Izabrali smo 11 malih modela i vatrenih navijača!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ljudi stvarno ste smjesni! Prije kojih mjesec dana bio je natjecaj za najoriginalniju masku, princip glasovanja je bio isti i niti jedne primjedbe nije bilo. Ovaj puta se ocito prijavilo vise ljudi (roditelja, a ne djece) koji ne znaju gubiti niti se igrati. Kladim se da ste svi vi koji najvise kukate, napravili najvise fake registracija. Zato nemojte biti licemjerni! Iskrene cestitke pobjednicima! A mi cemo se igrati i dalje!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • bakamira

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    pročitala  ja  ovdje  svašta  ,  kako  su  mame  stavile slike  i  gledale  što  će  biti ??    Ma dajte molim vas ……nema  veze  koje  je dijete pobijedilo ……sva  su  djeca  slatka  mila  i draga  …….mene osobno je  zasmetalo očigledno  varanje  …..u pravilima  lijepo piše  50% glasovi   čitatelja  . 50 % glasovi  žirija……..e pa  bije  je 25-75  ……….LIJEPO STE  TREBALI OBJAVIT  NATJEČAJ  I NAPISATI  DA ODLUKU  DONOSI ŽIRI  I  TOČKA …….SAO TO ME  ZASMETALO  …………protiv same  djece  nemam ništa  ……lako  za igračke  i  navijačku opremu  …..a  i slikamo  se svaki dan  .. puno   pozdrava  od  bake  koja  je  jako ponosna  na svog  prelijepog unuka  Leo Šlat …..i još  gore da odgovrim na jednu “provokaciju” ni jedan lažni profil nisam  napravila…..  tek da se zna  :P

  • Avatar melada

    melada

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ovu igru sam shvatio baš kao igru, stavio sam sliku djeteta i čekao rezultat. Ooooo, da baš !!!
    ČAK tri osobe su znale za to i nisam im rekao da glasaju jer nisam takva osoba, čak štoviše nisu ni znale gdje glasati, samo sam im spomenuo igru onako usput pored ostale priče. Nismo prošli, živciranja nema, ipak gubiti je ljudski.
    I drugi put ćemo opet sudjelovati na isti način, i nadati se da ćemo imati više sreće.
    Čestitke pobjednicima i vidimo se opet u sljedećem krugu u nekoj novoj igri. Sretno svima!

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Poštovani,

    Od 2.4. do 8.4.2014. trajalo je glasovanje čitatelja te bodovanje žirija u omjeru važnosti 50%-50%. 

    Nakon glasovanja čitatelja prijave se poredaju od najvećeg prema najmanjem broju glasova. Na temelju tih glasova dodjeljuju se bodovi: kako je bilo 135 važećih prijava, tako je i broj bodova bio od 135 do 1, s tim da isti broj glasova dobiva i isti broj bodova. 

    Konkretno, fotografija s najvećem brojem glasova dobiva 135 bodova, sljedeća s najvećim brojem glasova 134 boda i tako redom do 1 boda.

    Kako je u ovom slučaju bilo uključeno i glasovanje žirija (organizatori natječaja + fotograf), bodovima dobivenim na temelju glasova dodaju se bodovi žirija, bodovi žirija su također 135 za najbolju fotografiju po njihovom izboru i tako redom do 1 boda.

    Zbrajanjem bodova dobivenih na temelju glasova čitatelja i bodova žirija dobiva se ukupan broj bodova koji određuje konačan poredak. 

    Glasovi čitatelja su dali određenu prednost, ali s obzirom da je omjer važnosti žirija i čitatelja 50 - 50 (što je navedeno u pravilima), nisu mogli garantirati mjesto među prvih 11. 

    Hvala svima na sudjelovanju u nagradnom natječaju. Sve pristigle fotografije su preslatke, ali broj nagrada je bio ograničen. Unatoč tome, za nas su sve fotografije pobjednici 

    Vaša Klokanica

  • crazy1331

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Klokanica


    Poštovani,

    Od 2.4. do 8.4.2014. trajalo je glasovanje čitatelja te bodovanje žirija u omjeru važnosti 50%-50%. 

    Nakon glasovanja čitatelja prijave se poredaju od najvećeg prema najmanjem broju glasova. Na temelju tih glasova dodjeljuju se bodovi: kako je bilo 135 važećih prijava, tako je i broj bodova bio od 135 do 1, s tim da isti broj glasova dobiva i isti broj bodova. 

    Konkretno, fotografija s najvećem brojem glasova dobiva 135 bodova, sljedeća s najvećim brojem glasova 134 boda i tako redom do 1 boda.

    Kako je u ovom slučaju bilo uključeno i glasovanje žirija (organizatori natječaja + fotograf), bodovima dobivenim na temelju glasova dodaju se bodovi žirija, bodovi žirija su također 135 za najbolju fotografiju po njihovom izboru i tako redom do 1 boda.

    Zbrajanjem bodova dobivenih na temelju glasova čitatelja i bodova žirija dobiva se ukupan broj bodova koji određuje konačan poredak. 

    Glasovi čitatelja su dali određenu prednost, ali s obzirom da je omjer važnosti žirija i čitatelja 50 - 50 (što je navedeno u pravilima), nisu mogli garantirati mjesto među prvih 11. 

    Hvala svima na sudjelovanju u nagradnom natječaju. Sve pristigle fotografije su preslatke, ali broj nagrada je bio ograničen. Unatoč tome, za nas su sve fotografije pobjednici 

    Vaša Klokanica

    Objasnite vi sada meni kako je ,za primjer Deni Tominić (84+133=217) dobio tih 84 bodova,a prema redosljedu morao je dobiti oko 20 bodova,jer je bio među najlosijima po glasanju.

    Molimn vas dajte objevite cijelu listu glasova sa ti vasim brojevima od 1-135 koji kao što smo se svi uvjerili ne postoje,nego ste samo stavljali bodove kako je kome odgovaralo da se nađe u prvih 11

  • degtergge

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Klokanica…pričate gluposti…po nikakvoj logici rezultati nisu mogli ovako ispasti……stavite sve bodove od žirija

  • mihaella

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

     Ja bih vas molila ako nije problem da stavite tablicu sa svim bodovima, sigurno je imate jel ste tako i došli do prvih 11. Hvala, i čestitke svim pobjednicima!!!

  • Lola85

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jesu li u pravilima igre pisali posebni uvjeti kako treba dijete obuci? To sto je vasa pretpostavka da je dijete trebalo biti obuceno u dres od glave do pete da bi pobjedilo, to ne znaci da ne moze pobijedit jer ima ‘samo’ loptu. Dajte se ljudi skulirajte, to je samo igra i trebala je biti zabava.

    I prestanite se ovako javno sramotit svojim nekontroliranim ispadima.
    Ionako su glasovi korisnika bili nebitni….

  • frizerka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    hoćemo li vidjeti rezultate sve diječice odnosno nihove glasove žirija?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.