Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Haha ja sam isto niska, 164 cm. Idealna kilaža mi je nekih 58 kg. Sve ispod mi ne stoji na građu  Al bome me sustiže ova štitnjača nakon 10ak godina borbe tako da sam oko 62 kg. Otkad pijem ovaj folat dobila sam 2,3 kg. Gladna sam ko vuk non stop. Mm se stalno čudi što mi je. Bit ću kugla 😂 Al rekla sam si briga me, neću se stresirati oko toga, samo neka bebica bude ok. Suzdržavam se slatkiša i malo pazim što jedem.
    Što se tiče simptoma bolio me baš jako trbuh za vikend, bila sam se prepala. Kao da ću dobiti m. Sada ne, malko ona neugoda od implantacije i dalje traje. Al sve mi to djeluje ok. Tu i tamo me malo probode. Nije mi mučno, ništa još ne osjetim. Cicke na mjestu mirno 😂 Nit ih osjetim da bole nit rastu nit tamne 😂 Ja zaboravim da sam trudna. Sve mi je to nevjerojatno još. 
    Zovem ginekologa, ne javlja se. Moram dogovoriti prvi pregled + za štitnjaču isto. Znate  li možda trebam li najprije kod socijalne da me zavede kao trudnicu prije nego se prebacim privatno?
    Jučer popodne sam pišnula onaj iz Mullera da se uvjerim da je sve ok, dvije crte su tu 😊

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Haha ja sam isto niska, 164 cm. Idealna kilaža mi je nekih 58 kg. Sve ispod mi ne stoji na građu Al bome me sustiže ova štitnjača nakon 10ak godina borbe tako da sam oko 62 kg. Otkad pijem ovaj folat dobila sam 2,3 kg. Gladna sam ko vuk non stop. Mm se stalno čudi što mi je. Bit ću kugla 😂 Al rekla sam si briga me, neću se stresirati oko toga, samo neka bebica bude ok. Suzdržavam se slatkiša i malo pazim što jedem.
    Što se tiče simptoma bolio me baš jako trbuh za vikend, bila sam se prepala. Kao da ću dobiti m. Sada ne, malko ona neugoda od implantacije i dalje traje. Al sve mi to djeluje ok. Tu i tamo me malo probode. Nije mi mučno, ništa još ne osjetim. Cicke na mjestu mirno 😂 Nit ih osjetim da bole nit rastu nit tamne 😂 Ja zaboravim da sam trudna. Sve mi je to nevjerojatno još.
    Zovem ginekologa, ne javlja se. Moram dogovoriti prvi pregled + za štitnjaču isto. Znate li možda trebam li najprije kod socijalne da me zavede kao trudnicu prije nego se prebacim privatno?
    Jučer popodne sam pišnula onaj iz Mullera da se uvjerim da je sve ok, dvije crte su tu 😊


    Bit ce sve u redu. Do kraja <3

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Haha ja sam isto niska, 164 cm. Idealna kilaža mi je nekih 58 kg. Sve ispod mi ne stoji na građu Al bome me sustiže ova štitnjača nakon 10ak godina borbe tako da sam oko 62 kg. Otkad pijem ovaj folat dobila sam 2,3 kg. Gladna sam ko vuk non stop. Mm se stalno čudi što mi je. Bit ću kugla 😂 Al rekla sam si briga me, neću se stresirati oko toga, samo neka bebica bude ok. Suzdržavam se slatkiša i malo pazim što jedem.
    Što se tiče simptoma bolio me baš jako trbuh za vikend, bila sam se prepala. Kao da ću dobiti m. Sada ne, malko ona neugoda od implantacije i dalje traje. Al sve mi to djeluje ok. Tu i tamo me malo probode. Nije mi mučno, ništa još ne osjetim. Cicke na mjestu mirno 😂 Nit ih osjetim da bole nit rastu nit tamne 😂 Ja zaboravim da sam trudna. Sve mi je to nevjerojatno još.
    Zovem ginekologa, ne javlja se. Moram dogovoriti prvi pregled + za štitnjaču isto. Znate li možda trebam li najprije kod socijalne da me zavede kao trudnicu prije nego se prebacim privatno?
    Jučer popodne sam pišnula onaj iz Mullera da se uvjerim da je sve ok, dvije crte su tu 😊


    Ma samo polako💖
    Ne znam trebaš li prije javiti socijalnoj al možeš ju nazvati i reći stanje i da ćeš trudnoću voditi privatno. 
    Upravo sam pokupila lh trakice😁😁😁🍾20 komada i ima da se piša ovaj mjesec🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Malo cu uletiti….😁😁
    Tko je u spermiogram vodama 😂😂 Progresivno pokretni su najbitniji? 39,47% je lose? Ok?

    😊😊

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Traveller nadamo se da je🤞🤞🤞❤ i da je ova tvoja tempica implantacijski pad 🤞🤞🤞

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    lavanya 🌷

    Malo cu uletiti….😁😁
    Tko je u spermiogram vodama 😂😂 Progresivno pokretni su najbitniji? 39,47% je lose? Ok?

    😊😊


    Dobar rezultat! A ukupni broj i postotak normalnih formi?

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Prijavljujem mucnine danas, na pauzi sam a cak ni kafu ne mogu smislit 🤮 grcevi od sinoc su se malo smirili.
    Hormoni opet luduju, nadam se da je do 🐥 a ne od tableta…

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    sassy

    Prijavljujem mucnine danas, na pauzi sam a cak ni kafu ne mogu smislit 🤮 grcevi od sinoc su se malo smirili.
    Hormoni opet luduju, nadam se da je do 🐥 a ne od tableta…


    🤞🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mia333

    lavanya 🌷

    Malo cu uletiti….😁😁
    Tko je u spermiogram vodama 😂😂 Progresivno pokretni su najbitniji? 39,47% je lose? Ok?

    😊😊

    Dobar rezultat! A ukupni broj i postotak normalnih formi?

    Ukupno 30,40
    Koncentracija 38
    Uredni 21,05

    S tim da nije uspio cijeli uzorak prikupit. Pa cemo ponavljati. Al obzirom na to mislili smo da ce bit komaaaaa, skoro nije odnio

  • SummerRoss

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays $ 85 per hour. My last paycheck was $ 8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can't believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information ………… www.right75.com [right75.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.