Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Andela111

    Dajte samo procitajte sta sam napisala na staroj stranici😍❤️


    Ajde ti hopsaj pa sta bude 😁😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Susika

    Lullaby

    Ja ništa ne uzimam. Mislim da ću početi folnu. Prenatale me strah ako već odvojeno uzimam d3 25000 iu tjedno da bi mi bilo puno.

    Tocno tak i ja, sve do sad isto ko i ti 😃 ima da skupa zatrudnimo i to cim prije😃


    Hahaha ma da? I uzimaš d3? Da bar🤞Pa da skupa pratimo 🤗 Nadam se u novu godinu ulazim trudna.

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Sanjarka kad god kontroliram štitnjaču vadim i vitamin d. Cca svakih 6 mj.  I s kapima mi je bio ispod 75, a taj dan sam ga baš popila.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Curee jako mi se jede pomfri 😂😂😂🍟🍟🍟🍟🍟🍟

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Andela ajme ovo kod tebe skroz poludjelo 😂🤞 ajde probaj radit trakice par dana pa ces vidjet sta ce ti pokazat ❤️ Ali cek kad si onda ti kao imala M? 🤔

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Andela tek sad je O? A kraj ciklusa? Ništa ne shvaćam haha. Ostavi se ti foruma i baci se na posao. Što je sigurno sigurno je 😄 Ja sam prošli mjesec radila neke clear blue testove, a kako me bolilo baš kad je pokazalo i uvijek boli ovaj sam računala ma neću trošiti kad uvijek znam. I eto baš ovaj ništa ne osjetim. Hopsamo cijelo vrijeme za svaki slučaj. Ne izlazim iz kuće 😂 Mislim da nam neće pasti napamet do sljedećih plodnih dana hahaha.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Lavanya možeš imati O iz jajnika di je endo cista. Ja imam na oba jajnika endo ,imam potvrđene ovulacije i oplodnju iza sebe. Tako da je moguće…
    Andela pa tebi se sve pomotalo nešto. Nema veze,samo ti hopsaj sad pa cemo vidjeti😘🤞🤞
    Watson ma nećeš dočekati peti nastavak, selis uskoro na drugo forum,ja to čvrsto vjerujem ❤❤
    Tko nam sutra piški?

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Stormy ja pijem jednu tjedno 4 mjeseca. Misliš da je puno ili? Doktoru sam tada baš rekla da planiramo trudnoću, pa mislim da zato i je promijenio. 

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Andela111

    Evo meee


    Kad si zadnjiput bila kod dr na ultrazvuku?Mozda imas neku vodenu cistu,Ih tad lh nije pouzdan. Ja npr u aprilu ove god nisam imala nista na jajniku…u junu odem ponovo jedan jajnik sav u cistama,sljedeci mjesec I drugi…Be bih voljela da je tako kod tebe Ali bolje provjeri..Mada nije to strasno..ja sam od Augusta na inofolicu I evo ovaj mjesec niti jedne ciste 😊 I dok sam pratila trakice te ,nikad taj pik bisam uhvatila a skoro cijeli mjesec bilo neke druge linije.Kod mene su bile gravisnost ultra ,neke plava trakice 

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    maša25

    Curee jako mi se jede pomfri 😂😂😂🍟🍟🍟🍟🍟🍟


    Samo navali Mašo😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.