Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dedy23

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, dugoo, jako dugo vas čitam pa odlučih da vam se javim 😊
    Mi pokušavamo tek 3 mjeseca.. Evo ja ovaj ciklus pijem macinu travu pa ćemo vidjeti hoće li imati nekog pozitivnog utjecaja. Želim vam puuno plusića, pa se nadam da ćemo se družiti na nekoj ljepšoj temi ❤

    Život može biti kao bajka, samo ako ga dobro osmisliš 😁

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    @Watson009 ja sam prestala krvariti, odnosno ajde ima još malo, ali grčevi su stali. Cekam u ponedjeljak da mi vele jesam li čista. Ako jesam “plodne dane” očekujem ovaj tjedan, i time se nadam da je ova saga završena. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    una22

    Curkee plusic jeee!! Ne mogu vjerovat, tako da cu sutra jos jednom piskit hhha jer danas radim cijeli dan😭
    Ajmeeeeeee


    Ajmeeeee😍😍😍😍😍😍 toooooooo🥰🥰🥰 cestitaaaaamm😍😍😍🌞🌞

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ej cure da vam se malo javim..
    Bila sam tu i citala sam vas ali nisam bas pisala..
    Moram priznat da me pogodila ova biokemijska t., mislim,svijesna sam da je tako trebalo završiti..
    Zapravo, počela sam citati svašta o tim biokemijskim trudnoćama.. 
    Kad sam prvi put ostala trudna sa bojim sinom,test sam radim 9 dana nakon kašnjenja menge,to je ujedno bio i prvi test za trudnocu u mom životu ❤️🙈 i od početka je bilo sve kako treba..sad sam radila prerano test i vise nikad si to ne zelim dospustit..sad kad mi završi M i ako će kasnit slj.mjesec test ću piškit tek nakon kašnjenja i to minimalno tjedan dana…i to poznavajući sebe Radit ću ga u strahu da nebude isti ishod…
    U mojoj glavi je milijon pitanja, a i stalno mi se vrti šta ako vise nikad ne ugledam plus 😩 
    Bas ne nekako strah, ne znam ni sama 🤷‍♀️🤐

    [lilypie.com]

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Hope

    Ej cure da vam se malo javim..
    Bila sam tu i citala sam vas ali nisam bas pisala..
    Moram priznat da me pogodila ova biokemijska t., mislim,svijesna sam da je tako trebalo završiti..
    Zapravo, počela sam citati svašta o tim biokemijskim trudnoćama..
    Kad sam prvi put ostala trudna sa bojim sinom,test sam radim 9 dana nakon kašnjenja menge,to je ujedno bio i prvi test za trudnocu u mom životu ❤️🙈 i od početka je bilo sve kako treba..sad sam radila prerano test i vise nikad si to ne zelim dospustit..sad kad mi završi M i ako će kasnit slj.mjesec test ću piškit tek nakon kašnjenja i to minimalno tjedan dana…i to poznavajući sebe Radit ću ga u strahu da nebude isti ishod…
    U mojoj glavi je milijon pitanja, a i stalno mi se vrti šta ako vise nikad ne ugledam plus 😩
    Bas ne nekako strah, ne znam ni sama 🤷‍♀️🤐


    @Hope, žao mi je da ti se to dogodilo. Ja evo prolazim sada isto pobačaj, i točno mislim kao i ti. Pustiti ću da kasni barem tjedan dana i onda test. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Zao mi je cure ,doista !!! Hope i Valeera idemo zajedno u novi ciklus …pa jednoj mora biti uspjesan🙌♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Razumijem vas stvarno, tesko je to sebi objasniti jer se stalno javi neka nova negativna misao. Ja sebi pokusavam taj negativni “sto ako” pretvoriti u pozitivni. Npr. nakon nekog loseg raspolozenja kazem sebi sto ako bas ovaj mjesec ostanem trudna i ugledam plus. I onda se nekako s vremenom nesvjesno opustim u glavi 😊

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Čao drage. 😊
    Postavila sam isti ovakav post u dvije teme, ali u njima nema aktivnih cura/žena da mi odgovore.. 

    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti.. Pa to odstupanje nje u 5om mjesecu prepisujem prestanku uzimanja pilula.. 
     
    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 ( taj dan kada smo imali odnose), iscjedak je bio  bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, vec tri dana imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..
    Bole me leđa u donjem dijelu, rubovi bradavica (areole) su mi dosta potamnile dok je onaj dio blizu same bradavice potpuno svijetao, i pojačan mi je osjet mirisa (doslovno sve mi il smrdi il toliko mirise da mi bude muka).. 

    Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊
     
    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..

    Ispricavam se na ovako dugom postu.. 

    Update: Radila sam test jucer ujutro i popodne i na obadva je bilo -, no navecer sam pogledala obadva dva i na jutarnjem je bila crtica jako svijetla, a na popodnevnom nije bilo nista.. 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Čao drage. 😊
    Postavila sam isti ovakav post u dvije teme, ali u njima nema aktivnih cura/žena da mi odgovore..

    Pila sam pilule oko godinu dana, prestala sam ih piti prije tri mjeseca (mozda i vise, nisam sigurna).. Zadnja menstruacija mi je bila 18.4-23.4.2020., prije tjedan dana sam radila test i negativan je. No moje menstruacije još uvijek nema, a imala sam bolove i osjecaj kao da cu ju dobiti.. Pa to odstupanje nje u 5om mjesecu prepisujem prestanku uzimanja pilula..

    dalje, 25.5. smo ja i muž imali odnose i on je svrsio u mene, koliko dana poslije odnosa se moze napraviti test? Dali moze biti da mi menstruacija sada ne dolazi jer je mozda doslo do oplodnje s obrzirom da smo imali ne zasticene odnose 25.5.?
    Također u 5om mjesecu nisam imala menstruaciju kao što sam napisala gore, ali sam imala ovulaciju, dali je to moguce? Par dana oko 25.5 sam imala prozirni iscjedak, i to ga je bas dosta bilo, najvise ga je bilo 25.5 ( taj dan kada smo imali odnose), iscjedak je bio bez mirisa, bez svrbeza..pa mislim da je to bila ovulacija..
    Također, vec tri dana imam blage grceve u predjelu maternice i stomaka, nisu grcevi tipa kao da cu dobit mengu, nego nekako skroz drugaciji, slabiji ali su tu..
    Bole me leđa u donjem dijelu, rubovi bradavica (areole) su mi dosta potamnile dok je onaj dio blizu same bradavice potpuno svijetao, i pojačan mi je osjet mirisa (doslovno sve mi il smrdi il toliko mirise da mi bude muka)..

    Nadam se da mi mozete dati odgovore na moja pitanja i posavjetovati me 😊

    Imamo sina od 16mj,ali sa njime sam imala menstruaciju prva dva mjeseca i bila trudna, tek kada mi je treca kasnila sam saznala da sam trudna..

    Ispricavam se na ovako dugom postu..

    Update: Radila sam test jucer ujutro i popodne i na obadva je bilo -, no navecer sam pogledala obadva dva i na jutarnjem je bila crtica jako svijetla, a na popodnevnom nije bilo nista..


    Već sam ti odg na nekoj temi, napravi test najranije 10.6. Ako si imala ovulaciju oko 25.5, tad će ti se pokazat plus ili pak minus. A testove ne treba gledat nakon 10 min. Tad se znaju pojavit lažne crte.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Snopyiicaa ako nisi dobila M vec skoro 2 mj tvoj slucaj je za doktora,ja se ne bih igrala na tvome mjestu. Sluz nije najsigurniji simptom ovulacije,tako da ne mora biti da je bila O. Kazes da si radila test i da je neg onda nema druge nego telefon u ruke! 
    Sretno u rjesavanju ove situacije i vidjela cim prije plusic 🙌♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.