Izabrali smo 11 malih modela i vatrenih navijača!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tenzija

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu


  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Klokanica, objavili ste bodove od prvih 11, dajte i ostale. Znaci moj malac je imao 117 bodova od glasanja, ako je dobio 124…120…116… il 110 bodova (koji dalje idu po redu koliko se ja kuzim u brojanje) jos uvijek je među prvih 11. Dajte ako date nagradnu igru, do kraja ljudima sve objasnite. Ovako ispada da su oni izabrali sebi favorite i tako bodove namjestili. Jer znaci svi koji su imali puno bodova od glasanja su dobili maximalno toliko bodova da ne bi bili među prvih 11.

  • Avatar Marina091

    Marina091

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Čestitamo svim dobitnicima od srca sva dječica su bila prekrasna.jedino ste mogli koju curicu vise izabrat da nisu skoro svi dečki :-)

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    koje nebuloze ja nemogu vjerovat…lijepo ste ljude preveslali..u pravilima natjecanja uopce nije bilo navedeno ovo kako ste vi poredali glasove zirija!!

  • Tenzija

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Teta će sama napraviti kalendar od svoje pahuljice, i kupiti mu igračku, ali u drugoj firmi

  • Avatar mammamia

    mammamia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bravoooo!!!!

  • Avatar mammamia

    mammamia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kako da ja nakon ove vaše namještaljke objasnim svojoj djeci da trebaju igrati fair play? Odmalena ih učim poštenju, a oni se iz dana u dan susreću s nepoštenjem. Pa i na vašem portalu u tako bezazlenoj igrici…. 👎👎👎👎

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    jel netko  shvatio  ovaj  način  bodovanja???  čestitke  dječici  oni nisu  ništa  krivi i sva djecu  su mila  i slatka  ali  kako  se odrasli igraju i  manipuliraju djecom….nemam  riječi  ……..sreća  pa  je  moj Leo premalen da shvati  da  je izigran  (120)  glasova čitatelja  i da ga je  “pobijedio”  dečkić sa 8 ????  glasova

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    jesmo, ali….
    prvo mjesto =135, 2. mj =134, 3. mj =133…. 133.=3, 134=2, 135. mjesto jednako 1 bod!!!
    sada postaje zanimljivo, nekima nisu bodovali tako vec umjesto da okrenu tabelu ( mjesto u poretku nije broj bodova vec obrnuto) vec su uzeli broj mogucih mjesta u poretku (60-tak ako se ne varam) i bodovali na taj nacin, tako da nitko nije dobio 1,2,3,4,5…. bodova vec najmanje 75 mislim zbog dijeljenja mjesta u poretku.od mogucih 135, dok je ziri imao 135 slika i bodovao ih sustavom od 1 min do 135 max, pa samim time nije udio glasova 50-50 ziri-publika vec se omjer mijenja znatno u korist zirija, onako od oka 75-25 % u korist zirija, sto definitivno nije po pravilima koja su oni sami odredili.

        sa stovanjem, Razocarani

  • Avatar melada

    melada

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    E baš mi ni- je žao što tzv. favoriti po početnom glasovanju nisu pobijedili.
    Glasove su kupili kažu teroriziranjem rodbine, frendova… njhove rodbine i frendova i neznam još koga ne, te komentirajući kao zašto su roditelji slali slike ako im nije stalo do pobjede,alooo?!!!
    Ako ste već stavili sliku svog djeteta, glasajte za njega i pustite ostale glasače da glasaju tko im je najbolji a ne zvati 100 ili 200 ljudi i moliti ih da glasaju za vaše dijete nebi li pobijedilo……jel to fer?  Katastrofa.
    Što se tiče žirija  nije u redu što se ovako ponio i trebali su sami odabrati njih 11 kako ne bi bilo ovakvih neželjenih razočaranja roditelja.

    OVO MI JE ŠKOLA I DRUGI PUTA ĆU PAMETNIJE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.