Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Dobro je,muz mi je kupio bocu aperola pa cemo vcrs zalijeciti rane i krenuti u novi ciklus ♥🙌
    Sretno svima u trazenju sjena/plusica 💖
    Una koliko vi dugo pokusavate ? Nisam uspjela naci tvoj opis

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Una cestitkeeeee 🥰 Watson samo naprije u nove pobjede bit će uskoro, ne brini se 🥰

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Watson009 bas mi je krivo,nekako sam vjerovala da je to to,no nema predaje..Ajmo dalje ❤️🤞🏼
    Sad se pratimo za sljedeći mjesec i vjerujem i nas…bit će kako treba i bit će kad treba ❤️
    Držite se trudilice moje,a i vi trudnice držite se i nek vam bude školska T ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Hope idemo onda zajedno u nove pobjede ♥ ovaj ciklus neslavno zavrsio,no lijepo je vidjeti druge sa plusicima 🙏 meni to daje nadu.👆
    Mislim da cu MM natjerati na spermiogram,cisto da znamo na cemu smo…

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Drage cure, prije nego svoje polovice natjerati na spermiogram, znajte da bi vam ,kasnije, mogli zamijeriti. Moj kad je izašao iz Vuk Vrhovac osjećao se užasno nesigurno, prljavo i “violated”, tako da puno razgovarajte s njima o tome i pripremite ih kako bude to izgledalo, jer nije glamurozno kao na filmovima i jako često je u nekom prljavom WC-u, nikako u finim čistim dezinficiranim prostorijama punim vizualnim pomagalima. Ja sam malo čak požalila jer je on bio vidno uzrujan, odnosno, bilo mi ga je stvarno žao da sam ga ja natjerala iako je doktor tvrdio da je sve ok i da za sada ne treba ići. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Sve to bi moglo utjecati na vaš odnos, pa razmislite kako i na koji način to radite. Ja sam stvarno požalila, jer je ispalo da je sve u redu i sad pametnija, bih cekala da mu doktor kaže, ok, pokušavate toliko i toliko, imate toliko i toliko godina, ajmo vidit dal' je nešto fizički “krivo”. Mene mi nije žao, mene nek pikaju i istuju koliko god žele na moj zahtjev, ali njima nekada te stvari padaju puno teže. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Vidis ja to gledam ovako; ako mogu ja na kontrole/preglede, piti vitamine,cajeve,rastezati sluz,mjeriti ovulaciuju trakicama i slicno,onda moze i druga polovica “odraditi” svoj dio za visi cilj ako me razumijes.
    Shvacam bit vase situacije,zao mi je zbog takvoga iskustva.
    Uzorak se moze donijeti i od kuce,u roku sat vremena,ne znam jeste li to znali? Bas zato da se izbjegnu takve traume, a moze se i uzeti tijekom spolnog odnosa no tu se mora paziti da je cijeli uzorak.
    Zajedno smo u tome pa cemo zajedno i “odraditi” sve sto bude potrebno ♥🙏

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jedi ti Valeera bolje ? Ides na kakav pregled jos ili …?

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    watson009

    Vidis ja to gledam ovako; ako mogu ja na kontrole/preglede, piti vitamine,cajeve,rastezati sluz,mjeriti ovulaciuju trakicama i slicno,onda moze i druga polovica “odraditi” svoj dio za visi cilj ako me razumijes.
    Shvacam bit vase situacije,zao mi je zbog takvoga iskustva.
    Uzorak se moze donijeti i od kuce,u roku sat vremena,ne znam jeste li to znali? Bas zato da se izbjegnu takve traume, a moze se i uzeti tijekom spolnog odnosa no tu se mora paziti da je cijeli uzorak.
    Zajedno smo u tome pa cemo zajedno i “odraditi” sve sto bude potrebno ♥🙏


    I ja isto mislim ako oboje radimo na tome. Onda bi i oni trebali na malo testiranje. Pa ne moze uvjek biti problem u nama zenama. Isto tako jednom moj MM reko pa kako nije uspilo? Ono daj me pusti jos s tim pitanjima. 

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol

    3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSG

    Odgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ….

    28.5 + ❤👶

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Valera ja razumijem ali ja sam svog isto morala natjerat, 2 mj sam ga podsjecala, pripremila mu kutijicu za uzorak, ja dala svoje novce da ode privatno i stalno mu govorila di treba ici.. Nskon toga mi je rekao da mu je bilo uzasno iskustvo ali jbga.. Ja sam ga zagrlila i bila mu podrska radi losih rezultata… On se bojao da je problem u njemu i odgadjao..

    Tvom je nalaz ok pa bi trebao biti happy s ne zamjerat jer ti nisi nista lose napravila.. Zelite bebu i trebs covjek na sve pristat sta moze pomoc.. Daj boze ds mu to bude najneugodnije sta mora napravit….jer ima i neugodnijih stvari vjeruj mi.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.