Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Inna12

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Neznam ni sama, ova lijevo crta juče radila nije prvi urin zadnji put sam isto tako radila kad sam bila trudna bila je ista tek kasnije je potamnila, danas sam opet radila ali ujutro i malo bolje se vidi uglavnom evo slikahttps://ibb.co/ScPKhD5 [ibb.co] ova je od jučer. Po mom racubu mogu biti tek 2 tj i 2 dana🙄

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    KEYSI,
    curke, pitanje, znate li išta o debljini endometrija i trudnoći?

    koliki minimum mora biti ako se pokušava zatrudniti?

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Timmy mislim da je optimalno iznad 7,5.. meni doktorica u fazi iza menstruacije da vagifem da mi dodatno zadeblja pa ga pijem do ovulacije ali je meni i bez njega oko 9,5mm.

  • Inna12

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Netko? 

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    znaci Keysi lh trakice se ne rade ujutro nego tokom dana? super info.. ja sam mislila da se rade sa prvim jutarnjim urinom. znaci oko 13 i 16 najbolje.

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Inna ja ne vidim drugu crticu :/ to je test od danas ili jucer?

  • Inna12

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    iva18

    Inna ja ne vidim drugu crticu :/ to je test od danas ili jucer?


    Ma ova lijevo bas se vidi ali je svijetla. To je od jučer. Stvarno ne vidite lijevo? 

  • iva18

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Inna sad kad se malo bolje zagledam kuzi se, malo je losija kvaliteta slike. danas ujutro si radila s prvim jutarnjim?

  • Inna12

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    iva18

    Inna sad kad se malo bolje zagledam kuzi se, malo je losija kvaliteta slike. danas ujutro si radila s prvim jutarnjim?


    Ta je od jučer slika

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    iva18

    Timmy mislim da je optimalno iznad 7,5.. meni doktorica u fazi iza menstruacije da vagifem da mi dodatno zadeblja pa ga pijem do ovulacije ali je meni i bez njega oko 9,5mm.


    aha puno ti hvala!

    znači li da ukoliko je manje, da nije uopće moguće zatrudniti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.