Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Valeera

    Hope

    Ej cure da vam se malo javim..
    Bila sam tu i citala sam vas ali nisam bas pisala..
    Moram priznat da me pogodila ova biokemijska t., mislim,svijesna sam da je tako trebalo završiti..
    Zapravo, počela sam citati svašta o tim biokemijskim trudnoćama..
    Kad sam prvi put ostala trudna sa bojim sinom,test sam radim 9 dana nakon kašnjenja menge,to je ujedno bio i prvi test za trudnocu u mom životu ❤️🙈 i od početka je bilo sve kako treba..sad sam radila prerano test i vise nikad si to ne zelim dospustit..sad kad mi završi M i ako će kasnit slj.mjesec test ću piškit tek nakon kašnjenja i to minimalno tjedan dana…i to poznavajući sebe Radit ću ga u strahu da nebude isti ishod…
    U mojoj glavi je milijon pitanja, a i stalno mi se vrti šta ako vise nikad ne ugledam plus 😩
    Bas ne nekako strah, ne znam ni sama 🤷‍♀️🤐

    @Hope, žao mi je da ti se to dogodilo. Ja evo prolazim sada isto pobačaj, i točno mislim kao i ti. Pustiti ću da kasni barem tjedan dana i onda test.


    cure zelim vam brdo snage <3 nadam se da cemo ugledati plusice uskoro :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Čao drage. 😊
    Postavila sam isti ovakav post u dvije teme, ali u njima nema aktivnih cura/žena da mi odgovore..

    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti.. Pa to odstupanje nje u 5om mjesecu prepisujem prestanku uzimanja pilula..

    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 ( taj dan kada smo imali odnose), iscjedak je bio bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, vec tri dana imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..
    Bole me leđa u donjem dijelu, rubovi bradavica (areole) su mi dosta potamnile dok je onaj dio blizu same bradavice potpuno svijetao, i pojačan mi je osjet mirisa (doslovno sve mi il smrdi il toliko mirise da mi bude muka)..

    Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊

    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..

    Ispricavam se na ovako dugom postu..

    Update: Radila sam test jucer ujutro i popodne i na obadva je bilo -, no navecer sam pogledala obadva dva i na jutarnjem je bila crtica jako svijetla, a na popodnevnom nije bilo nista..


    na tvom emjestu bi ja odmah rezervirala termin kod doktora, nekako mi se sve dugo cini za neko razmisljanje i predrasude ako kazes da je test negativan, javi nam kako je proslo ako se odlucis na posjet doktoru :) sretno :*

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Napravila sam novu temu, isti naslov isto sve samo treci nastavak :) meni jako puno treba da ocita ne znam jel zbog broja postova ili cega ali se nadam da se tamo nastavljamo pratiti
    ljubim vas sve

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    anci00

    Napravila sam novu temu, isti naslov isto sve samo treci nastavak :) meni jako puno treba da ocita ne znam jel zbog broja postova ili cega ali se nadam da se tamo nastavljamo pratiti
    ljubim vas sve

    Vidimo see🥰

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    anci00

    Napravila sam novu temu, isti naslov isto sve samo treci nastavak :) meni jako puno treba da ocita ne znam jel zbog broja postova ili cega ali se nadam da se tamo nastavljamo pratiti
    ljubim vas sve


    Može link za treći nastavak? Ne izbacuje mi ga

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    MarinaK

    anci00

    Napravila sam novu temu, isti naslov isto sve samo treci nastavak :) meni jako puno treba da ocita ne znam jel zbog broja postova ili cega ali se nadam da se tamo nastavljamo pratiti
    ljubim vas sve

    Može link za treći nastavak? Ne izbacuje mi ga


    Hocu i ja tu. Kako da nadem

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol

    3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSG

    Odgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ….

    28.5 + ❤👶

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-treci-nastavak-64647 [miss7mama.24sata.hr]

    Evoo😀

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Mimi_Mimi


    Hvala 

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • marija2702

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    Mattan

    Curke , danas mi je doktorica potvrdila da je po svemu sudeći kod mene ipak bio spontani ali u jako ranoj fazi…i da je sestra med.napravila propust..

    i zbog toga me šalje dalje kod specijaliste za sterilitet. Dobila sam uputnice za trombofiliju tj ovako
    faktor V Leiden,faktor II (protrombin,MTHFR,PAI-1, protein C, S, kardiolipinski screen , LAC
    Jel netko od vas to vadio?


    @Mattan ja sam prosli mjesec imala vanmaternicnu trudnocu i laparoskopski sam operirana. Ginekologica me poslala vaditi sve to sto si navela u svom postu kao dok cekam zeleno svijetlo za ponovni pokusaj 🤷🏻‍♀️Jesi li ti saznala sto iz svih tih pretraga? Hvala ti unaprijed

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    marija2702

    Mattan

    Curke , danas mi je doktorica potvrdila da je po svemu sudeći kod mene ipak bio spontani ali u jako ranoj fazi…i da je sestra med.napravila propust..

    i zbog toga me šalje dalje kod specijaliste za sterilitet. Dobila sam uputnice za trombofiliju tj ovako
    faktor V Leiden,faktor II (protrombin,MTHFR,PAI-1, protein C, S, kardiolipinski screen , LAC
    Jel netko od vas to vadio?

    @Mattan ja sam prosli mjesec imala vanmaternicnu trudnocu i laparoskopski sam operirana. Ginekologica me poslala vaditi sve to sto si navela u svom postu kao dok cekam zeleno svijetlo za ponovni pokusaj 🤷🏻‍♀️Jesi li ti saznala sto iz svih tih pretraga? Hvala ti unaprijed

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-treci-nastavak-64647 [miss7mama.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.