Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!


    Ceeeestitam na ➕ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    marinelaa2911

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!

    Ceeeestitam na ➕ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏


    Hvalaaa ❤️❤️
    Sad razmisljam hocu li svojem reci danas ili cekati uzv pa sa slikicom.. 🙈😊

    ❤️🙏🏻

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Missy87

    marinelaa2911

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!

    Ceeeestitam na ➕ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏

    Hvalaaa ❤️❤️
    Sad razmisljam hocu li svojem reci danas ili cekati uzv pa sa slikicom.. 🙈😊


    Maaa reci mu danass ko ce docekat uzv, uzmesnsalicu sa natpisom najbolji tata i staviš test unutra i eti ga 🙏❤️❤️

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    marinelaa2911

    Missy87

    marinelaa2911

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!

    Ceeeestitam na ➕ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏

    Hvalaaa ❤️❤️
    Sad razmisljam hocu li svojem reci danas ili cekati uzv pa sa slikicom.. 🙈😊

    Maaa reci mu danass ko ce docekat uzv, uzmesnsalicu sa natpisom najbolji tata i staviš test unutra i eti ga 🙏❤️❤️


    Vec sam isla kupiti papučice za bebu.. 🙈❤️
    NE mogu jos vjerovati.. 🙈

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    hana8

    Missy87

    marinelaa2911

    Missy87

    marinelaa2911

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!

    Ceeeestitam na ➕ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏

    Hvalaaa ❤️❤️
    Sad razmisljam hocu li svojem reci danas ili cekati uzv pa sa slikicom.. 🙈😊

    Maaa reci mu danass ko ce docekat uzv, uzmesnsalicu sa natpisom najbolji tata i staviš test unutra i eti ga 🙏❤️❤️

    Vec sam isla kupiti papučice za bebu.. 🙈❤️
    NE mogu jos vjerovati.. 🙈

    Jaooo, cestitam! Lijepo je cuti ovakve vijesti 🥰🥰🥰


    Hvalaaa ❤️❤️
    Jucer su i dragi i mama ostali bez teksta.. 🙈❤️
    Zelim vam svima ubrzo plusice! 🤞🏻❤️❤️❤️

    ❤️🙏🏻

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Cestitke od srca! Nadam se da cemo svi mi prozivjeti takve trenutke 🥰🥰

    👩🏻 34 god (Hashimoto) 💊Elenatal i maca prah

    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 6 mjeseci.

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    jane23

    Cestitke od srca! Nadam se da cemo svi mi prozivjeti takve trenutke 🥰🥰


    Iskreno se nadam da cete uskoro i vi docekati plusic! ❤️🤞🏻🤞🏻

    ❤️🙏🏻

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Missy87 cestitaaaam! 🤗
    Ja bi se prikrpala vasoj temi, trenutno sam i na zimskim bebama 21/22. Zelimo drugo dijete, djecak je sad 15 mj. Mozda malo brzo, ali oduvijek smo znali da necemo imati samo jedno dijete. Krenuli smo u realizcaiju sredinom travnja. Nadam se svima ovdje plusice i da cim prije dobijete ono sto iscekujete! ❤ Tipkamo se… 
    Ivana 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Drage žene, čitam vas već neko vrijeme, a sada sam se prvi put registrirala. Muž i ja pokušavamo od 9/2022 i zasada još ništa. Općenito smo dobrog zdravlja. Ja imam uredan menstruacijski ciklus od 28 dana i ovulirala sam svaki mjesec od tada (potvrđeno ovulacijskim trakicama), jednom godišnje radim PAPA test i svaki put je bio uredan, nikada u životu nisam imala niti jedan ginekološki problem. Međutim od kada smo počeli raditi na bebi svakog mjeseca 5-6 dana prije menstruacije imam lagani krvavi iscjedak, odnosno malo tamnije krvi na wc papiru (iscjetka nema na donjem rublju, nego isključivo na wc papiru prilikom brisanja poslije uriniranja) i to traje sve dok ne dobijem menstruaciju i službeno. Događa li se to i vama? Svakako razmišljam posjetiti i ginekologa, ali sam tek u potrazi za novim ginekologom jer sam preselila u drugi grad. Hvala unaprijed svima na informacijama.

    👩🏽 30 - sve ok, hormoni ok, prohodnost jajovoda OK, AMH 31,3, terapija: Euthyrox 50
    👨🏻 32 - OK, od dodataka - Profertil
    1. i 2. IUI (Poliklinika IVF) 11/23 & 01/24- PC - Ovitrelle, Cyclogest ❌
    3. IVF (Poliklinika IVF) 02/24. - 2.dc Rekovelle, 5.dc Ganirelix, 9.dc štoperica, 11.dc aspiracija - 2🥚-❌
    4. IVF (BetaPlus) 04/24 - 2dc Gonal F150, 7dc Orgalutran, 11dc Ovitrelle, 13dc aspiracija-8🥚-5 oplođenih-3 blastice,1 vraćena, 2🐧- beta❌

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    nicaivo

    Drage žene, čitam vas već neko vrijeme, a sada sam se prvi put registrirala. Muž i ja pokušavamo od 9/2022 i zasada još ništa. Općenito smo dobrog zdravlja. Ja imam uredan menstruacijski ciklus od 28 dana i ovulirala sam svaki mjesec od tada (potvrđeno ovulacijskim trakicama), jednom godišnje radim PAPA test i svaki put je bio uredan, nikada u životu nisam imala niti jedan ginekološki problem. Međutim od kada smo počeli raditi na bebi svakog mjeseca 5-6 dana prije menstruacije imam lagani krvavi iscjedak, odnosno malo tamnije krvi na wc papiru (iscjetka nema na donjem rublju, nego isključivo na wc papiru prilikom brisanja poslije uriniranja) i to traje sve dok ne dobijem menstruaciju i službeno. Događa li se to i vama? Svakako razmišljam posjetiti i ginekologa, ali sam tek u potrazi za novim ginekologom jer sam preselila u drugi grad. Hvala unaprijed svima na informacijama.


    Znalo se to meni isto dogadat, al ja sam imala polipe na prednjem zidu maternice… 

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.