Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Cekam otpust iz bolnice 🤗🤗
    Sve je proslo u redu ❣️
    Nadamo se sljedećem ciklusu da ce biti plusic ❤️❤️

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • Gracija

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Heej curkee imam pitanje
    Naravno posjetila sam ginekologa nakon dva negativna testa..
    Doktor me je hitno poslao na vadenje krvi (BhCg) 
    Medutim rekao mi je da mi je endometrij 9 mm..
    pa me sada zanima da li je kojoj curki od vas bilo tako na pocetku trudnoce ili je lazna nada u pitanju..
    Hvala vam na odgovorima🙈 

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    hana8

    marinelaa2911

    Cekam otpust iz bolnice 🤗🤗
    Sve je proslo u redu ❣️
    Nadamo se sljedećem ciklusu da ce biti plusic ❤️❤️

    Odlično, sretno i hrabro dalje 💪🏼💪🏼💪🏼


    Hvalaaa 💕💕❣️

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • LucijaS

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hana8


    Dobrodošla!
    Sve smo mi više-manje ili prolazile isto ili prolazimo. Naime, i muškarčeve spolne stanice s vremenom prolaze kroz promjene pa tako u roku par mjeseci njegov “status” može biti odličan, a nakon novih par mjeseci može biti loš. Pod ovime mislim na spermiogram koji nije loše odraditi :)
    P.S. ja sam mužu uvalila piti cink kelat. Ako ja pijem folacine i omege, neka i on svoje malo potpomogne :)


    Hvala. Da, i moj pije štošta da mi pomogao plivačima :D

  • Pinkica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Zanima me da li je ikoja imala iskustvo da vam je sve ok osim testosterona i DHEA-S?
    Imam 34 godine, AM mi je 29,89, svi hormoni super, jajovodi prohodni, spermiogram odličan, sve ok osim testosterona koji je 2,17 (0,29-1,67), i DHEA-S 9,69 ( 2,68-9,23).
    Unatoč >testosteronu ja imam normalne cilluse i dokazane ovulacije svaki mjesc 14-18 dan ciklusa i nemam PCOS ni prema UZV ni prema omjeru LH/FSH, a ni prema ikakvim simptomima. 
    Pokušavamo već godinu dana ali bezuspješno, sad nam predlažu IVF.
    Zanima me da li je tko imao slično iskustvo i da li ste uspile?
    Hvala svima :) 

  • annya1984

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozz svima,

    mi smo bili u fazi da mi je suprug išao na TESE postupak  i koji je hvala Bogu bio uspješan te imamo 7 ampula zamrznutih…ja sam krenula sa postupkom “pikanja” danas sam bila na  prvom uzv gdje mi je doktor rekao da se vidi polip i to dosta veliki…nastavljam sa terapijom pikanja i u četvrtak se javljam na 2 uzv…zanima me dali je tko imao sličan slučaj i kakav razvoj situacije mogu očekivati dalje…hvala svima :-) 

    Ja : 1984 g
    Estradiol:76,9;TSH:1,64, FT4 :14,5; LH:1,8 ; FSH 4,5 ; PROLAKTIN 144; AMH :1,94 :VITAMIN D 14
    Suprug :1991 g
    utvrđena Azoospermija, čak smo mišljena da je zbog ljčenja hormonima u dječjoj dobi;
    Odrađen TESE postupak 03/2023
    04/2023 prva stimulacija pokušana
    05/2023 od 3 jajne stanice 2 zrele, nažalost nije došlo do oplodnje zbog morfološki mrtvog sjemena
    također odradili genetiku koja je ok

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    annya

    Pozz svima,

    mi smo bili u fazi da mi je suprug išao na TESE postupak i koji je hvala Bogu bio uspješan te imamo 7 ampula zamrznutih…ja sam krenula sa postupkom “pikanja” danas sam bila na prvom uzv gdje mi je doktor rekao da se vidi polip i to dosta veliki…nastavljam sa terapijom pikanja i u četvrtak se javljam na 2 uzv…zanima me dali je tko imao sličan slučaj i kakav razvoj situacije mogu očekivati dalje…hvala svima :-)


    Meni su nadjena dva polipa na prednjem zidu maternice i morala sam ih micati… Sada sam. U fazi mirovanja i hvatamo sljedeci ciklus.. 

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • marinelaa2911

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    hana8

    marinelaa2911

    annya

    Pozz svima,

    mi smo bili u fazi da mi je suprug išao na TESE postupak i koji je hvala Bogu bio uspješan te imamo 7 ampula zamrznutih…ja sam krenula sa postupkom “pikanja” danas sam bila na prvom uzv gdje mi je doktor rekao da se vidi polip i to dosta veliki…nastavljam sa terapijom pikanja i u četvrtak se javljam na 2 uzv…zanima me dali je tko imao sličan slučaj i kakav razvoj situacije mogu očekivati dalje…hvala svima :-)

    Meni su nadjena dva polipa na prednjem zidu maternice i morala sam ih micati… Sada sam. U fazi mirovanja i hvatamo sljedeci ciklus..

    Hej, imam pitanje. Jesu li ti polipi otkriveni običnim redovnim pregledom ili si ciljano išla na pregled i pretrage jer si imala nekakve tegobe?


    Redovnim pregledom 

    Radimo na bebi od 14.10.22'
    🧔32
    👸29

    👩‍❤️‍👨 29.11.22'

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test. 
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to. 
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok. 
    Imam 36god i ovo je blagoslov! 

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Missy87

    Dobro jutro svima!
    Nakon duge 2god cekanja, dosao nam je pozitivan test.
    Nisam ga ocekivala, taman sam od ginekologice dobila sve uputnice za pretrage, od doktorice za supruga..i planirala sam sljedeci tjedan krenuti u to.
    Evo kasnila je 4 dana, danas je 5 dan..taj test je jutros ubrzao na 20sek do pozitivnog. 😊🙈
    Sto sada trebam napraviti? Zvati ginekologicu? Toliko sam uzbudjena da ne mogu razmisljati.. 🙈❤️
    Nadam se da ce sa nasim ❤️ sve biti ok.
    Imam 36god i ovo je blagoslov!


    https://ibb.co/FX1wbqC [ibb.co]
    I da, zabb sam slikicu staviti.. 🙈❤️

    ❤️🙏🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.