Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Valeera

    Sve to bi moglo utjecati na vaš odnos, pa razmislite kako i na koji način to radite. Ja sam stvarno požalila, jer je ispalo da je sve u redu i sad pametnija, bih cekala da mu doktor kaže, ok, pokušavate toliko i toliko, imate toliko i toliko godina, ajmo vidit dal' je nešto fizički “krivo”. Mene mi nije žao, mene nek pikaju i istuju koliko god žele na moj zahtjev, ali njima nekada te stvari padaju puno teže.


    Kako misliš da može utjecati na odnos? Pa kakav je to muškarac koji se ponaša tako ‘njonjavo’? Pa kako će takav muškarac prisustovati i bit podrška ženi na porodu, ako ga već takvo šta poljulja?! Nije ni porod uvijek divan i filmski. Iovako, mi žene nosimo većinu tereta. Šta sve žene prođu koje idu na potpomognutu ili umjetnu? Od fizičkih i psihičkih bolova. Mislim da dat svoj uzorak najmanja stavka u svemu tome. Većina tereta leži ipak na ženi. 🤷‍♀️

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    watson009

    Dobro je,muz mi je kupio bocu aperola pa cemo vcrs zalijeciti rane i krenuti u novi ciklus ♥🙌
    Sretno svima u trazenju sjena/plusica 💖
    Una koliko vi dugo pokusavate ? Nisam uspjela naci tvoj opis


    Mi smo imali trudnocu 11tj koja je zavrsila spontanim pobacajem 28.3.,05.05. dobila prvu M poslije spontanog i poslije otisla privatno vidjet jel sve u redu samnom, jajnicima i sl. Kaze dr.sve je u redu nema nekog vremenskog ogranicenja kaze mozete sutra zatrudnit mozete za 2,3 mj ko zna! I mi smo se pazili iskreno jer sam mislila ajde jos jedna M da dode pa cemo u akciju! No medutim evo ispalo je pozitivan testic, beta 72, i mnogo piskenja!
    Nadam se da ce sve biti u redu na kontrolama sljedecim, tsv uzv koji je najbitniji ajmo reci..tako da evo zatrudnila sam nakon 2 mj i nesto sitno od spontanog.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ajme Una 😰  zelim ti doista skolsku trudnocu bez ikakvih problema !!!! Zaboravi sve ruzno i sretno naprijed !!!! 
    Javi nam simptomice i ostavi malo te trudnicke prasine ovdje 😊🙌

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    watson009

    Ajme Una 😰 zelim ti doista skolsku trudnocu bez ikakvih problema !!!! Zaboravi sve ruzno i sretno naprijed !!!!
    Javi nam simptomice i ostavi malo te trudnicke prasine ovdje 😊🙌


    Hvala puno! Molim za srecu ovaj put da bude sve u redu!
    Hocu hocu, trenutno su simptomi brdo slatke hrane i puno piskenja haha😁
    Javljam se narednih dana, i ti takoder! Kada prode M u akciju!😊

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Potpisujem vas. Ruzno je kad netko dozivi neugodno iskustvo, ali treba na njega gledati kao na nesto sto je trebalo biti odradeno i sto je sad u proslosti. Generalno bi trebali u svemu biti zajedno i podrska jedno drugome. Nije ni nama svaki ginekoloski pregled bajka pa ga isto odradimo. Bitno je da se ljudi vole, postuju, a po meni je i taj cin odraz navedenog 😊
    Una22 ovaj put ce biti to to, saljem ti puno pozitivne energije. Citaj neke inspirirajuce price i pokusaj sebe obuzdati da ne gledas previse negativne ishode. Cim si ti mirna i bebica je na sigurnom. Zelim ti svu srecu 🙏🏻❣

    Baby P 03/21 💙

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    pupetta

    Potpisujem vas. Ruzno je kad netko dozivi neugodno iskustvo, ali treba na njega gledati kao na nesto sto je trebalo biti odradeno i sto je sad u proslosti. Generalno bi trebali u svemu biti zajedno i podrska jedno drugome. Nije ni nama svaki ginekoloski pregled bajka pa ga isto odradimo. Bitno je da se ljudi vole, postuju, a po meni je i taj cin odraz navedenog 😊
    Una22 ovaj put ce biti to to, saljem ti puno pozitivne energije. Citaj neke inspirirajuce price i pokusaj sebe obuzdati da ne gledas previse negativne ishode. Cim si ti mirna i bebica je na sigurnom. Zelim ti svu srecu 🙏🏻❣


    Hvala puno! Naravno da, sad je najbitniji mir i odmor! Hvala svima puno, puno mi ovo znaci od vas!♥️

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Jao una, pa to su super vijesti! 

    Sto se prethodne teme tiče - moj suprug, iako mu je iskustvo bilo grozno i ispričao mi o tome to je bilo to. Govorim više o iskustvima drugih za koje znam, gdje su testovi, statistike, i sve ostalo postali opsesija mimo preporuka doktora i to je jednostavno uzelo danak. Ja imam sreće da imam čovjeka kakvog imam. Moja poanta je da nisu svi isti, i da samo malo takta oko toga. Moj je recimo rekao da bi bilo super da mu je netko rekao točno kako će to izgledati da bi mu bilo puno ugodnije jer bi se pripremio na to. Rekao je da mu je najgore bilo to što se nije mogao zaključati i da je stalno imao osjećaj da će mu netko ući, a što je najbolje, vjerovale vi ili ne, takve neke nijanse u stresu i slično mogu utjecati i na sliku spermiograma, btw, pogotovo ako se previše žure. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Nakon dugo vremena u dalje ništa, počela sam pratiti plodne dane pomoću menstrualnog kalendara… 
    Mm i ja smo imali odnose u to vrijeme i par dana nakon toga su počeli lagani grčevi u donjem dijelu trbuha… Kao da sam napuhana, neka čudna bol, kao da imam vjetrove ali ih nemam… 😅
    Trajalo je nekih 2-3 dana… Dali se koja susrela s tim? Da je možda postojala mogućnost implantacije? 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja se slazem sa svim curama koje kazu da je to ono sto oni moraju napravit. Sad cu zvucati grubo, ali koliko se ja tamo sirim, guraju mi one vaginalne uzv, pijem sve moguce cajeve, kupujem trakice, pazim sta cu pojesti, bodu me za vadit krv… da ne pricam koliko te psihicki to sve pogodi, svaki pregled itd. Pa jos imala kiretazu i sve. A zamislite jos potpomognutu. I na kraju trudnoca i porod. Sve je na nama zenama. Nes ti problema otici i obavit spermio. Moj se nije nimalo bunio, ali da je,  ja sam spremna reci dovidenja. Pa nema te ljubavi zbog koje bih ostala s muskarcem kojemu je problem obavit jednu stvar za nase buduce dijete

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Mala marelica, potpisujem sve što si rekla. 
    Moj je rekao da će ići i prije nego je gin. preporučila. Otišao bez problema. Razgovarali smo prije o tome i čuo je od prijatelja kako nije baš bajan prostor gdje to trebaju obaviti. Ja čekala da se javi poslije jer sam mislila kako on to neće moći 😂 na kraju - odradio ko od šale i sav happy što je nalaz uredan.
    I naravno, zna kakve preglede ja prolazim i šta pijem. Ne zna ništa o tome, ali zato puno razgovaramo.
    Koliko ja želim dijete, želi i on. 
    Isto tako, znam i slučaj gdje žena mužu ne da nigdje da ide, nema pića s prijateljima ni druženja jer rade na bebi- ja bi pukla prva na živce da se zabijem u stan i samo na tome radim i samo na to mislim. Dovoljno sam i ovako opterećena. I najgori savjet- opusti se, ne misli na to. Kako da ne mislim, kad brojim dane koliko ću šta piti i pratim kalendar kad ću dobiti M i kad će ovulacija…

    Sad vas je puno zadnjih dana pisalo pa nisam pohvatala tko šta, ali trudnima želim lijepu trudnoću, a nama ostalima uskoro velike +.

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.