Izabrali smo 11 malih modela i vatrenih navijača!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy1331

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zasto svako malo stavljate nove slike?
    A ovo glasovanje je sve namjesteno,
    Zasto se prijavljuje bez oiba,ja se mogu prijaviti 100 puta svaki puta sa drugim imenom i mailom i nebi se skuzilo.
    Mogli ste staviti i samo 1 glas sa iste ip adrese,a ne 100.

  • antares2501

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Glasanje je presmiješno.. No, osim na iskompleksiranim roditeljima, dio odgovornosti je i na organizatoru. Ako se glasanje već ograničilo na registrirane članove (prije početka je u pravilima pisalo “čitateljima” što nikako nije isto), trebalo je:

    - omogućiti glasanje članovima koji su registrirani prije početka glasanja
    - ili bar postaviti podatak poput OIB-a kao nužan pri registraciji čime bi se smanjilo glasanje umjetno generiranih “članova” (sumnjam da je klokanici u interesu stvoriti gomilu “članova” koji će se prijaviti danas i nikad više)

    Možda bi u tom slučaju i moje dijete imalo 0/1/5 glasova ili sl., ali barem bi bilo fer prema onima koji su uložili neki trud da se ne bi osjećali “glupo”, a sam natječaj bi rezultirao realnijim stanjem što je u interesu i organizatora.

    Druga stvar je što se nove slike pojavljuju nakon početka glasanja što sam natječaj čini potpuno nergularnim i besmislenim.

    Na kraju krajeva, bolje je izabrati 11 pobjednika slučajnim odabirom nego ovako.

  • crazy1331

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    antares2501


    Glasanje je presmiješno.. No, osim na iskompleksiranim roditeljima, dio odgovornosti je i na organizatoru. Ako se glasanje već ograničilo na registrirane članove (prije početka je u pravilima pisalo "čitateljima" što nikako nije isto), trebalo je:

    - omogućiti glasanje članovima koji su registrirani prije početka glasanja
    - ili bar postaviti podatak poput OIB-a kao nužan pri registraciji čime bi se smanjilo glasanje umjetno generiranih "članova" (sumnjam da je klokanici u interesu stvoriti gomilu "članova" koji će se prijaviti danas i nikad više)

    Možda bi u tom slučaju i moje dijete imalo 0/1/5 glasova ili sl., ali barem bi bilo fer prema onima koji su uložili neki trud da se ne bi osjećali "glupo", a sam natječaj bi rezultirao realnijim stanjem što je u interesu i organizatora.

    Druga stvar je što se nove slike pojavljuju nakon početka glasanja što sam natječaj čini potpuno nergularnim i besmislenim.

    Na kraju krajeva, bolje je izabrati 11 pobjednika slučajnim odabirom nego ovako.

    U potpunosti se slazem sa ovime

    Čudno sto se ovi sa Klokanice uopce ne izjasnjavaju na ove primjedbe,valjda im je samo bitno da imaju sto veci broj clanova.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Poštovani, fotografije za natječaj primali smo do 2. 4. u 12 sati i objavljivali ih kako su pristizale.

    Svatko može dati jedan glas jednoj fotografiji, a može se glasovati za više različitih fotografija. 

    Od 2. do 8. travnja traje glasovanje čitatelja te bodovanje žirija u omjeru važnosti 50%-50%. Sudionici će na kraju glasovanja biti poredani po broju glasova te će biti označeni brojevima, odnosno bodovima (najviše glasova=najviše bodova). Ovim će bodovima biti pridodani i bodovi žirija, a prijavljeni sudionici s najvećim zbrojem bodova čitatelja i žirija će biti dobitnici nagrada. Za više informacija pročitajte pravila natječaja: https://klokanica.24sata.hr/ostalo/ostali-sadrzaji/pravila-natjecaja-trazimo-male-modele-i-vatrene-navijace-1347 [klokanica.24sata.hr]

    Napomena: glasovi čitatelja (registriranih korisnika) nisu isto što i bodovi koji će na kraju odlučiti dobitnike nagrada.

    Vaša Klokanica

  • Avatar Soleluna_Ena

    Soleluna_Ena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A cemu onda uopce glasovi “citatelja” kad pola odreduje ziri - sve je trebalo na kraju ici preko zirija i gotovo.

  • Avatar melada

    melada

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moram reći da po trenutnim glasovima u prvih 11 po izgledu zaslužuje njih 3, kapa do poda.
    Ne mogu vjerovati da neka  djeca mogu imati toliko glasova a da nisu poduzeti neki prljavi- ne fer koraci,
    naravno od strane njihovih roditelja.
    Ima hrpetina prelijepih slika u navijačkom ugođaju sa malo glasova a mogle bi bez problema u
    prvih 11,  samo što su im roditelji  fair- play igrači i drže se onoga neka bolji pobijedi.

    Ukratko, većina  je glasova od par ISTIH osoba za istu djecu a svi ostali glasovi u biti su realni.

    U svakom slučaju , ukoliko su postojali,trebalo bi evidentirati neregularne glasove i izbaciti slike iz
    igre pa neka onda njihovi roditelji kažu svome djetetu pravu istinu kako i zašto se to dogodilo kako
    dijete nebi krenulo njihovim stopama od malih nogu!!!!!

  • marcopolo20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    antares2501


    Glasanje je presmiješno.. No, osim na iskompleksiranim roditeljima, dio odgovornosti je i na organizatoru. Ako se glasanje već ograničilo na registrirane članove (prije početka je u pravilima pisalo "čitateljima" što nikako nije isto), trebalo je:

    - omogućiti glasanje članovima koji su registrirani prije početka glasanja
    - ili bar postaviti podatak poput OIB-a kao nužan pri registraciji čime bi se smanjilo glasanje umjetno generiranih "članova" (sumnjam da je klokanici u interesu stvoriti gomilu "članova" koji će se prijaviti danas i nikad više)

    Možda bi u tom slučaju i moje dijete imalo 0/1/5 glasova ili sl., ali barem bi bilo fer prema onima koji su uložili neki trud da se ne bi osjećali "glupo", a sam natječaj bi rezultirao realnijim stanjem što je u interesu i organizatora.

    Druga stvar je što se nove slike pojavljuju nakon početka glasanja što sam natječaj čini potpuno nergularnim i besmislenim.

    Na kraju krajeva, bolje je izabrati 11 pobjednika slučajnim odabirom nego ovako.

    I ja moram reci da se u potpunosti slazem sa ovime, mislim da je kompletno promasen cilj nagradne igre i da je samo ziri trebao odabrati 11-ero djece.
    Ovako ispada da je cilj “krcanje” registriranih korisnika na klokanicu.

  • niky88

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mi se natječemo od samog početka od kadje moguće glasati..mislim da sam sve frendove zamolila za glas za našu fotku,al i oni su se organizirali dalje da dobijemo koji glas,tržili su pak druge frendove..
    Iako koliko sam skužila ti glasovi ne igraju toliku ulogu jer na kraju žiri boduje,i kak je več bilo u par natječaja pobjedili su na kraju oni koji čak nisu vodili s glasovima.
    Meni je pak čudno da eto mi se rudimo do samog početka da bi došli do neke velike brojek glasova..e netko jučer popodne je imao 82 glasova a prek dva sata su bodovi skočili za još dodatnih 100..čudno..al ok..

    Ono što mi je malo smješno..su slike (Sve su divne,mališani svi redom slatki) ali..ima dosta fotka koje su prijavljene dok su kikaći bili još bebe,u pelenama a to su sada več klinci od  4-5 god.. što nebi bilo ok prijaviti klince s novom fotkom ?

  • anacarica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ajoooooooj, kme kme, sad ste baš ko djeca…. Pa ljudi to je samo igra, baš kao i svaka druga - glasovi ionako na kraju neće biti presudni. Žiri će odlučiti i to je to, nema potrebe da se bilo tko uzrujava i histerizira.
    Bože moj, netko ima više prijatelja i rodbine, pa ih je cijelo vrijeme terorizirao zbog glasovanja…a nekome nije ni stalo previše do igre pa se nije s tim toliko zamarao…
    You' ve got to chill out

  • niky88

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    slažem se

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.