Izabrali smo 11 malih modela i vatrenih navijača!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dasdddd12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    moj nečak je imao 124 glasova, znači bio je 5 po redu pa glasovima…ja nemogu shvatit kako i po kojoj logici nije među prvih 11…..zbrajam i zbrajam i neide nikako, a da nepričam o djetetu koji je bio drugi po redu i isto tako vidim nije na popisu dobitnika…..nelogično………katastrofa…..trebali ste odma staviti ocjene žirija kad ste slike objavili pa bi onda znali kako tko stoji….ovako ispada skroz namješteno——–UŽAS, KOJA RAZOČARENJE !!!!!

  • dasdddd12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    PS . Bilo bi lijepo kada bi mogli dobiti na forumu nekakav konkretan i odgovor od Vas…..a ne samo da se mi načudavamo!?!

  • anabla54@yandex.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    melada


    E baš mi ni- je žao što tzv. favoriti po početnom glasovanju nisu pobijedili.
    Glasove su kupili kažu teroriziranjem rodbine, frendova… njhove rodbine i frendova i neznam još koga ne, te komentirajući kao zašto su roditelji slali slike ako im nije stalo do pobjede,alooo?!!!
    Ako ste već stavili sliku svog djeteta, glasajte za njega i pustite ostale glasače da glasaju tko im je najbolji a ne zvati 100 ili 200 ljudi i moliti ih da glasaju za vaše dijete nebi li pobijedilo……jel to fer?  Katastrofa.
    Što se tiče žirija  nije u redu što se ovako ponio i trebali su sami odabrati njih 11 kako ne bi bilo ovakvih neželjenih razočaranja roditelja.

    OVO MI JE ŠKOLA I DRUGI PUTA ĆU PAMETNIJE

    Ajde nemojte fantazirat. Tko koga moze isterorizirat takvom banalnoscu? Tko hoce glasat ce-tko nece-nece. Kao da se radi o necem jako vaznom…Ljudi su samo nezadovoljni sto u tako malom natjecanju-rezultat je u potpunosti nejasan. Nezadovoljni su nepravdom. Samo to. A lako za to tko je prvi, a tko zadnji. Svi su preslatki! To su djeca!

  • anabla54@yandex.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    dasdddd12


    PS . Bilo bi lijepo kada bi mogli dobiti na forumu nekakav konkretan i odgovor od Vas…..a ne samo da se mi načudavamo!?!

    Nece nitko nista dobiti od njih jer ih je previse sram. Cekat ce da vrijeme prode i da sve smiri, ljudi zaborave. Koma! Dobro da su djeca premala da im nista ne moramo objasnjavati.

  • jane2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hoćete reći da ste samo, isključivo vi, glasovali za svoje dijete!? nikome drugom niste rekli da ste stavili djetetovu sliku na internet, da ste ga prijavili u nagradnoj igri, i da treba skupiti što više glasova da bi moglo pobijediti!?
    samo ste vi glasovali i onda ste lijepo mirno gledali kako drugi glasuju,…Oooo da, baš!!

    Treba znati pobijediti, ali i izgubit. Stalno spominjete djecu, kao jadna ona, ko će im objasnit da nisu pobijedili?!
    Mislim ipak da ovi vaši komentari upućuju samo na jednu stvar - a to je da se vi ponašate kao dijete i ne znate gubiti. Pa kako će onda vaša djeca shvatit ako ne možete vi?!?

    pa dajte ljudi, smirite se

  • jane2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    melada


    E baš mi ni- je žao što tzv. favoriti po početnom glasovanju nisu pobijedili.
    Glasove su kupili kažu teroriziranjem rodbine, frendova… njhove rodbine i frendova i neznam još koga ne, te komentirajući kao zašto su roditelji slali slike ako im nije stalo do pobjede,alooo?!!!
    Ako ste već stavili sliku svog djeteta, glasajte za njega i pustite ostale glasače da glasaju tko im je najbolji a ne zvati 100 ili 200 ljudi i moliti ih da glasaju za vaše dijete nebi li pobijedilo……jel to fer?  Katastrofa.
    Što se tiče žirija  nije u redu što se ovako ponio i trebali su sami odabrati njih 11 kako ne bi bilo ovakvih neželjenih razočaranja roditelja.

    OVO MI JE ŠKOLA I DRUGI PUTA ĆU PAMETNIJE

    hoćete reći da ste samo, isključivo vi, glasovali za svoje dijete!? nikome drugom niste rekli da ste stavili djetetovu sliku na internet, da ste ga prijavili u nagradnoj igri, i da treba skupiti što više glasova da bi moglo pobijediti!?
    samo ste vi glasovali i onda ste lijepo mirno gledali kako drugi glasuju,…Oooo da, baš!!
    Treba znati pobijediti, ali i izgubit. Stalno spominjete djecu, kao jadna ona, ko će im objasnit da nisu pobijedili?!
    Mislim ipak da ovi vaši komentari upućuju samo na jednu stvar - a to je da se vi ponašate kao dijete i ne znate gubiti. Pa kako će onda vaša djeca shvatit ako ne možete vi?!?

  • frizerka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ja ništa ne kužim ove njihove brojke al nikako….rekli su pored glasova napisat glasove žiria i to bi bilo ok svako bi vidio a ovooo su šifre ili tko zna što

  • crazy1331

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    S R A M O T A !!!

  • Oljixaaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Od pocetka se znalo da ce ovako zavrsiti to je samo radi reda objavljen natjecaj normala je da ce biti veza i vezica kao i za sve u nasoj drzavi,ali to je samo igra ima drugih stvari za koje treba zaliti!za mene je moje dijete pobjednik i sama cu ga slikati i kupiti igracke vrijesnije od 400 kn ako bude opet natjecaja igrat cemo se

  • enny

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    ja sam mama jednog djeteta koje je ušlo među 11 pobjednika. Stavila sam sliku djeteta ne očekujući previše, nikome nisam javljala niti molila za glas, niti pratila glasovanje…htjela sam se malo poigrati, pa Tko je bolji, nek pobijedi ! Zatim sam se ugodno iznenadila kad sam primila e-mail u kojem mi čestitaju.  I iskreno nemam nikakvu ˝vezu˝ u Klokanici, samo mislim da je slika zadovoljila članove žirija.
    Čestitam svima, ne samo pobjednicima….jer su zaista sva djeca preslatka.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.