Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    IvaP


    Draga bellisima, sada sam skužila da sam već pitala za termin poroda u drugoj temi (stolčić i kada)

    Hehehe, ma nema frke ;)
    Nekako se jako bliži taj termin, i ne znam za tebe, ali mene nekad malo hvata panika!

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Joj, meni je još 6 tj. do poroda i nije mi baš svejedno, priznajem! Koliko god se veselim bebi i jedva čekam da dođe na svijet i uzbuđena sam i sve, ipak prvo porod treba proći…

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Odlicno, hvala ti. Sigurno ću imati pitanja, sada sam tek u 10. tjednu pa imam vremena do poroda, iako priznajem, vec sad ponekad razmisljam o tome 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    beag


    Odlicno, hvala ti. Sigurno ću imati pitanja, sada sam tek u 10. tjednu pa imam vremena do poroda, iako priznajem, vec sad ponekad razmisljam o tome 

    Ako hoces, na mom blogu imas moj mail, pa mi se slobodno na mail javi sa svim pitanjima, ne mora sve biti ovako javno . Lijepi pozz draga!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Super, hvala ti! 

  • Avatar bellisima2

    bellisima2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    IvaP


    Joj, meni je još 6 tj. do poroda i nije mi baš svejedno, priznajem! Koliko god se veselim bebi i jedva čekam da dođe na svijet i uzbuđena sam i sve, ipak prvo porod treba proći…

    Znam, i ja se tako nekako osjećam.. ali bude i to prošlo, možemo mi to :)

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    A kakvi su tečajevi u domovima zdravlja, ovi besplatni? Moja doktorica vodi takav dvodnevni tečaj na Pešćenici pa sam mislila tamo ići, traje 2 x 3 sata i može muž doći sa mnom. Ima li tko iskustva s tim tečajevima? Hvala!

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    bellisima


    IvaP


    Joj, meni je još 6 tj. do poroda i nije mi baš svejedno, priznajem! Koliko god se veselim bebi i jedva čekam da dođe na svijet i uzbuđena sam i sve, ipak prvo porod treba proći…
    Znam, i ja se tako nekako osjećam.. ali bude i to prošlo, možemo mi to :)

    Ma možemo! :) Kako su sve žene izdržale kroz povijest ljudskog roda, tako ćemo i mi! ;)

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    blondie2010


    A kakvi su tečajevi u domovima zdravlja, ovi besplatni? Moja doktorica vodi takav dvodnevni tečaj na Pešćenici pa sam mislila tamo ići, traje 2 x 3 sata i može muž doći sa mnom. Ima li tko iskustva s tim tečajevima? Hvala!

    Ja osobno nisam bila, ali čula sam različita mišljenja. Vjerujem da je u bolnici tečaj ipak nešto detaljniji, a prednost je ako se sluša u bolnici u kojoj ćeš roditi jer se ipak lakše psihički pripremiš baš na osobitost, atmosferu i osoblje te bolnice. Ali svaki tečaj dobro dođe, svakako nije na odmet poslušati i ovaj dvodnevni! :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    blondie2010


    A kakvi su tečajevi u domovima zdravlja, ovi besplatni? Moja doktorica vodi takav dvodnevni tečaj na Pešćenici pa sam mislila tamo ići, traje 2 x 3 sata i može muž doći sa mnom. Ima li tko iskustva s tim tečajevima? Hvala!

    Ja sam bila na takvom, ali u Domu zdravlja Sesvete. Nista revolucionarno nisu rekli. Patronazna koja vodi tecaj je bila super, ginekolog dosadan i sve odradio preko volje.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.