašnjim dr. i rodilištima. 

    Draga beag,
    Meni nije dr. Zadro vodio trudnocu, ja sam inace kod dr. Chedida u, domu zdravalja Trnje, on mi je vodio trudnocu. U pravu si Sesvete spadaju pod Merkur ili Petrovu, a ja sam rodila na Merkuru.
    Sto se tice poroda, imala sam divno osoblje. Sestre za mame su odlicne, sestre za bebe, vise manje. Ali u globalu sam bila zadovoljna. Ako te nesto zanima, slobodno pitaj! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.