Izabrali smo 11 malih modela i vatrenih navijača!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bakamira

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    sad , kako je -tako je  …..čekamo odluku žirija  i nadajmo se najboljemu …..sva su  dječica slatka  samo se iskreno nadam da će  žiri biti nepristran  i odlučiti  pošteno  ( ni po  babo ni po stričevima )  borili smo se pošteno do zadnje  minute  ..pozdrav od jedne  bake :)

  • bakamira

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ako nije bilo stalo roditeljima  pitam se što su slali  slike?
    ja sam  baka  koja  je  zbilja danonoćno “terorizirala”  sve prijatelje  i rodbinu da glasuju  za  mog unuka a mama  također……a i nije  im bilo teško  :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Poštovani, 

    budući da u pravilima nije bilo naglašeno da na fotografiji smije biti samo jedno dijete, ako fotografija na kojoj se nalazi više djece, prema konačnom broju bodova bude izabrana među najbolje, sva djeca prisutna na fotografiji ulaze u 11 izabranih modela.
    Također, žiri će prilikom glasovanja uvažiti godine djeteta na fotografiji i stvarnu starost (bodovima od strane žirija se pridodaju bodovi dobiveni na temelju glasova čitatelja te njihov zbroj određuje konačni poredak).

    Vaša Klokanica

  • bebinho11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    hoće li bit danas objavljena imena dječice?

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga bebinho11, da, danas će biti objavljena imena izabranih modela.

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Nestrpljivi smo

  • Avatar olrvxlxd

    olrvxlxd

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    joj kad će rezultati??    nestrpljivi smo jako 

  • bakamira

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    koja je bila svrha glasovanja ako u prvih 11 nije uslo dijete sa 175, ili 120 ili 184 a uslo je dijete koje ima 35 glasova????jel vam trebalo mozda da vam se ljudi registriraju na site?' zar ovi bodovi citatelja nista  nisu znacili??molila bih objasnjenje jer mi sada nista nije jasno…onda se nismo ni trebali truditi,jer je ziri mogao izabrati.u svemu tome vidim da su bili u pitanju interesi svih ostalih ,samo ne interesi djece!!!!

  • niky88

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    čestitektnicima..

    al neke slike su nagrađene koje uopče nisu u nekom topnu navijanja za hrvatsku..pa stoga..fulali ste jako… :P

  • frizerka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    E samo sam čekal kraj da vidim šta će Časni sud odlučit eeeeeee odlučili ste samo ne znam što ? obećali ste da će biti vidljivo broj glasova i na to nadodani glasovi ili kako vi kažete bodovi žirija ja to ne vidim….koja je tema bila,tko su pobjednici,što ili tko se birao,ok bilo je dijece s jako puno glasova ne znam i nebitno kako su ih skupili aliiiiiiiiiii da na kraju se ti glasovi ne gledaju pa za što smo mi onda glasali -samo zato da bi vi skupili više članova,,,,vidno sAm razočarana ali mislim da nisam jedina

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.