Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Evo i mene cure! 😃 Mene vec dva dana pati nadutost. Sadme ziga lijevi jajnik. Valjda od slinog nosanja namjestaja. Nadam se da se sve brzo selimo u ljetne bebe. 🙃

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Pridruzujem se i ja ovdje 😊

    Uzela sam jucer Maca prah, mix crvene,crne i zute pa vidjet cemo jel funkcionise. Sljedeci korak je nagovorit muza da to uzima jer nije bas ukusno 😬

    Andela zao mi je zbog negativnog testica, samo se cuvaj i pozitivno u nove pobjede. Meni je kasnila prosla M, i sve nekako mislim da sam sama tome pridonijela tim iscekivanjem i stresom. Nazalost, ne znam kako da pobjegnem od tog. 

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Evo i mene cure! 😃 Mene vec dva dana pati nadutost. Sadme ziga lijevi jajnik. Valjda od slinog nosanja namjestaja. Nadam se da se sve brzo selimo u ljetne bebe. 🙃


    Neka žiganje bude dobar znak 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Branca

    👋Evo i ja vam se pridružujem u ovoj grupi.. Što ste pile ili koristile nakon spontanog? Evo prošlo je 3 tjedna ali želim malo pripremiti tijelo kad za 2mj. krenemo ponovo.. 😅 Vrkutu pijete cijeli mjesec? Ja sam mislila uzimati vitamine - koje vi koristite?, piti čaj od vrkute, mjerit bazalnu i koristiti LH trakice.. Ima tko još kakav prijedlog? 😃

    Ovo mi se čini ok. Od vitamina uzmi neke prenatalne-bitno da imaju folnu,željezo,d3 i omegu.


    Hvala Bella na savjetu.. 😃 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Branca

    👋Evo i ja vam se pridružujem u ovoj grupi.. Što ste pile ili koristile nakon spontanog? Evo prošlo je 3 tjedna ali želim malo pripremiti tijelo kad za 2mj. krenemo ponovo.. 😅 Vrkutu pijete cijeli mjesec? Ja sam mislila uzimati vitamine - koje vi koristite?, piti čaj od vrkute, mjerit bazalnu i koristiti LH trakice.. Ima tko još kakav prijedlog? 😃

    Dobro dosla 🤗 zao mi je zbog spontanog 😪
    Imala si kiretazu pa morate pauzirat?
    Ja pijem Novalac prenatale. Mjerim bazalnu i LH piskim, Al to sam sve radila i prije spontanog
    Čajeve ne pijem


    Sad čitam Sanjarka 88 da si i ti imala spontani.. Žao mi je..  Meni je ovo bila prva trudnoća nakon skoro pa godine i pol pokušaja pa me strašno pogodilo.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Evo curke, ja sam svoj pik ipak ulovila jucer, dakle danas je ovulacija…
    Saljem vam sliku posto se svi zale na te zelene trakice, pa da vidite kako one daju najjacu crtu a i dalje nije kao kontrolna, dani ciklusa su za jedan manje dakle danas sam 16DC …nije mi se dalo ispravljati a vec sam bacila papir jer nije bas higijenski ga cuvati.
    https://ibb.co/sKjS2Jg [ibb.co]

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Branca

    Sanjarka88 🦋

    Branca

    👋Evo i ja vam se pridružujem u ovoj grupi.. Što ste pile ili koristile nakon spontanog? Evo prošlo je 3 tjedna ali želim malo pripremiti tijelo kad za 2mj. krenemo ponovo.. 😅 Vrkutu pijete cijeli mjesec? Ja sam mislila uzimati vitamine - koje vi koristite?, piti čaj od vrkute, mjerit bazalnu i koristiti LH trakice.. Ima tko još kakav prijedlog? 😃

    Dobro dosla 🤗 zao mi je zbog spontanog 😪
    Imala si kiretazu pa morate pauzirat?
    Ja pijem Novalac prenatale. Mjerim bazalnu i LH piskim, Al to sam sve radila i prije spontanog
    Čajeve ne pijem

    Sad čitam Sanjarka 88da si i ti imala spontani.. Žao mi je..Meni je ovo bila prva trudnoća nakon skoro pa godine i pol pokušaja pa me strašno pogodilo..


    Jesam da 😔
    Vidim da ste dugo pokusavali, to stvarno moram biti jako tesko 😔😔
    U mene je se iz prve primilo, i imamo vec dvoje djece. Pa eto olakotne okolnosti. Svejedno boli 😔
    I ja sam kiretazu izbjegla pa eto…. 
    Zelim ti stvarno da se primi ovaj put iz prve i da bude skolska i dosadna do kraja ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Watson nego jeste pokrili vi to dobri? 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    pridružujem se i ja ovdje 😊
    žao mi je cure koje niste uspjele ovaj ciklus😔
    sljedeći mora biti dobitni❤❤❤

    recite mi curke dal pijete folnu kiselinu?

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Susika

    pridružujem se i ja ovdje 😊
    žao mi je cure koje niste uspjele ovaj ciklus😔
    sljedeći mora biti dobitni❤❤❤

    recite mi curke dal pijete folnu kiselinu?


    Ja je pijem kroz prenatale, nisam posebno 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.