Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Traveller

    Lucky🍀

    Traveller mico ne pretjeruj, htjet će me i ostatak foruma upoznat

    Sve su žene tu koje pokušavaju ostati trudne, neće te nikakvo muško napastovati pa ne brini. 🤣🤣🤣
    Da sam muško, rado bih te seksala. 🤷‍♀️😂😂


    E Traveller ovaj jedan pad bazalne ti nista ne znaci ako se sutra vrrati gore 😎😎😎
    Svida mi se ta krv iz desni 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Lindsay hvala, već sam ga riješila
    Traveller prostakušo

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Watsoon pa sitne ali dinamitne

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Divna_Sa

    Jutro ☕🥐
    Danas 12 DPO grudi si mi ogrooomne, kao da imam silikone 😁 i probadaju mu u sredini. Inace mi budu vece u PMS-u, ali sad su mi u zadnjja 2 dana porasle…

    Sve sam vas googlala 😂 inace sam uvijek mogla svakoga naci, dovoljno da se sretnemo na ulici. Islo mi je to od ruke.
    Ali kako sam ja iz Sarajeva, prvo mi izbaci sve Tomislave, Tea, Doris iz Sarajeva, Travnika, Mostara pa tek iz Hrvatske 😄 ide teze ali skuzila sam koje ste 😁
    I visoka sam mozda kao vasi muzevi 🤷‍♀️ 182 cm ↕️ ja bih da sam malo niza ali M mi je visok pa smo dobar par 😁


    Koliko profesionalaca istrazitelja imamo tu 

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Jutro cure,

    Mokosh, zao mi je radi vjestice, al ako je vec trebala doci, bolje da dodje sad i ode sto prije :)
    Anabelaa nisi jedina Sarajka, ima i Divna_sa a ja sam takodjer Bosanka, s tim da sam sjevernije blize ovim Osjecankama, pa im navratim u Portanovu svako malo (do prije corone) :D Tako mi fale putovanja (kraca i duza).
    Nasla sam neke cure (valjda) al kao sto Divna rece, teze je nama :D

    I da, uzasno se bojim kila u trudnoci, ali isto tako, vjerujem da se izgube poslije poroda, bar dio. Vec sad mijenjam prehranu, gledam da jedem zdravije itd.

    I kod koga to pada snijeg??? aaaaa, hocu i ja snijeg

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Travellerka aha znači bila si fina ovaj put
    Inače i ja sam bosanka, ali živim u okolici Zagreba već dugo dugoo duugooo

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    sassy

    Jutro cure,

    Mokosh, zao mi je radi vjestice, al ako je vec trebala doci, bolje da dodje sad i ode sto prije :)
    Anabelaa nisi jedina Sarajka, ima i Divna_saa ja sam takodjer Bosanka, s tim da sam sjevernije blize ovim Osjecankama, pa im navratim u Portanovu svako malo (do prije corone) :D Tako mi fale putovanja (kraca i duza).
    Nasla sam neke cure (valjda) al kao sto Divna rece, teze je nama :D

    I da, uzasno se bojim kila u trudnoci, ali isto tako, vjerujem da se izgube poslije poroda, bar dio. Vec sad mijenjam prehranu, gledam da jedem zdravije itd.

    I kod koga to pada snijeg??? aaaaa, hocu i ja snijeg


    Znaci ima nas 😁 Ove su zene bas sve bombice..Mi imamo grupicu na fb ..nas svega pet pa ako ko hoce da se prikljuci…slobodno…ponekad caskamo,razmjenjujemo misljena a tu smo I na forumu svakako…ima dosta kvalitetnih cura od kojih se moze stosta nauciti 😊

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Traveller

    Lucky🍀

    Travellerka aha znači bila si fina ovaj put
    Inače i ja sam bosanka, ali živim u okolici Zagreba već dugo dugoo duugooo

    Joj bosanski na temi, al ću se pite nasjesti kad ostanete trudne. 😂😂 Tu je pravilo tko trudan, kuha Traveller. 😂🙄


    moze, moze

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    što se pite tiče tu sam majstor, mene je moja mater naučila prvo pitu radit, jer kakva si ti to bosanka ako ne znaš pitu razvuć pa eto žene ugledam li plus sve vas pozivam na pita party

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    što se pite tiče tu sam majstor, mene je moja mater naučila prvo pitu radit, jer kakva si ti to bosanka ako ne znaš pitu razvuć pa eto žene ugledam li plus sve vas pozivam na pita party


    Može, a ja kada ostanem T pozivam vas sve na kobaja party ( ne muzevu kobaju) nego pravu slasnu domacu slavonsku :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.