Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima.. ☺️
    Ja i suprug pokusavamo vec godinu dana, bila sam kod ginekologice, sve je u redu, i on je prosao pretrage, sve je ok.. No bas nam nekako ne ide..
    Danas mi kasni jedan dan, imam lagane bolove, dodju pa prodju, lagano me grudi bole.. No nije to u pitanju. Ono sto mene zanima je kako ici dalje kada bas ne ide, koje pretrage obaviti, kome se obratiti? Neka poliklinika ili privatno..? Molim vas za sve savjete..
    Pijem Folnu, imam epilepsiju ali tu nemam probleme, ginekologica je vec sve provjerila i pregledala. Zdravi smo.. 

    ❤️🙏🏻

  • Avatar atena

    atena

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Cure zanima me jedna informacija. Imaju li nezaposlene trudnice prava na ikakva primanja tokom trudnoće ? Ako netko zna evo molim za pomoć 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    atena

    Cure zanima me jedna informacija. Imaju li nezaposlene trudnice prava na ikakva primanja tokom trudnoće ? Ako netko zna evo molim za pomoć


    da, mislim na 830kn mjesečno

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure, evo me nazad k vama, danas 9+1 danas na pregledu nema srčane reakcije. Nažalost srce je stalo kucati, upravo sam primila tabletu za čišćenje. U cet sam ponovno naručeno na daljinu obradu. Kako to ide? Ima li tko iskustva?

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    avama

    Cure, evo me nazad k vama, danas 9+1 danas na pregledu nema srčane reakcije. Nažalost srce je stalo kucati, upravo sam primila tabletu za čišćenje. U cet sam ponovno naručeno na daljinu obradu. Kako to ide? Ima li tko iskustva?


    Bas mi je zao 😔😔
    Pridruži se na temi Spontani pobacaj,  tamo ćeš saznati sve što te zanima..

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    avama

    Cure, evo me nazad k vama, danas 9+1 danas na pregledu nema srčane reakcije. Nažalost srce je stalo kucati, upravo sam primila tabletu za čišćenje. U cet sam ponovno naručeno na daljinu obradu. Kako to ide? Ima li tko iskustva?


    Bas mi je zao. A jesil imala neke simptome da ces imati spontani ili se d'esilio iznenada. 

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    amyyy

    Pozdrav cure. Ja sam vec ovdje pisala da imam problem sa TSH hormonom koji je 7,47. Bila sam kod interniste prije 5 dana. Dobila Letrox tablete 50 mg. I danas sam ugledala plus na testu. Jos ne mogu da vjerujem


    Cestitam ❤️❤️❤️I zelim ti skolsku trudnocu 🍀💐🤞🏻

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    MBMikica

    avama

    Cure, evo me nazad k vama, danas 9+1 danas na pregledu nema srčane reakcije. Nažalost srce je stalo kucati, upravo sam primila tabletu za čišćenje. U cet sam ponovno naručeno na daljinu obradu. Kako to ide? Ima li tko iskustva?

    Bas mi je zao. A jesil imala neke simptome da ces imati spontani ili se d'esilio iznenada.


    Desilo se iznenada, bila na pregledu danas. Ividjeli da ne kuća srce. Užas.

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    avama

    MBMikica

    avama

    Cure, evo me nazad k vama, danas 9+1 danas na pregledu nema srčane reakcije. Nažalost srce je stalo kucati, upravo sam primila tabletu za čišćenje. U cet sam ponovno naručeno na daljinu obradu. Kako to ide? Ima li tko iskustva?

    Bas mi je zao. A jesil imala neke simptome da ces imati spontani ili se d'esilio iznenada.

    Desilo se iznenada, bila na pregledu danas. Ividjeli da ne kuća srce. Užas.


    Vidjeli smo da ne kuca srce nažalost. 

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Ne znam di da pitam ali gdje je tema zimske bebe 2022 ili sam ja totalno poludila ? 😑😅

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.